Zaschlá krev v nose již měsíce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Monika.hirs
Nováček 8 příspěvků 26.02.18 13:29
Zaschlá krev v nose již měsíce

Ahoj, sice to není nic vážného, ale trápí mě to. Už x měsíců mám stále zaschlou krev v levé nosní dírce. Na ORL jsem byla, nic tam nemám, jen je to prý divné, ale vyšetření žádné další. Krev mi z nosu neteče, nachlazená nejsem, rýmu nemám, jen tu zaschlou krev každý den a jen v jedné dírce. Je mi 47, u dítěte bych to samozřejmě řešila důrazněji a dříve. K doktorce se mi s takovou blbostí nechce. Nestalo se vám to někdy? Děkuji M.

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9208 příspěvků 26.02.18 13:29

Taky se mi to stává :)

Verun83
Echt Kelišová 7826 příspěvků 65 inzerátů 26.02.18 13:31

Nemas jen suchou sliznici a obcas praskne? Zkusila bych strikat vincentku, treba se to zlepsi.

AVL18
Kecalka 116 příspěvků 26.02.18 13:43

Zkus koupit mast, Rhinopanteinu a mazat :)

markyj
Závislačka 3908 příspěvků 26.02.18 13:47

@Monika.hirs zkus si koupit Sterimar je to sprej s mořskou vodou a hezky vlhčí sliznice. Mně to zabralo :palec:

Xsenova
Zasloužilá kecalka 609 příspěvků 26.02.18 14:11

Sksus Ascorutin - volne predajne tablety na posilnenie zilnych stien. Ako male dievca mi casto tiekla krv z nosa a bolo mi vidiet zilky, tak nam to odporucila doktorka. Po dobrati liekov podla predpisu som mala nos bez problemov.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Ondřej Koptík o léčbě: Doživotní abstinence nebude jednoduchá!

Staronový milenec Hanky Gregorové Ondřej Koptík, který přiznal drogovou... číst dále >

Lhářko! Z heroinové Terezy je největší „ryba“ případu! Její komplic ji napadl před soudem

Při pašování drog bývali parťáci, to už ale o pašeračce Tereze a dalším... číst dále >

Články z Ona Dnes

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama