Zase to nekonečné čekání, než se rozhodne.

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
23.1.22 20:28

.

Dobrý den,

bohužel jsem se už i já dostala do stavu, kdy sama nerozumím svému tělu.

S manželem se snažíme o miminko již více než dva roky. Jelikož jsme ale mladí, doktorka po dobře vypadajícím spermiogramu a hormonálním obrazu říká akorát to, že jsme ještě mladí a že to jednou vyjde.

A vyšlo. Vyšlo to na konci loňské zimy. Bohužel se ale jednalo o mimoděložní těhotenství v rohu děložním. Tudíž to nejdříve zkoušeli laparoskopicky, ale nakonec museli udělat císařský řez a plod odstranit i s levým vejcovodem.

Do té doby jsem si myslela, že se vaječníky v ovulaci střídají. Když jsem ale zjistila že ne, bylo to pro mě celkem dost nepříjemné zjištění.

Nicméně snažíme se dál. Každý měsíc, pořád a pořád dokola. Kolem nás všichni těhotní a my stále nic.

Minulý měsíc mi vyšel okem viditelný duch na testu. Cítila jsem se celkově zvláštně. Nechutenství, atd. Ale nic kromě jednoho dne zpoždění z toho nebylo. Menstruace trvala asi tři dny, byla slabá. Pak už do konce jen slaboulinké špinění pouze při utření.

Tento měsíc mne překvapivě vůbec nebolela prsa, ačkoliv mne pravidelně týden před menstruací bolí dost. Nedalo mi to a testovala jsem tři dny před menstruací - vyšel opět slabý, ale okem viditelný duch. Další den jsem neviděla nic. Další dva dny byli na jiné značce testů duchové, viditelní pouze při prosvícení testu a možná dokonce až po limitu, který je na testech udáván. I tak jsem měla radost. Za ty dva roky jsem se již něco natestovala a nikdy na testu nic takového nebylo.

Od té doby jsem si užila například pálení žáhy, které mne jinak netrápí, tlak v podbříšku, po jídlech i nápojích, které jsem normálně pila se mi teď občas udělá nevolno. Možná i pachy cítím výraznější.
Ano, mám soudnost. Samozřejmě 100% netvrdím, že to jsou těhotenské příznaky. Uznávám, že jsem si je mohla třeba jen vsugerovat. Kdo ví. Ale pálení žáhy? Jasně že je brzo, ale buďte prosím empatické a pochopte, že po takové době se chytáte všeho možného.

Dnes, je druhý den zpoždění. Včera i dnes dva negativní testy. Menstruace v nedohlednu.

Mám cykly dlouhé 33 dní. Já vím, testuju až moc. Ale po těch dvou letech…
máte někdo podobnou zkušenost?

Díky za cokoli! :srdce:
Hodně štěstí a zdravá a šťastná miminka v náručí všem těm, co si to jen trošku přejí.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23
23.1.22 20:40

Ahoj, moc držím palce aby to vyšlo :srdce: Jinak jen mě napadlo jestli používáš stejnou značku testů? Přijde mi to zvláštní, že je duch a pak nic. Možná případně potom zkusit ten digitální ten je myslím spolehlivý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.22 21:20
:srdce:
  • Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie