Zásek do sebevědomí od manžela

Anonymní
8.4.20 11:15

Zásek do sebevědomí od manžela

Ahoj, asi se potřebuju jen vypovídat.

Jsem o 6 let starší než manžel, vzhled řekla bych tak průměrný, ale do Simony Krainové mám daleko :lol:.

Vedli jsme rozhovor včera s manželem u vína a nepřímo z něj vypadlo, že když jsme se seznámili, tak měl na vážno vyhlídnutou jinou slečnu (se kterou se teď běžně vídává v práci, ale to mi došlo až když to z něj teď vypadlo), ale protože si myslel, že by na ní nestačil, tak oslovil na rande mě ( :zed: ).

Řeknu vám, nikdy jsem si o sobě nemyslela, že jsem ošklivá, ale ani že jsem nějak extra krásná, ale tohle, tohle mě fakt dostalo (ještě navíc s ohledem, že jsem starší a jak víme z praxe, občas u mužů nastane doba, kdy se začnou ohlížet po mladších děvčatech, a to bez ohledu na to jestli mají doma třicítku nebo čtyřicítku. Já mám navíc jako bonus ten věkový deficit). Trochu mě s ohledem na toto občas ten věkový rozdíl strašil, ale po tomhle vyjádření mám sebevědomí na bodu nula a mám takový pocit, že už jsem fakt odepsaná (je mi 40).

Přitom nemůžu říct, že by se za mnou chlapi občas neotočili, ale tohle mě sejmulo, fakt, připadám si jak ta největší obluda a teď mě samozřejmě napadá, že kdyby měl chlap příležitost a ta jeho kolegyně na nějakou jeho nabídku kývla, co z toho bude. Navíc samozřejmě nastalo to, že jsem se začala s ní porovnávat a vítězně z toho moc nevycházím teda :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1768
8.4.20 11:18

Pokud vám to jinak funguje, brala bych to jen jako moment přílišné upřímnosti (nevyptávala ses ho náhodou?) a zkusila to přejít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
176
8.4.20 11:21

To není o vzhledu, to je o něm. Prochází asi krizí, vztahovou, uvědomuje si mnoho věcí, taky z vás může vyzařovat nižší sebevědomí, pochybnosti, strach. Vše souvisí se vším. To, že je on mladší, je riziko vždy. Ale pokud by si on sám byl jistý, nebalancoval by takhle. Možná to i nic neznamená, třeba řekl u posezení jen svou myšlenku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26313
8.4.20 11:23
@Anonymní píše:
Ahoj, asi se potřebuju jen vypovídat.

Jsem o 6 let starší než manžel, vzhled řekla bych tak průměrný, ale do Simony Krainové mám daleko :lol:.

Vedli jsme rozhovor včera s manželem u vína a nepřímo z něj vypadlo, že když jsme se seznámili, tak měl na vážno vyhlídnutou jinou slečnu (se kterou se teď běžně vídává v práci, ale to mi došlo až když to z něj teď vypadlo), ale protože si myslel, že by na ní nestačil, tak oslovil na rande mě ( :zed: ).

Řeknu vám, nikdy jsem si o sobě nemyslela, že jsem ošklivá, ale ani že jsem nějak extra krásná, ale tohle, tohle mě fakt dostalo (ještě navíc s ohledem, že jsem starší a jak víme z praxe, občas u mužů nastane doba, kdy se začnou ohlížet po mladších děvčatech, a to bez ohledu na to jestli mají doma třicítku nebo čtyřicítku. Já mám navíc jako bonus ten věkový deficit). Trochu mě s ohledem na toto občas ten věkový rozdíl strašil, ale po tomhle vyjádření mám sebevědomí na bodu nula a mám takový pocit, že už jsem fakt odepsaná (je mi 40).

Přitom nemůžu říct, že by se za mnou chlapi občas neotočili, ale tohle mě sejmulo, fakt, připadám si jak ta největší obluda a teď mě samozřejmě napadá, že kdyby měl chlap příležitost a ta jeho kolegyně na nějakou jeho nabídku kývla, co z toho bude. Navíc samozřejmě nastalo to, že jsem se začala s ní porovnávat a vítězně z toho moc nevycházím teda :,(

Prosím Tě, takových bude, co jsou ve vztahu z důvodu, že vědí, že nemají na lepší, akorát, že svoje myšlenky neventilují nahlas…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9734
8.4.20 11:24

Jak ho napadlo o tom začít vůbec mluvit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21898
8.4.20 11:24
@free333 píše:
Prosím Tě, takových bude, co jsou ve vztahu z důvodu, že vědí, že nemají na lepší, akorát, že svoje myšlenky neventilují nahlas…

Tak nějak. Chlapi, co mě odmítli, by se jistě našli. Ale nemusím to doma vykládat, že jo.
Trochu diplomacie by to chtělo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.4.20 11:26

@subrag jo, nebylo to žádný vyslýchání, prostě jsme narazili na téma jak jsme se dali dohromady a on vyklopil tohleto. Já nevim, do této doby jsem vzhled nijak moc neřešila, tak normálně, ale teďka začínám zkoumat každou vrásku, kilo na víc, prostě magořina. Když si jí vybavím, prolétne mi hlavou, že má lepší hadry, má lepší vlasy, bělejší zuby a blá blá.

Dozvěděla jsem se to teprve včera, ale přijde mi, že už to řeším deset let jak je to psychicky vyčerpávající :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
9734
8.4.20 11:28
@Anonymní píše:
@subrag jo, nebylo to žádný vyslýchání, prostě jsme narazili na téma jak jsme se dali dohromady a on vyklopil tohleto. Já nevim, do této doby jsem vzhled nijak moc neřešila, tak normálně, ale teďka začínám zkoumat každou vrásku, kilo na víc, prostě magořina. Když si jí vybavím, prolétne mi hlavou, že má lepší hadry, má lepší vlasy, bělejší zuby a blá blá.Dozvěděla jsem se to teprve včera, ale přijde mi, že už to řeším deset let jak je to psychicky vyčerpávající :mrgreen:

Moc upřímnosti škodí…
Jak dlouho jste s manželem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12523
8.4.20 11:30

No nejde o to, že si to myslel (všichni jsme si někdy na někoho mysleli), ale o to, že ti to povídá. Už aby ten nouzový stav v ČR skončil, fakt :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15744
8.4.20 11:32

Je to vůl jak anděl. Některé informace se při snaze udržet spokojený partnerský vztah neříkají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
176
@Anonymní píše:
@subrag jo, nebylo to žádný vyslýchání, prostě jsme narazili na téma jak jsme se dali dohromady a on vyklopil tohleto. Já nevim, do této doby jsem vzhled nijak moc neřešila, tak normálně, ale teďka začínám zkoumat každou vrásku, kilo na víc, prostě magořina. Když si jí vybavím, prolétne mi hlavou, že má lepší hadry, má lepší vlasy, bělejší zuby a blá blá.Dozvěděla jsem se to teprve včera, ale přijde mi, že už to řeším deset let jak je to psychicky vyčerpávající :mrgreen:

Přeji hodně sil. Musíte si vybojovat pevnou pozici, uvědomte si, že on je váš partner, manžel. Vy jste no. 1
Vy buďte královna, sebejistá, i bez vizáže modelky. To je Vaše teritorium, spoustu věcí neovlivníme, ale máte právo vlastnit a mít. V tom je vaše síla. Soustřeďte se na manželství, hyckejte si ho a naučte se milovat samu sebe. Nevybírají si jen chlapi, i my máme právo koukat a vzpomínat na chlapy. Takže si dejte vinko, a naopak teď před ním vzpominejte vy. Nejste žádná onuce u plotny, jste žena a manželka svého vyvoleného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
777

Z mého muže občas taky vypadne něco, že si říkám kde to vzal. Asi bych to neřešila, natáhla se do vany, udělala si masku. Na druhou stranu, sice je mladší, ale je opravdu tak pohledný, má dostatek vlasů a bez bříška? Oni dost často něco takového vypustí chlapi, kteří by se měli zamyslet nad svou vyzáží. Jinak znám spoustu žen kolem 40, které mají lepší postavu než holky ve 20ti a je na nich poznat, že o sebe dbají a vypadají,, šik"

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1768
8.4.20 11:34
@subrag píše:
Vy buďte královna, sebejistá, i bez vizáže modelky. To je Vaše teritorium, spoustu věcí neovlivníme, ale máte právo vlastnit a mít. V tom je vaše síla. Soustřeďte se na manželství, hyckejte si ho a naučte se milovat samu sebe. Nevybírají si jen chlapi, i my máme právo koukat a vzpomínat na chlapy. Takže si dejte vinko, a naopak teď před ním vzpominejte vy.

Tohle je příšerná rada.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1202
8.4.20 11:36

Jak je známo ve vztahu je vždy jeden Polepsitel a jeden Spokojitel. :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
518
8.4.20 11:36

:Anonymní: To je vůl ten tvůj manžel. :lol: Takové věci se přece neříkají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama