Zase ty dárky

25
31.5.16 17:05

Zase ty dárky

Já nevím, jestli jsem divná, ale mám docela kulatiny a od manžela jsem dostala lístek na koncert (i pro něj tedy). A dnes ráno mi pošeptal, že s námi půjde i jeho sestra, se kterou se nemůžeme ani cítit. Bonus :) A ještě mi donesl čokoládu, za těch 17 let si fakt nevšiml, že NIKDY nejím čokoládu. Chlapi :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5557
31.5.16 17:19
@deleetka píše:
Já nevím, jestli jsem divná, ale mám docela kulatiny a od manžela jsem dostala lístek na koncert (i pro něj tedy). A dnes ráno mi pošeptal, že s námi půjde i jeho sestra, se kterou se nemůžeme ani cítit. Bonus :) A ještě mi donesl čokoládu, za těch 17 let si fakt nevšiml, že NIKDY nejím čokoládu. Chlapi :(

Je to osel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Poison Eve
31.5.16 17:19

Chlapi… muj mi koupil novy parfem od Dior a dal mi ho rovnou hned, abych necekala. Vsichni chlapi nejsou stejni. Jinak listky na koncert jsou fajn, muz mi dal loni listky taky a sel se mnou na mou zadost taky.

• Nahlásit
  • Citovat
1372
31.5.16 17:21

Vidím, ze je to všude stejný :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.5.16 17:21

10 let říkám mému muži, ze miluji dostávat květiny. Na narozeniny mi koupi až poté, co vidí, ze mě to mrzí a ještě se slovy- jedu ti koupit kytku :zed: Bych v tu chvíli :pocitac: A ani z ni pak nemám radost.

• Nahlásit
  • Citovat
25
31.5.16 17:29

No ty lístky jsem taky dostala už asi před měsícem, ale to sladké tajemství, že tam jdeme se švagrovou mi sdělil až včera večer. No, když jsem asi rok nekouřila, tak mi donesl cigára se slovy: Miluju tě i s tvými nectnostmi. Ach jo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.5.16 17:37

Když jsem dva dny před mýma narozeninama věděl že žena ještě o dárku k mým 33 narozeninám nezačala ani moc přemýšlet, tak jsem byl docela rád že mi zrovna zavolali že nábytek do obýváku co jsem před dvěma měsícema objednával, už mají hotový.
Takže jsem raději než nějakou kravinu narychlo sehnanou v supermarketu řekl že si ho dávám na narozky. No vybral jsem si ho, vydělal na něj, dovezl si ho a mám z něho radost :nevim: Všici spokojení.

Dva dny před desátým výočím mi řekla že na řešení dárku nemá čas
a že teda půjdeme jen na večeři.
No tak jsem teda vrátil ten briliantovej náhrdelník ( naštěstí kupováno přes internet, takže to šlo)

• Nahlásit
  • Citovat
49236
@deleetka píše:
No ty lístky jsem taky dostala už asi před měsícem, ale to sladké tajemství, že tam jdeme se švagrovou mi sdělil až včera večer. No, když jsem asi rok nekouřila, tak mi donesl cigára se slovy: Miluju tě i s tvými nectnostmi. Ach jo.

mělas říct - já tebe taky.. například s tvou trestuhodnou nevšímavostí seš velmi roztomilej :cert: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
@deleetka píše:
No ty lístky jsem taky dostala už asi před měsícem, ale to sladké tajemství, že tam jdeme se švagrovou mi sdělil až včera večer. No, když jsem asi rok nekouřila, tak mi donesl cigára se slovy: Miluju tě i s tvými nectnostmi. Ach jo.

trošičku retardovanej:-) asi o rok

• Nahlásit
  • Citovat
13808
31.5.16 17:39

@deleetka to me mrzi :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13808

@deleetka to me mrzi :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49236
@deleetka píše:
Já nevím, jestli jsem divná, ale mám docela kulatiny a od manžela jsem dostala lístek na koncert (i pro něj tedy). A dnes ráno mi pošeptal, že s námi půjde i jeho sestra, se kterou se nemůžeme ani cítit. Bonus :) A ještě mi donesl čokoládu, za těch 17 let si fakt nevšiml, že NIKDY nejím čokoládu. Chlapi :(

no jo tak lístky na koncesrt jsou fajn dárek ale pokud to není pro vás dva jako zážitek a vláčíte sebou švagrovku ak bych na rovinu řekla, že to pro mě žádný dárek není

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25
31.5.16 17:42

Ty bláho briliantový náhrdelník, já jsem k 10. výročí dostala co??? No přece čokoládu! A tak to jde až do dnes. Dělám to, že přímo před ním ji někomu dám se slovy - já přece čokoládu nejím. Už jsem mu to aaj řekla. No asi dělám něco blbě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5008
31.5.16 17:43
@deleetka píše:

Dobrej jouda :mrgreen: No buď je takový ignorant, že si nevšiml, že už rok nekouříš, tak jako s čokoládou anebo pokud on kouří tak ho třeba sralo, že tys zvládla přestat narozdíl od něho a chtěl ať znovu začneš ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14325
31.5.16 17:47
@deleetka píše:
Ty bláho briliantový náhrdelník, já jsem k 10. výročí dostala co??? No přece čokoládu! A tak to jde až do dnes. Dělám to, že přímo před ním ji někomu dám se slovy - já přece čokoládu nejím. Už jsem mu to aaj řekla. No asi dělám něco blbě.

to by mohlo bejt chlubeníčka před kámoškama :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama