Zasedla jsem miminku ruku

Anonymní
8.7.20 18:40

Zasedla jsem miminku ruku

Holky mala ma 11 mesicu… jedla jsem veceri a ja vubec nevedela ze je za mnou sedela jsem na zidli… jak jsem se prisunula citila jsem ze sedim s zidli na necem…koukla jsem a a mala zacla plakat hned jsem ji vzala… plakaly jsme obe… ted s ni hybe uplne normalne manzel rika ze je to v pohode ja chci jet na chirurgii… rika ze by s ni nehybala kdyby to nebo by plakala je tomu 5 min a je v klidu a normalne s ni leze.. vo myslite :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17383
8.7.20 18:43

Nehysterci, deti si ruce nekam skripnou kazdou chvili. Kdyby s ni neco mela, vypada to jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1229
8.7.20 18:43
@Anonymní píše:
Holky mala ma 11 mesicu… jedla jsem veceri a ja vubec nevedela ze je za mnou sedela jsem na zidli… jak jsem se prisunula citila jsem ze sedim s zidli na necem…koukla jsem a a mala zacla plakat hned jsem ji vzala… plakaly jsme obe… ted s ni hybe uplne normalne manzel rika ze je to v pohode ja chci jet na chirurgii… rika ze by s ni nehybala kdyby to nebo by plakala je tomu 5 min a je v klidu a normalne s ni leze.. vo myslite :,(

Pokud s ní normálně hýbe a ruka neotekla, neřešila bych

ttt

Svetr

fda 40 Kč
  • 68

Mikina

fda 35 Kč
  • 62, 68
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19579
8.7.20 18:47

Kolik vazis?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
529
8.7.20 18:48

Neřešit, pokud se neobjeví otok, nezhorší hybnost nebo dcera nebude mít tendence ruku nepoužívat jako dřív. Děti jsou jak z gumy, fakt vydrží víc než si myslíme úplně bez problémů. Sledovala bych prostě pár dnů, jestli s ručičkou dal pracuje. Hlavně pokud sama chvíli poplakala a hned se uklidnila, fakt to bude ok. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3157
8.7.20 19:01

Jestli nemáš dva metraky tak to bude cajk

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
205
8.7.20 19:03

Mela by jsi davat pozor kdyz jis vecerj si u toho usla nebo nevnimas svet kolem.sebe kdyz jis?? :D :D :D :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9214
8.7.20 19:18

Stanou se horší věci, děti přežily pruskripnuti do dveří, do dveří u auta…zasednutí měkkým zadkem je úplně v klidu. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4862
8.7.20 19:27
@Donutka811 píše:
Mela by jsi davat pozor kdyz jis vecerj si u toho usla nebo nevnimas svet kolem.sebe kdyz jis?? :D :D :D :D :D

Humor?? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.7.20 19:29
@Donutka811 píše:
Mela by jsi davat pozor kdyz jis vecerj si u toho usla nebo nevnimas svet kolem.sebe kdyz jis?? :D :D :D :D :D

ja jsem prave nemocna unavena nevyspana… trapi me to… jsem blba sama to vim :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
4302
8.7.20 19:37
@Anonymní píše:
ja jsem prave nemocna unavena nevyspana… trapi me to… jsem blba sama to vim :zed:

Nejsi blbá :) s rukou hýbe tak to nic nebude. Nikam bych jí netahala, poznala bys kdyby jí ruka bolela. Příště si dáš pozor :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4862
8.7.20 19:39
@Anonymní píše:
ja jsem prave nemocna unavena nevyspana… trapi me to… jsem blba sama to vim :zed:

Hlavně klid :hug:, jestli se chová normálně, tak bych neřešila, kdyby nastala změna tak na tu chiru můžete dojet vždy ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14022
8.7.20 19:41

Prosím tě klid, určitě jí nic není, to se prostě může stát…aspoň víš na co si příště dát pozor… :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9308
8.7.20 19:49

Stane se, pokud ručkou hýbe, nepláče, neřešila bych…a pro příště, zkus se vyhnout tomu „plakaly jsme obě“, jak myslíš, že to asi na chudáka dítě působí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13026
8.7.20 19:55

Já dneska jedno dítě přisedla, jedno srazila a do jednoho vrazila loktem. No, všechny se oklepaly a nic jim není.
To se stává, ještě toho dítě uděláš. A kolik toho ono udělá tobě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama