Zašedlý mrtvý zub

Anonymní
10.7.20 23:01

zašedlý mrtvý zub

Dobry den, vcera jsem byla u zubare mela jsem na předních dvou zubech kaz. Zubař mi jeden spravil ale druhy jeste ne. Řekl, že ten zub je uz odumrelí a jak jsem dojela domů všimla jsem si že je zasedly, ale mam pocit ze do jeho navstevi jsem ho takovi nemela. mam pocit ze mi ten zub nejak levil nevyznam se v tem. nejspis mi tam dal nejakou „mast“ a na to vlozku na zub. Je mi 16, mam z teho strach bojim se ze ten zub se nespravy. a tak jsem se chtela zeptat na vase zkusenosti, jak to treba u vas probihalo jestli vam nemusel vytrhnout cely zub. a jestli je neco co bych mohla doma pouzivat jako nejak pomoci zubu nebo i ostatnim zubum aby se nejak neposkodily. mam doporucene od zubare prozatim vyplachpvat si usta hermankem a salvjeji. dekuji za pripadne odpovedi. :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17445
10.7.20 23:03

No pokud je zub uz mrtvý, tak ho nezachrání nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
961
10.7.20 23:13

Mrtvý zub téměř vždy zešedne, lékař vyčistí kořeny, uzavře výplní a bude hotovo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2974
10.7.20 23:17

Mrtvý zub budeš mít normálně dál v puse, mnoho let. Ale je křehký, jednou se začne lámat a drolit, pak přijde čas na korunku. Teď ti asi bude léčit kanálky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2601
10.7.20 23:45

Mám mrtvý zub (jedničku) už skoro 20 let a chystám se na výměnu za korunku. Doteď mi zubař jen 2× čistil kanálky a přes zub mám takovou tenkou vrstvu, aby nebyl TAK moc tmavý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1156
10.7.20 23:52

Mam ctyrku mrtvy zub a ma lehce jinaci barvu, to temer vzdy zmeni. Zub uz proste neni zubem a zalezi jak se osetri dobre, bud bude fungovat jen par let nebo taky roky… Jednou mi vrtala a je to super protoze vubec neboli :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama