Zarudnutí a napuchnutí po sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.18 18:47
Zarudnutí a napuchnutí po sexu

Zdravím a omlouvám se za anonym. Je to pro mne citlivé. Mám partnera už 3 roky a stejnou dobu beru HA Lusienne.
V poslední době jsem již 3krát léčila vaginální infekci. Dnes jsme měli s partmerem sex a už během sexu mě to začalo šíleně bolet. Poté, co do mne ejakuloval jsem měla stydké pysky červwné a zarudlé, nepálí mě to, ani nesvědí, ale je citlivější na dotek. Přítel docela přirážel, protože to bylo po delší době a prostě se musel vybít. :D Ale teď mi jde o to, že tohle zarudnutí se u mě semtam objevilo už i dříve. Vždy mi to přišlo normální, říkala jsem si, že je jen podrážděná po sexu, a že tomu to sperma nepřidá.
Napadlo mě, že ten problém může být buď tím, že se u mě zas rozjíždí nějaká infekce… v horším případě si říkám, zda nemohu mít alergii na sperma. Na gynekologii jdu za 2 týdny, do té doby si o tom potřebuju s někým promluvit.
Stalo se vám někdy po sexu, že jste byly podrážděné tam dole? Je to normální? Neumím si představit, že bych s ním nemohla mít sex bez kondomu, a že bychom v budounu nemohli mít děti přirozeně… uf. Děkuju všem.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.18 18:54

Mě to dělala a občas i dělá kvasinková infekce

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.18 19:03
@Anonymní píše:
Mě to dělala a občas i dělá kvasinková infekce

To mě napadlo… brala jsem clotrimazol, pak macmiror a poté to začlo zlobit zas. Tak jsem mazala a bylo to v pořádku. Ale je mi jasné, že to může být nedoléčené. Spíš mě děsí ta alergie na sperma… protože vím, že občas jsem byla zarudlá a nateklá, i když jsem neměla kvasinky. Nevím, zda je to normální reakce a nevím, jestli by ta alergie byla léčitelná. Mám z toho depku, s přítelem se budeme stěhovat a pak se snažit o mimčo…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.18 19:14

U mě tohle dělala kvasinková infekce. Přesně jak popisuješ, pokud jsem to zanedbala, přidalo se svědění a případně i trhlinky. Chce to léčit oba partnery a dát si pauzu od sexu, dokud nebudete oba zaléčení. Jinak si to předáváte navzájem.
Pokud si myslíš, že je to alergie na sperma, tak zkuste použít kondom a uvidíš výsledek.

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1808 příspěvků 7 inzerátů 26.11.18 21:35

Kdybys mela alergii na partnerovo sperma,tak se to projevi pri kazdem styku ;) ale jinak co se tyce Tveho problemu,tak neni partner treba vic vyvinuty? Byvaly byl opravdu hodne vyvinuty a snad se nestalo,ze bych pak nebyla podrazdena a otekla tam dole :nevim: infekce jsem pak mela z toho,ze me podvadel,ale to je jina kapitola :?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.18 06:47

@Twixinka noo docela je. :D A on je většinou jak drak. Takže si to vysvětluju tak, že to můžu mít i z toho, že mě tam dole podráždí a pak to sperma může třeba i pálit…
Jinak si myslím, že při alergii by to bylo horší, já mám pouze občasné zarudnutí a po styku jsem tam dole většinou taková více citlivá. :D Ale puchýřky a ostatní příznaky ne-e…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Tohle ze mě udělal rozvod! Houslista Svěcený o nemoci a drastickém zhubnutí

Drasticky zhubl, poslední dobou tráví většinu času na nemocničním lůžku, a... číst dále >

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >