Zaseknutí bezpečnostního pásu v 10tt

92
12.4.21 17:33

Zaseknutí bezpečnostního pásu v 10tt

Možná přehnaně plaším, ale musím na to pořád myslet. Jeli jsme s manželem zrovna z ultrazvuku, jsem v 10tt. Do cesty nám vjelo auto, takže manžel musel prudce brzdit a bezpečnostní pás se zaseknul a zařízl se mi do břicha. Nevíte jestli se něco může stát, nebo jestli je ještě miminko tak malé a schované, že mu to ublížit nemůže? Tím že jsme jeli zrovna z kontroly, tak další nás čeká až za 3 týdny. Nic mě nebolí ani nekrvácím, tak nevím, jestli mám pro jistotu jet na kontrolu, nebo jestli je moje plašení zbytečné… Moc děkuji za odpovědi a zkušenosti 🙂 a jestli jen zbytečně hysterčím, tak se omlouvám 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25148
12.4.21 17:40

V těhotenství platí, že raději 3× zbytečně, než jednou pozdě. Velmi pravděpodobně se nic nestalo, ale pro klid duše, pokud máš obavy, tak si zajeď do nemocnice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7901
12.4.21 17:42

@Mymamemimi a měla jsi těhotenský pás nebo ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
92
12.4.21 17:46
@Cenarius píše:
@Mymamemimi a měla jsi těhotenský pás nebo ne?

Nene, normálně klasický bezpečnostní pás v autě, těhotenský jsme ještě pořídit nestihli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11076
12.4.21 17:50

Touhle dobou bývá děloha ještě v pánvi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2722
12.4.21 18:11

Já myslím, že v 10tt je všechno ještě hezky schované :think: a nic se nestalo.
Ale doporučuji koupit těhotenský pás.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
614
12.4.21 18:28

Taky myslim, ze touhle dobou je plod jeste schovany v panvi. Ale urcite neotalej s tehotenskym pasem. Sama uz jsem za nej dekovala bohu, po bouracce se sanitaci i doktori hned ptali, jestli jsem ho mela. Ma smysl a jak vidis, clovek muze ridit sebeopatrneji, ale ostatni na silnici neovlivnis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
92
12.4.21 18:42
@Villanelle píše:
Taky myslim, ze touhle dobou je plod jeste schovany v panvi. Ale urcite neotalej s tehotenskym pasem. Sama uz jsem za nej dekovala bohu, po bouracce se sanitaci i doktori hned ptali, jestli jsem ho mela. Ma smysl a jak vidis, clovek muze ridit sebeopatrneji, ale ostatni na silnici neovlivnis.

Já za něj v prvním těhotenství taky byla několikrát vděčná, ale teď ve druhém jsme pořád vyčkávali až jestli těhu dopadne… Teď už je pás objednaný a snad co nejdřív dorazí 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63573
12.4.21 19:19

Nesil.. A porid si bezpečnosti pás pro těhotné. Pro příště budes mít klid.. Mrne bude ok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat