Zaschlá krev v nose již měsíce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Monika.hirs
Nováček 8 příspěvků 26.02.18 13:29
Zaschlá krev v nose již měsíce

Ahoj, sice to není nic vážného, ale trápí mě to. Už x měsíců mám stále zaschlou krev v levé nosní dírce. Na ORL jsem byla, nic tam nemám, jen je to prý divné, ale vyšetření žádné další. Krev mi z nosu neteče, nachlazená nejsem, rýmu nemám, jen tu zaschlou krev každý den a jen v jedné dírce. Je mi 47, u dítěte bych to samozřejmě řešila důrazněji a dříve. K doktorce se mi s takovou blbostí nechce. Nestalo se vám to někdy? Děkuji M.

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 26.02.18 13:29

Taky se mi to stává :)

Verun83
Echt Kelišová 8756 příspěvků 33 inzerátů 26.02.18 13:31

Nemas jen suchou sliznici a obcas praskne? Zkusila bych strikat vincentku, treba se to zlepsi.

AVL18
Kecalka 209 příspěvků 26.02.18 13:43

Zkus koupit mast, Rhinopanteinu a mazat :)

markyj
Závislačka 4066 příspěvků 26.02.18 13:47

@Monika.hirs zkus si koupit Sterimar je to sprej s mořskou vodou a hezky vlhčí sliznice. Mně to zabralo :palec:

Xsenova
Zasloužilá kecalka 622 příspěvků 26.02.18 14:11

Sksus Ascorutin - volne predajne tablety na posilnenie zilnych stien. Ako male dievca mi casto tiekla krv z nosa a bolo mi vidiet zilky, tak nam to odporucila doktorka. Po dobrati liekov podla predpisu som mala nos bez problemov.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Krym, místo, o němž se teď hodně mluví: Co tam vidět a jak se tam dostat?

Kauza Čapí hnízdo znovu rozvířila veřejné diskuze poté, co byla zveřejněna... číst dále >

Bude Bendig v porotě ankety Czech Singer? Jeho manažer mluví o podvodu!

Zpráva o tom, že Jan Bendig usedne v odborné porotě nově vzniklé ankety Czech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >