Zaschlá krev v nose již měsíce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Monika.hirs
Nováček 8 příspěvků 26.02.18 13:29
Zaschlá krev v nose již měsíce

Ahoj, sice to není nic vážného, ale trápí mě to. Už x měsíců mám stále zaschlou krev v levé nosní dírce. Na ORL jsem byla, nic tam nemám, jen je to prý divné, ale vyšetření žádné další. Krev mi z nosu neteče, nachlazená nejsem, rýmu nemám, jen tu zaschlou krev každý den a jen v jedné dírce. Je mi 47, u dítěte bych to samozřejmě řešila důrazněji a dříve. K doktorce se mi s takovou blbostí nechce. Nestalo se vám to někdy? Děkuji M.

Reakce:
Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 26.02.18 13:29

Taky se mi to stává :)

Verun83
Echt Kelišová 9239 příspěvků 33 inzerátů 26.02.18 13:31

Nemas jen suchou sliznici a obcas praskne? Zkusila bych strikat vincentku, treba se to zlepsi.

AVL18
Kecalka 209 příspěvků 26.02.18 13:43

Zkus koupit mast, Rhinopanteinu a mazat :)

markyj
Závislačka 4086 příspěvků 26.02.18 13:47

@Monika.hirs zkus si koupit Sterimar je to sprej s mořskou vodou a hezky vlhčí sliznice. Mně to zabralo :palec:

Xsenova
Zasloužilá kecalka 639 příspěvků 26.02.18 14:11

Sksus Ascorutin - volne predajne tablety na posilnenie zilnych stien. Ako male dievca mi casto tiekla krv z nosa a bolo mi vidiet zilky, tak nam to odporucila doktorka. Po dobrati liekov podla predpisu som mala nos bez problemov.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >