Zase přibírám

Anonymní
8.6.15 11:46

Zase přibírám

Ahoj, půl roku jsem brala antikoncepci Depo Provera, přibírala jsem po ní, tak jsem ji vysadila. Během chvilky po vysazení jsem zhubla 2kg, ale po pár dnech znova nabrala. Přitom jím normálně, nepřejídám se. Vždy se mě váha tímto udržovala, najednou mám 2kg nahoře. Čím to může být? Děkuji za reakce.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1606
8.6.15 11:51

Hormonalni vykyvy, vek, stres…po vysazeni HA taky nejakou dobu trva, nez se da telo do normalu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11068
8.6.15 11:52

2kg je o střevech = předtím jsi se pročistila a teď si je zase zanesla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
8.6.15 11:54
@Anonymní píše:
Ahoj, půl roku jsem brala antikoncepci Depo Provera, přibírala jsem po ní, tak jsem ji vysadila. Během chvilky po vysazení jsem zhubla 2kg, ale po pár dnech znova nabrala. Přitom jím normálně, nepřejídám se. Vždy se mě váha tímto udržovala, najednou mám 2kg nahoře. Čím to může být? Děkuji za reakce.

tohle může udělat i obyčejná voda - nikdy se nepřibírá takhle rychle - nebo neubírá..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1606
8.6.15 11:54

Jinak teda, proveru jsem brala na upravu cyklu a taky jsem po ni byla pekne odula, a tn jsdm jinak tintidlo, po vysazeni se to, po case, srovnalo :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.6.15 11:57
@chs.jasmin píše:
2kg je o střevech = předtím jsi se pročistila a teď si je zase zanesla.

Možná jsem blbá, ale moc nechápu :nevim: Myslíš jako stolici?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.6.15 11:58
@martina.se píše:
tohle může udělat i obyčejná voda - nikdy se nepřibírá takhle rychle - nebo neubírá..

Jako že mám v sobě zadrženou vodu?

• Nahlásit
  • Citovat
56906
8.6.15 12:00
@Anonymní píše:
Jako že mám v sobě zadrženou vodu?

přesně tak.. a třeba v těch vedrech ji zadržuješ víc, jak jindy nebo naopak.. nikdy nenabereš váhu (tuk), během pár dní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.6.15 12:03
@martina.se píše:
přesně tak.. a třeba v těch vedrech ji zadržuješ víc, jak jindy nebo naopak.. nikdy nenabereš váhu (tuk), během pár dní.

A jak tomu zabráním? Jinak já to mívala vždy tak, že když jsem se hodně nacpala, tak během 1 dne jsem měla i kilo nahoře. To byla taky voda?

• Nahlásit
  • Citovat
11341
8.6.15 12:06

Já taky teď ve vedrech mám o 2-3 kila víc… piju kopřivový čaj, ten odvodňuje a občas si dám urologický čaj (po tom se chodí čůrat) a většinou do 2 dnů ty kila vyčůrám :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3348
8.6.15 12:06
@tronelka píše:
Jinak teda, proveru jsem brala na upravu cyklu a taky jsem po ni byla pekne odula, a tn jsdm jinak tintidlo, po vysazeni se to, po case, srovnalo :kytka:

Tj, takovy sajrajt, po kterym menstruace casto vymizi si brala na upravu cyklu? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
8.6.15 12:07
@Anonymní píše:
A jak tomu zabráním? Jinak já to mívala vždy tak, že když jsem se hodně nacpala, tak během 1 dne jsem měla i kilo nahoře. To byla taky voda?

vesměs nijak.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1606
8.6.15 12:13
Jitace] @Gorlami píše:
Tj, takovy sajrajt, po kterym menstruace casto vymizi si brala na upravu cyklu? :think:

Jo, nic jineho nezabiralo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.6.15 12:14
@mejdylko píše:
Já taky teď ve vedrech mám o 2-3 kila víc… piju kopřivový čaj, ten odvodňuje a občas si dám urologický čaj (po tom se chodí čůrat) a většinou do 2 dnů ty kila vyčůrám :D

Nojo, jenže vzhledem k tomu, že mám po porodu ještě 9kg nahoře, tak i ty 2kg jsou na mě vidět :( Jinak bych to neřešila.

• Nahlásit
  • Citovat
11341
8.6.15 12:51
@Anonymní píše:
Nojo, jenže vzhledem k tomu, že mám po porodu ještě 9kg nahoře, tak i ty 2kg jsou na mě vidět :( Jinak bych to neřešila.

já vám nepíšu abyste to neřešila, naopak vám píšu radu, jak to „vyčůrat“ :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama