Reklama

Zarůstání chloupků na prsou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.17 20:09
Zarůstání chloupků na prsou

Anonymně, je to hodně intimní :oops:
Opětovně se mi stalo, že mi v okolí prsního dvorce zarostl chloupek, ale tentokrát se mi tam udělala dost velká boulička, tak jsem ji propíchla špendlíkem a vymačkala trošku hnisu s krví. Vytáhla jsem cca 2 cm dlouhý chloupek, který byl vrostlý pod kůží, takže mi tam zůstala taková krvavá podlitina a nepříjemně to štípe. Chtěla bych se zeptat, jestli se tomu dá nějak přecházet, nebo s tím jít na kožní? Je to velmi nepříjemné a bolestivé,

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 03.12.17 20:36

To slyším poprvé :roll: já na prsou chlupy nemám zda si teda žena.. 8o a nechala bych to myslím si že to přejde si to vydezinfikuj :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.17 20:40
@Petruna21 píše:
To slyším poprvé :roll: já na prsou chlupy nemám zda si teda žena.. 8o a nechala bych to myslím si že to přejde si to vydezinfikuj :nevim:

Mně teda v okolí prsních dvorců sem tam nějaký roste, je to velmi nepříjemné :oops:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 03.12.17 20:43
@Anonymní píše:
Mně teda v okolí prsních dvorců sem tam nějaký roste, je to velmi nepříjemné :oops:

Tak já nemám vůbec žádné.. já bych si to vydezinfikovala a nečím třeba namazala a když by to nepřešlo zašla bych k lékaři ať se na to podívá :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.17 20:45
@Petruna21 píše:
Tak já nemám vůbec žádné.. já bych si to vydezinfikovala a nečím třeba namazala a když by to nepřešlo zašla bych k lékaři ať se na to podívá :)

Už jsem to vydezinfikovala, tak uvidím do rána :oops: Spíš nevím, jestli to řešit u obvodní, na kožním nebo gyndě :think: :oops:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.17 20:46

No občas se mi to stane… obecně jsem „dost chlupatá“ Vydezinfikuju a nechám být. Obávám se, že s tímto problémem ti kožní nepomůže. :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.17 20:49
@Anonymní píše:
No občas se mi to stane… obecně jsem „dost chlupatá“ Vydezinfikuju a nechám být. Obávám se, že s tímto problémem ti kožní nepomůže. :nevim:

Ulevilo se mi, že v tom nejsem sama :oops: ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.17 21:05
@Anonymní píše:
Mně teda v okolí prsních dvorců sem tam nějaký roste, je to velmi nepříjemné :oops:

Je to záležitost hormonů. Já na to trpím hodně, musím si je vytrhávat denně :roll:, ale když jsem brala HA, nevyrostl mi ani jeden, gynekolog říkal, že to souvisí, že mám bez HA víc nějakých mužských hormonů, laicky řečeno. Neuděláš s tím nic, bohužel.

Kachorra
Ukecaná baba ;) 1127 příspěvků 03.12.17 21:06

@Petruna21 dost de. bilní narážka „zda jsi žena“ :cert:. jsem taky žena a občas se mi nějaký udělá, není to nic neobvyklého. A vy jste žena, když vám rostou chlupy na nohách (předpokládám) a musíte je holit?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.17 21:07
@Anonymní píše:
Ulevilo se mi, že v tom nejsem sama :oops: ;)

Nejsi, mám to taky. I pod pupíkem :lol:, ale to maj i kamarádky, naštěstí, probíraly jsme to na dámský jízdě :mrgreen:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 03.12.17 21:08
@Kachorra píše:
@Petruna21 dost de. bilní narážka „zda jsi žena“ :cert:. jsem taky žena a občas se mi nějaký udělá, není to nic neobvyklého. A vy jste žena, když vám rostou chlupy na nohách (předpokládám) a musíte je holit?

Já to nemyslela zle tak nechápu proč se ozýváš? :P.. a myslím si že ani zakladatelka to nevzala jako narážku píšou sem i chlapy tak sem se zeptala 8).

Netopirek
Echt Kelišová 7750 příspěvků 03.12.17 21:14

Já to mívám jedou za čas. Prostě chlup vyškubnu, vyčistím a jedu dál :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.17 21:38
@Netopirek píše:
Já to mívám jedou za čas. Prostě chlup vyškubnu, vyčistím a jedu dál :nevim:

Mně se to bohužel teď stává čím dál častěji a dnes to byl vrchol :oops: V lednu jdu na gyndu, tak se radši zeptám, za to nic nedám :oops:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.17 21:40
@Anonymní píše:
Nejsi, mám to taky. I pod pupíkem :lol:, ale to maj i kamarádky, naštěstí, probíraly jsme to na dámský jízdě :mrgreen:

Pod pupíkem se mi to nestává, ani se mi to nestává po holení, jen kolem těch dvorců :oops:

Netopirek
Echt Kelišová 7750 příspěvků 03.12.17 21:43
@Anonymní píše:
Mně se to bohužel teď stává čím dál častěji a dnes to byl vrchol :oops: V lednu jdu na gyndu, tak se radši zeptám, za to nic nedám :oops:

s tím ti neporadí. Jsou to prostě chloupky jako jinde na těle. Mě zarůstají úplně všude. Bojovat se proti tomu dá jen správnou technikou holení nebo trhání…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >