Zase bydlet s rodiči. Ach jo :/

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.19 20:46
Zase bydlet s rodiči. Ach jo :/

Ach jo holky, rozhodla jsem se odstěhovat z Prahy, což znamená opět se nastěhovat k máme a jejímu příteli. Samozřejmě což se dalo čekat, je to jedna velká hrůza. Bydlíme v paneláku 3+1, není kam utéct, jsem ve svým dětským pokojíčku. Zatím jsem na pracáku, chtěla jsem si trochu oddechnout, jsem teprve pár dní doma a samozřejmě to vyvolává spory. Navíc vše dělám blbě, chodím moc pozde spát, špatně uklízím, špatně peru, jídlo odemně je hnus, takže jim samozřejmě nesmím vařit. No nevím co chci slyšet, asi nic.Jen si postěžovat. Samozřejmě si chci najít práci a ušetřit abych mohla zpět do ciziny, takže platit nájem v jiném bytě si prostě nemůžu dovolit. Jak to s našima přežít :/, je mi 27. Omlouvám se za můj výplod, jen sem se chtěla vypsat.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 7049 příspěvků 04.01.19 20:51

No v tomhle bych nežila ani zadarmo. Vzala bych první práci a našla si podnájem, klidně spolubydlení. Podle toho co píšeš to vypadá že tam nejsi moc vítaná…

mamina89
Zasloužilá kecalka 827 příspěvků 04.01.19 20:52
@Anonymní píše:
Ach jo holky, rozhodla jsem se odstěhovat z Prahy, což znamená opět se nastěhovat k máme a jejímu příteli. Samozřejmě což se dalo čekat, je to jedna velká hrůza. Bydlíme v paneláku 3+1, není kam utéct, jsem ve svým dětským pokojíčku. Zatím jsem na pracáku, chtěla jsem si trochu oddechnout, jsem teprve pár dní doma a samozřejmě to vyvolává spory. Navíc vše dělám blbě, chodím moc pozde spát, špatně uklízím, špatně peru, jídlo odemně je hnus, takže jim samozřejmě nesmím vařit. No nevím co chci slyšet, asi nic.Jen si postěžovat. Samozřejmě si chci najít práci a ušetřit abych mohla zpět do ciziny, takže platit nájem v jiném bytě si prostě nemůžu dovolit. Jak to s našima přežít :/, je mi 27. Omlouvám se za můj výplod, jen sem se chtěla vypsat.

Holt lepší to nebude :think: rada zní, najdi si co nejrychleji práci a rychle pryč :pankac:

Alušáček
Závislačka 3325 příspěvků 04.01.19 20:52

Nevím co chceš slyšet, jsi dávno dospělá, osamostatni se a budeš mít klid… Já v tvém věku dokázala uživit sebe a dítě, nepotřebovala jsem bydlet u rodičů.

Jedna babička
Závislačka 4223 příspěvků 04.01.19 20:53

A můžu se Tě zeptat, proč jsi tedy nezvolila tedy raději bydlení s nějakou studentkou, singl dívkou, apod. O nájem a inkaso se podělit, doma jistě budeš též něco přispívat.

bjitka123
Kecalka 187 příspěvků 04.01.19 20:53

Měla bys být ráda, že máš kde bydlet. I když to přináší neshody. Zároveň si myslím, že máš už věk, kdy by ses měla postavit na vlastní nohy. Pokud nemáš peníze ani na to, abys mohla bydlet v nájmu nebo jako spolubydlící, pak bych zvážila, jestli je nutné jezdit do ciziny. Nemyslím to vůči tobě zle, každý procházíme různým obdobím, ale spíš si myslím, že by ses nad tím možná měla zamyslet.

Uživatel je onlineTwixinka
Ukecaná baba ;) 1796 příspěvků 7 inzerátů 04.01.19 20:53

Budiz Ti utechou,ze je to jen a chvili a pak zase pofrcis pryc :kytka: asi bych se co nejmene snazila s mamou a pritelem komunikovat,moc se jim neukazuj na ocich,prezij par mesicu a bude to fajn ;) kam do ciziny se chystas? :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.19 20:57

@bjitka123 tak to jsem samozřejmě ráda. Bydlela jsem do ted sama v Praze, ale rozhodla jsem se vrátit zpátky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.19 20:58

@Jedna babička to né, na spolubydlení nechci s nějakou cizí holkou. To už radši zůstanu doma. Přispívat něco málo budu.

lachtanice86
Kelišová 6927 příspěvků 04.01.19 20:59

Ihned do práce a pryč. Klidně nějaké spolubydleni

Fofrník
Závislačka 3586 příspěvků 04.01.19 21:06
@Anonymní píše:
@Jedna babička to né, na spolubydlení nechci s nějakou cizí holkou. To už radši zůstanu doma. Přispívat něco málo budu.

No hlavně aby to přežili oni s tebou. Přispívat něco málo???? Ve 27 letech???!!! Buď ráda za své rodiče a chovej se „zdvořile“. Semnou bys to tak jednoduché tedy neměla. 8)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.19 21:08

@Fofrník tak přispívat budu třetinu, to mám dávat víc? Zdvořilese chovám až moc. toleruju jejich harampádí, který tu hromadí, že se tu pomalu ani nedá normálně pohybovat a jsem furt zalezlá v pokoji,abysme se moc nepotkávali.

kvaček
Extra třída :D 13689 příspěvků 04.01.19 21:08

Asi bych radila , udělat samostatnou jednotku- myšleno sebe..
Prostě si vařit a prát jenom pro sebe, oni nech jedoujak jeli předtím, když se jim něco nelíbí..
Jako znám víc lidi co takto žijí, protože okolnosti bohužel jsou takové, že musí..Např. když je už důchodce a dospělý bydlí třeba s jedním s rodičů atd. a vždy vidím model, že to mají rozdělené… ne dohromady.. I vaření i uklid, i praní.. Uklidila bych si pokoj , navařila bych si nějaké jídlo co jím já, uklidila po sobě kuchyn, vyprala , uklidila po sobě koupelnu

Tunrida
Hvězda diskuse 48325 příspěvků 04.01.19 21:10

Až bude mým dětem 27, tak doufám, že budou všichni samostatní a já od nich budu mít doma už klid. Samozřejmě pokud nebudou v nějakým srabu. Ale jako bydlet u mámy, protože ses rozhodla vrátit z Prahy, jsi na pracáku a budeš něco málo přispívat? Jako vážně? A ještě se divíš, že tam z tebe neskáčou radostí?

Rive
Ukecaná baba ;) 1244 příspěvků 04.01.19 21:12
@Anonymní píše:
@Fofrník tak přispívat budu třetinu, to mám dávat víc? Zdvořilese chovám až moc. toleruju jejich harampádí, který tu hromadí, že se tu pomalu ani nedá normálně pohybovat a jsem furt zalezlá v pokoji,abysme se moc nepotkávali.

To jsi strašně hodná, že jom v jejich bytě toleruješ jejich věci. :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >