Zasedací pořádek na svatbě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

peti13  30.04.18 15:14
zasedací pořádek na svatbě

Čau holky, furt všude koukám na zasedací pořádek a nejde mi do hlavy proč manžel má sedět vedle mých rodičů a já vedle těch jeho, můžeme se prohodit? Nebo se to nesluší? :lol:

Reklama

Reakce:

radkka
Generální žvanilka 20234 příspěvků 30.04.18 15:28

Asi abyste se seznámili :mrgreen: My zasedací pořádek neměli žádný, je to tvoje svatba, tak si jí hlavně užij a netrap se tím, že by něco nějak mělo být, stejně to minimálně polovina hostů neví :kytka:

Aspera
Neúnavná pisatelka 19941 příspěvků 1 inzerát 30.04.18 15:29

Si to udělejte dle sebe. My jsme seděli já u svých, manžel u svých.

Uživatel je onlinenovakova.t
Závislačka 2955 příspěvků 30.04.18 15:29

Jako kdyz u nás v rodině byla svatba…tak „matka seděla vedle svého syna“…rodice nevěsty vedle nevesty

Russet
Echt Kelišová 8240 příspěvků 30.04.18 15:30

Naposledy jsem byla na svatbě, kde to bylo prohozené. Osobně by bylo šumák, kde sedím :nevim: Přijde mi logičtější dát rodiče na stranu jejich dítěte, ale zásady stolování to mají jinak.

Janli
Závislačka 4633 příspěvků 30.04.18 15:34

My jsme s tím zamíchali ještě víc :mrgreen:. Vedle mě seděla dcerka a pak moje maminka. Taky mi to prohozené přijde jako nesmysl.

vertunka
Závislačka 4138 příspěvků 30.04.18 15:55

Ja sedela normalme vedle nasich a manzel vedle svejch. To by mi jeste tak schazelo sedet vedle urejpanyho tchana :mrgreen:

Cepell
Povídálka 30 příspěvků 30.04.18 16:18

My jsme zasedací pořádek taky neměli, protože jsme neměli klasický oběd ale raut. Každý stejně pendloval mezi ostatními, tak to po chvíli bylo jedno. Brácha měl klasickou hostinu a po skončení oběda si každý sednul kam chtěl-někdo na bar, kuřáci ven na terasu..

nenivolnynick
Kecalka 230 příspěvků 30.04.18 16:23

My to tak měli.. v pohodě, asi záleží jake mate vztahy :nevim: a udelat si to muzete jak xhcete, stejne tak vsichni sedeli jenna obed, kafe a vse ostatni uz bylo na terase nebo na zahrade u rautu a grilu

Lekninka91
Extra třída :D 10041 příspěvků 30.04.18 17:18

Je to tak prostě podle etikety myslím :nevim: Důvod neznám. My jsme zasedací pořádek taky neměli a je na každém, jak si to udělá :think:

marfra
Generální žvanilka 23194 příspěvků 31 inzerátů 30.04.18 17:18

Delaji se oba zpusoby, bud jak pises, nebo klasicky nevesta vedle svych rodicu a zenich vedle svych. Je to jedno. Myslim, ze to, ze ty budes vedle rodicu manzela ma symbolizovat prave tu rodinu, ze tva rodina prijima do sve rodiny tveho manzela a jeho zase tebe. Ja to tak chtela, prijde mi to pekne, ale tchyne rekla, ze neexistuje, co si to zas vymyslime, ze se to nedela. Tak jsem nakonec byla i rada, ze vedle ni nemusim sedet. ps: pak ji manazer restaurace rekl, ze jsme si nic nevymysleli, ze se to tak bezne dela.

Ellabela
Ukecaná baba ;) 2120 příspěvků 30.04.18 17:36

Myslim, ze kdyz je to vase svatba, udelejte si to jak chcete. Vubec bych na etiketu nekoukala. Ja vedle sebe mela sveho tatku, vedle mamka, syn a babicka. Vedle manzela byla jeho mamka, tata a babicka.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Britské šílenství: Fotbal narušuje svatby i divadelní představení!

Anglie je kolébkou fotbalu, nabízí tu nejlepší ligovou soutěž na světě, jenže... číst dále >

Dítě přejel vláček na rodinném festivalu. Přes snahy záchranářů nehodu nepřežilo

Pětiletého chlapce přejel vláček, který vozí děti. Ačkoliv se ho záchranáři... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Volno si beru mezi jahodami a meruňkami, říká Jozefína Růžičková

Uvařila pomerančovou marmeládu a poslala ji do soutěže ve Velké Británii. V... číst dále >

Reklama