Zarudlý pupínek a výtok u 1,5r staré holčičky? Zarůstání?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.17 19:52
Zarudlý pupínek a výtok u 1,5r staré holčičky? Zarůstání?

Krásný večer,

hned napíšu, že k zjištění problému došlo odpoledne takže návštěva doktorky už nebyla možná a na pohotovost to není dceru to evidentně nesvědí, nepálí, nebolí.

Nemá někdo zkušenost?
Dcerce 1,5 roku jsem odpoledne při přebalování objevila na stydkém pysku malé zarudlé místečko. Spolu s tím jsem zacítila u ní neobvyklý zápach :think: po rozevření měla v okolí dírky takové bílé cosi. :roll: Omyla jsem ji a přebalila.
Později při dalším přebalování jsem zjistila, že se v centru zarudlého místečka udělal pupínek.
Neví někdo o co by mohlo jít a jak jí během víkendu pomoci? V pondělí samozřejmě navštívíme doktorku.

Dál mě zajímá, jak poznám zarůstání dírky? Při rozevření jsem zjistila, že tam nemá viditelně dírku dovnitř což ještě nedávno měla. :think:
Trošku se obávám nejhoršího a oboje spolu nějak spojuji. Teď jen trošku doufám, že to tak není. Čůrání ji problém nedělá a dělá to stejně jako dříve.

Děkuji všem za čas a omlouvám se za anonymitu. Je to pro mne citlivé téma a pro dcerku by jednou také mohlo být. :oops: :mrgreen:

Reakce:

iiiv
Extra třída :D 10959 příspěvků 03.03.17 20:16

Dětská gynekologie, nic jiného asi nepomůže

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.17 20:30

Možná má srůst a tak se ji tam hromadí nečistoty, ty srůsty se dělají většinou od hráze, nejdřív zaroste poševní vchod směrem odzadu, strany jsou slepené takovou mírně průsvitnou blankou, no a jede to směrem nahoru, může to bát později i překážka v čurání. Takže bych šla v pondělí k tvému dr., kterej ti dá žádanku nebo si rovnou zkus zavolat na dětskou gyndu. Moje dcera to měla v roce, asi týden před tím ji prohlíželi dva doktoři a nikdo nic a najednou srůst, fakt nevím, ale rozrušení byla rychlovka, ani nekňukla, poznat to nijak neni, nejdřív to potřou znecitlivujícím gelem a asi za 20 minut fiknou. Jen se snaž ať vám to do té doby nezaroste úplně, kvůli čurání.

Anonym J.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.17 20:36
@Anonymní píše:
Možná má srůst a tak se ji tam hromadí nečistoty, ty srůsty se dělají většinou od hráze, nejdřív zaroste poševní vchod směrem odzadu, strany jsou slepené takovou mírně průsvitnou blankou, no a jede to směrem nahoru, může to bát později i překážka v čurání. Takže bych šla v pondělí k tvému dr., kterej ti dá žádanku nebo si rovnou zkus zavolat na dětskou gyndu. Moje dcera to měla v roce, asi týden před tím ji prohlíželi dva doktoři a nikdo nic a najednou srůst, fakt nevím, ale rozrušení byla rychlovka, ani nekňukla, poznat to nijak neni, nejdřív to potřou znecitlivujícím gelem a asi za 20 minut fiknou. Jen se snaž ať vám to do té doby nezaroste úplně, kvůli čurání.Anonym J.

Anonymko to zřejmě tedy nebude ono, takhle to má v pořádku pokud jsem to dobře pochopila.
Spíš vně, tam to měla vždy dírku až dovnitř, teď to má takové divné..nevím vůbec jak to popsat :roll: :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.17 20:56

Já bych právě řekla, že jo… prostě musíš vidět až dovnitř :oops:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >