Zarůstající chloupky a jizvy

126
6.6.17 16:15

Zarůstající chloupky a jizvy

Jsem 8 měsíců po porodu a začaly mi hrozně zarůstat chloupky na nohách. Během pár dnů se mi na nohách udělalo hodně zarudlých a hnisajících boláků. Snažím se denně dělat peeling, potírám pleťovou vodou a dneska jsem začala několikrát denně mazat bepanthenem. Jak se toho co nejrychleji zbavit a hlavně, jak minimalizovat jizvy! Nemáte nějaké tipy? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14479
6.6.17 16:43

A čim se holíš/ depiluješ a taky jak často?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2311
6.6.17 17:16

Tohle se mi delalo kdyz jsem pouzivala vytrhavaci depilator. Pomohlo prestat pouzivat… Mazani cimkoliv, peeling, detsky zasyp, nic nepomohlo. Tak uz mnoho let holim holitkem a parada, holt v lete 2× tydne, ale bez zanicenych bolaku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
126
6.6.17 17:33

@Kriss Tina Používám jednorázové holítka, teď jsem si koupila depilátor, ale dost se to zhoršilo, takže jsem ho ještě nevyzkoušela.
Teď mi jde hlavně o to, se toho co nejrychleji zbavit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14479
6.6.17 17:41

Aha ty jednorázový mi většinou napáchaj nejvíc škody, nejlepší byli ty s vyměnitelma břitama pánský a nebo mma ted nějaký od venus a musim zaklepat že dobrý…depilátor bude asi masakr jestli ti to zarůstá i s žiletkou. Já proti tomu zarůstání používam jemný peeling, a pak dětský pudr, jestli to máš nějak jo hrozný tak bych hlavně neholila než se to zlepší, at se to zbytečně eště nedráždí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1389
6.6.17 17:54

@Mumugirl Přímou zkušenost teda nemám, ale brala bych to asi opačně :think: ne tu kůži vysušovat peelingem a pleťovou vodou, ale naopak pořádně změkčovat, mastit a hydratovat… aby ten chloupek co nejsnáz tu kůži protrhl. Takže pleťová mléka, oleje nebo možná úplně nejlíp karité :think:
Jak se zbavit přímo boláků a jizev, na to radu nemám, prostě nechat zahojit :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama