Zarůstání chloupků a pupínky v oblasti bikin

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 23:50
Zarůstání chloupků a pupínky v oblasti bikin

Už si nevím rady s tím, co dělat, abych se nestyděla do plavek, přijde mi, že jsem snad jediná, co to takhle má, když koukám na ostatní..oblast bikin jsem si dřív holila ziletkou, což byla katastrofa, pak jsem zkusila depilaci voskem a také nic a nakonec jsem přešla na depilační strojek, který tomu trochu pomohl, ale pořád to není ono..strašně mi zarůstají chloupky a vyskakují pupinky, hlavně teď v těhle vedrech, kdy se místo ještě zapaří..hrozně se za to stydím a to i před přítelem, když jsem v kalhotkách či plavkách..Co dělat?

Reakce:
Nickless
Povídálka 38 příspěvků 31.07.19 00:43

Cukrová pasta je dobra, protože se trhá opačně než vosk, tzn. po směru, takže to i míň bolí. Když jsem používala žiletky tak se mi pak osvědčilo používat olejíček na holení, později pak intimní mýdlo, a po oholení krém po holení. To fungovalo, jinak se mi taky dělali pupínky, chloupky zarůstaly jen po depilačním krému, takže jsem ho pak nikdy znovu nepoužila, a jinak děje se to hodně holkám, troufám si říct, že taková polovina holek s tím určitě problémy někdy měla, jde o to najít si to, co tobě na to bude fungovat, zkoušet a zkoušet :palec:

Aduš8
Kelišová 5329 příspěvků 31.07.19 06:06

Nedávno jsem viděla nějaký pořád, kde vysvětlovali správné holení. Prý je proti velice důležité třísla pořádně vydrbat žíňkou s antibakteriálním mýdlem a to samé po oholení a třeba i párkrát během dne. Prý je tam semeniště bakterií. A jinak, fakt se stydět nemusíš, já mám ten samý problém celý život a taky nic nezabírá. Lepší je to, když je nová kvalitní žiletka.

kolibrik1
Stálice 93 příspěvků 31.07.19 06:43

Mně nepomohlo nic. Vyřešila jsem to zastřihovačem. Je to v podstatě elektrický strojek na oblast bikin. Nikdy to nebude tak hezky oholené jako žiletkou, ale vypadá to daleko líp, než zarůstající chloupky nebo pupínky, a že já jsem to měla fakt hodně, jako kdybych měla nějakou kožní nemoc. To už snad i bobr by byl lepší. Pěkně jsem se oholila, 2 hodiny dobré a pak jsem stejně 2 týdny na veřejnost v plavkách nemohla :roll:.

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1715 příspěvků 31.07.19 06:48

Laser… zas tak drahy to neni

Zwetta
Zasloužilá kecalka 707 příspěvků 31.07.19 08:56

Dobré je i pravidelně místo přejíždět rukavicí z lufy nebo tou peeling. žíňkou a umýt tea tree mýdlem

Váš příspěvek
Reklama