Zarůstání chloupků na intimních partiích

Anonymni
12.10.08 11:04

Zarůstání chloupků na intimních partiích

Mám takový dotázek. Na přirození se holím jen na pyscích a na ochlupení v podbřišku ne (nevím jak to jinak nazvat). Jsem docela dost silné postavy, takže si dolů prostě přes můj špek na břiše nevidím. Přítel mi tam však už dříve nalezl zarostlé chloupky. Dříve jsem nad tím mávla jen rukou - když to bylo v začátcích (myslela jsem si, že se to samo ztratí), ale teď tam mám dvě zarudlé, vystouplé a nehezky vypadající puchýřky. Když na ně zmáčknu, tak z nich něco teče. Nevím co s tím, jak se toho zbavit? Čím to mazat, aby se mi to ztratilo. Poradíte?
Jen se divím, jsem nyní těhotná a v poslední době jsem chodila na prohlídky na gyndu pomale každých 14 dnů a Dr. to musela každopádně vidět, že mi to tak rudne a natíká a vůbec si toho ani nevšímala, nic mi neporadila, nic neřekla. Kdyby tak realita byla alespoň taková jako je v seriálu Ordinace v růžové zahradě - tam si Dr. všimnou úplně všeho. O tom ty seriály asi jsou, že? Ale to už jsme zase někde jinde.
Tak díky za každou radu.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3496
12.10.08 11:36

Ahoj, je to prostě beďar, zkus ho na urychlení potřít kolínskou vodou, do rána byl měl vyzrát a pak vymáčknout. Pokud ti to dělá takové problémy, tak bych asi neholila, i když to si osobně nedovedu představit, být neoholena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6149
12.10.08 16:56

Po holení zapudrovat dětským pudrem, chloupky pak tolik nezarůstají a neholit tupější žiletkou, jinak bych to nijak extra neřešila, ani doktor by ti asi nic neřekl, je to to samé, jako když někomu zarlstají chloupky v podpaží..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
12.10.08 18:28

No já jsem to asi špatně napsala. Mně ty chloupky právě zarůstají v místech v tom podbřišku, kde se vůbec neholím. Už mi tam tak zarostly dva. Vypadá to ale otřesně. Tak myslíte nic s tím nedělat?
Jednou mi takto zarostl chloupek na lýtku a červený pupínek nebo spíš pupen tam mám dodnes. I když teda už zahojený, ale ten červený pupen se zdá už nezmizí, neboť ho tam mám už tak 5 let. Mám právě strach, aby mi to samé nezůstalo i tam…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
6.1.09 22:07

Tak to pozor, nechci nijak drasticky strašit, ale manželovi takhle na intimních místech zarostl chloupek (a to si to neholí) a udělala se mu tam boule asi jako třešeň, bolestivá až běda, na chíře mu to bez umrtvení rozřízli a vymačkaly hnis (na pár dní tam měl i dren). Takže já doporučuju zarostlý chloupek špendlíkem či jehlou vytáhnout.
R.

• Nahlásit
  • Citovat
764
11.1.09 22:18

doporucuji: ostrou ziletku a kuzi mazat mastnym kremem treba vecer nez jdes spat…je velice citliva a chloupek snadno zaroste tam musi byt dost pruzna,pokud zaroste tak jehlou vytahnout,taky se me obcas stava…stejne jako to muze byt podrazdena zlazka,pokud je to jako uhrik,tak opecovat jako uhrik-vymacknout a potrit treba panskou vodou po holeni nebo pletovou vodou…dle toho co doma pouzivate :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
764
11.1.09 22:19

doporucuji: ostrou ziletku a kuzi mazat mastnym kremem treba vecer nez jdes spat…je velice citliva a chloupek snadno zaroste tam musi byt dost pruzna,pokud zaroste tak jehlou vytahnout,taky se me obcas stava…stejne jako to muze byt podrazdena zlazka,pokud je to jako uhrik,tak opecovat jako uhrik-vymacknout a potrit treba panskou vodou po holeni nebo pletovou vodou…dle toho co doma pouzivate :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
11.1.09 22:22

Jojo, mně se osvědčilo rozrýpat, vymačkat, chloupek vytrhnout :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kataajsjkfjiefvnugfdsů
27.11.10 19:04

chloupek

• ahoj mno mě se to taky stává a většinou to bylo že mi ten chloupek zarostl pod kuži a já musela vzít jehlu a prostě ho vytáhnout a pak to po jednom dnu bylo OK skus to a uvidíš mě se to děje docela často !!..:-D
  • Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.1.12 16:58

je to nejpravděpodobněji FOLIKULITIDA http://tmp.aktualne.centrum.sk/…oci-cs.phtml?… , já tímto „hnusem“ trpím asi půl roku, kdy se mi na pravém či levém boku osype kůže, mám tam pupínky (jakoby beďáry). Nehorší je, že po odeznění mi zůstávají na pokožce tmavší fleky. Teď před vánocemi jsem vyfásla ATB, prý bych měla mít cca 1/2 roku pokoj, tak uvidím.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama