Zase mě vyhodili z práce. Smůla, nebo je chyba ve mně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.19 14:12
Zase mě vyhodili z práce. Smůla,nebo jsem mimo?

Ahoj. Je mi 21 a mám skoro dva roky po maturitě. Na SŠ jsem byla premiantkou, chodila jsem na olympiády, prezentovat školu a dokonce jsem i měla proslovy třeba při vyřazování absolventů.

No a po SŠ jsem pracovala asi měsíc jako zapisovatelka, než mě vyhodili, prý jsem neschopná. Je fakt, že mi to nešlo a když jsem se zeptala, tak měly baby křivé huby proč se furt ptám že mi to už jednu řekly. Byly odemě o 30lez starší a ani mě nepozdravily ráno. :roll:
Pak jsem byla asistentka reditele, kdy ředitel asi sháněl asistentku pro svůj penis :roll: po 2 měsícich jsem odešla a byla půl roku!!! Doma!!! Pak jsem byla znovu administrativní pracovnice, kolegyně stejná jako u první práce, chodila na cigára a já delala práci přesčas za ní, mluvila semnou jako se spodinou, a nic mi pořádně nevysvětlila, dělala jsem plno chyb a chodila do práce se staženým žaludkem. Kdyz jsem se ohradila, šla za šéfem a dostala jsem padáka ve zkušebce.
Tak jsem uznala, že jsem hloupá a neschopná a šla jsem dělat prodejce do trafiky :roll: ale pořád mi chybí peníze, ráno neodemykám a nemám šanci přepočítat kasu :roll: a šéf si odemyká sám v 5 ráno a já chodím na 7 :roll: no prostě za mesic se to nasbírá a chybí mi až 1.000 kč které doplacím. Nevim jestli jsem tak tupá, nebo in krade :think: dal mi vypověď že dělám ostudu a neumim vydávat a vzal tam místo mě nějakou duchodkyni (neodvádí za ni odvody)
Do fabriky jít nechci. U nás v MS kraji za nepřetřitý provoz platí 19 hrubého a navíc mám spánkovou poruchu a nechci si režim rozhodit ještě více. :nevim:
Co mám dělat? To jsem fakt tak blbá? Mám jít snad šlapat? Nejsem už vubec vyrecna a ani sebevědomá jako kdysi. Spíše klubíčko strachu, a strachu z lidi :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lama Lama
Hvězda diskuse 50764 příspěvků 4 inzeráty 06.02.19 14:15

A proč jsi jako premiantka nepokračovala dál ve škole? Co máš za školu?
Na náhody a smůlu v tomto ohldu nevěřím. Takže bud je to přímo v tvých pracovních schopnostech nebo způsobu výběru zaměstnání a zaměstnavatelů

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.19 14:17

Psycholog?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.19 14:21

Mám obchodku :nevim: psycholog by mohl pomoci? Nevíte, kolik se za něj platí?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.19 14:23

@Lama Lama mám obchodku, nevěděla jsem kam jít dál a chtěla se osamostatnit :nevim:

ka2ka
Extra třída :D 13771 příspěvků 06.02.19 14:23

no já nevím myslíš že ve dvou zaměstnání potkáš tak příšerný baby ? mimochodem jednou taky budeš příšerná baba
a s tím vracením peněz pokud máš podepsanou hmotku za kasu chtěj přepočítat společně s vedoucím

Plmo
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 06.02.19 14:24
@Anonymní píše:
Ahoj. Je mi 21 a mám skoro dva roky po maturitě. Na SŠ jsem byla premiantkou, chodila jsem na olympiády, prezentovat školu a dokonce jsem i měla proslovy třeba při vyřazování absolventů.No a po SŠ jsem pracovala asi měsíc jako zapisovatelka, než mě vyhodili, prý jsem neschopná. Je fakt, že mi to nešlo a když jsem se zeptala, tak měly baby křivé huby proč se furt ptám že mi to už jednu řekly. Byly odemě o 30lez starší a ani mě nepozdravily ráno. :roll:
Pak jsem byla asistentka reditele, kdy ředitel asi sháněl asistentku pro svůj penis :roll: po 2 měsícich jsem odešla a byla půl roku!!! Doma!!! Pak jsem byla znovu administrativní pracovnice, kolegyně stejná jako u první práce, chodila na cigára a já delala práci přesčas za ní, mluvila semnou jako se spodinou, a nic mi pořádně nevysvětlila, dělala jsem plno chyb a chodila do práce se staženým žaludkem. Kdyz jsem se ohradila, šla za šéfem a dostala jsem padáka ve zkušebce.
Tak jsem uznala, že jsem hloupá a neschopná a šla jsem dělat prodejce do trafiky :roll: ale pořád mi chybí peníze, ráno neodemykám a nemám šanci přepočítat kasu :roll: a šéf si odemyká sám v 5 ráno a já chodím na 7 :roll: no prostě za mesic se to nasbírá a chybí mi až 1.000 kč které doplacím. Nevim jestli jsem tak tupá, nebo in krade :think: dal mi vypověď že dělám ostudu a neumim vydávat a vzal tam místo mě nějakou duchodkyni (neodvádí za ni odvody)
Do fabriky jít nechci. U nás v MS kraji za nepřetřitý provoz platí 19 hrubého a navíc mám spánkovou poruchu a nechci si režim rozhodit ještě více. :nevim:
Co mám dělat? To jsem fakt tak blbá? Mám jít snad šlapat? Nejsem už vubec vyrecna a ani sebevědomá jako kdysi. Spíše klubíčko strachu, a strachu z lidi :nevim:

Proć SIS neprepocitala kasu? To nechápu. Já také prebiram kasu po předchozí směně, pokud mi nesedí tak je to problém předešlé směny. Ale jestli si šéf přichází dříve něž ty,tak bych to asi řešila, jestli zkontroloval stav a kasu.

Uiii
Stálice 61 příspěvků 06.02.19 14:27

Ahoj, moc mě to mrzí :(
Hele ale nic moc si z toho nedělej. Je ti 21, teprv se hledas. Já taky nemohla práci najít. Dělala jsem v kavárně skoro rok, což mi přineslo spoustu věci. Třeba jsem se naučila mnohem větší zodpovědnosti a lip komunikovat s lidma. Byl to super začátek, myslím. Pak jsem dělala v administrative. Kolegyně supr ale práce silena. Sla jsem jinam. Odtamtud výpověď ve zkušební době. A nasla jsem práci v controllingu, což je moc fajn ale bylo to trochu o štěstí. Držím ti palce a věřím ze se na tebe brzy usmeje štěstí :hug:

Semtex
Stálice 52 příspěvků 06.02.19 14:27

Tak možná by pomohl trochu jiný přístup, nestezovat si, nelitovat se a makat… a ignorovat, ze se ti kolegyně zdají nerudné. Však až mezi ne zapadneš, tak se to srovná…

Premek_Orac
Závislačka 4687 příspěvků 06.02.19 14:27

Ahoj zakladatelko,
a víš, co umíš, v čem si myslíš, že bys byla dobrá?
Co můžeš zaměstnavatelům nabídnou t za přednosti, aby pro ně bylo přínosné tě zaměsntnat?

Ou
Kelišová 6331 příspěvků 06.02.19 14:34

Seber se a odjeď někam pryč - ideálně do zahraničí. Dokud jsi bez závazků. Jinak obecně potřebuješ přístup že práci je třeba udělat a udělat ji tak nejlíp jak můžeš a s lidmi je potřeba principiálně se snažit vycházet, zejména pokud jsi mladé ucho, co potřebuje pomoci.
A také potřebuješ někde najít přístup - dělám chyby, což je přirozené, ale přiznávám si je a učím se z nich.

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 19910 příspěvků 06.02.19 14:36

A trafika, to tu dlouho nebylo

elen-ka
Extra třída :D 12934 příspěvků 17 inzerátů 06.02.19 14:37

Zakladatelko, co se týče spolupráce s o 30 let staršími ženami, tak vidím dva možné problémy (ale tím nechci říci, že jsou pravdivé). Píšeš, že ti je 21 a oni jsou o cca 30 let starší, tj. je jim kolem 50 let. Tam může hrát svou roli i to, že se bojí, že po tvém zapracování budou vyhozeny a ve svém věku už mohou mít problém najít novou práci, tak raději „novou“ pracovnici pořádně nezaučí, aby vypadala jako neschopná.
Jiný náhled na situaci může být jiný způsob komunikace, kdy se v pochopení nepotkáte.

Já mám třeba špatnou zkušenost s jedním novým kolegou - vysvětlovala jsem mu práci, dala úkoly a příklady na kterých si to mohl vyzkoušet. Když se ho někdo přišel zeptat co dělá, vždy odpovídal „nevím, xx mi to nevysvětlil/la“. Po x takových sdělení jsem byla pozvaná na „kobereček“ k šéfovi a já už na kolegu naštvaná, řekla šéfovi, že mu to vysvětluji, že mu vždy řeknu co dělá a proč. Že záleží komu šéf věří, že nevím jak mám dokázat, že mu to vysvětluji. Nakonec jsme ho vyhodili, nešlo to s ním dál. Neříkám, že se chováš úplně stejně, ale může to na ostatní takto působit.

Hofida
Kecalka 290 příspěvků 06.02.19 14:38

Chodit do práce až po šéfovi je základní chyba, ne kvůli chybějícím penězům, ale prostě se to nedělá. Nikdy bych na takovou pracovní dobu nepřistoupila.
Asi potřebuješ fakt zkusit tu fabriku, abys zjistila, že je lepší s lidma vyjít v administrativě než si zvykat na trojsmenny provoz u pasu.
V každé práci je něco, nic nebude ideální, jde o to naučit se s tím v sobě pracovat a vybrat si, co mi sedí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.19 14:38

Já jsem z MS kraje a za nepřetržitý provoz ve fabrice jsem si odnášela přes 20 v čistém, takže to zase taková hrůza není a pokud opravdu nezvládáš odpovědnost, tak tam prakticky žádná není. Záleží ze kterého města jsi, ale dojížděli i ze Slovenska, nebo Polska… :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Peníze ze sociálky utrácí za drogy, tvrdí exmanžel Terezy z Výměny

Přání mnoha televizních diváků se možná brzy stane realitou. Účastnice... číst dále >

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >