Zásilková služba levně a spolehlivě, doručí kočárek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

poirot
Kecalka 328 příspěvků 27.12.16 22:10
Zásilková služba levně a spolehlivě

Dobrý den, v květnu se nám narodí miminko a já sháním na internetových bazarech kočár Easywalker duo. Podle recenzí super kočár pro sourozence blízko sebe, vhodný do terénu. A teď k věci. V bližším okolí nikdo kočárek bohužel nenabízí, tak bych možná vyzkoušela přepravní službu. Máte někdo tip na spolehlivou a cenově přijatelnou přepravu zásilek? Díky za tipy.

Reakce:

Ivan PPZ
Kelišová 5672 příspěvků 27.12.16 22:15

Zkuste PPL - mají i PPL ParcelShop- což jsou výdejní/ podací místa a bývá to i v „normálních“ obchodech. Podle PSČ jsem našel 4 místa do cca. 5 km (okraj Prahy).

poirot
Kecalka 328 příspěvků 27.12.16 22:17

@Ivan PPZ Mrknu, díky za tip. Vidíte, to mě nenapadlo, přitom přes PPL objednávám dost často :oops:

Ivan PPZ
Kelišová 5672 příspěvků 27.12.16 22:21

https://www.pplparcelshop.cz

Já objednávám v shopech téměř výhradně osobní odběr, nebo když už, tak PPL. I když shop nabízí jen doručení na adresu, tak na stránkách PPL se dá to doručení změnit do ParcelShopu. A jeden máme asi 200m od domu, druhý 350m. Na poštu určitě ne, leda snad do Poštomatu…

Kriss Tina
Kelišová 5514 příspěvků 27.12.16 22:55

Tak hlavne zalezi jakou sluzbu nabizi ten eshop kde to budete objednavat, jinak teda PPL neni nejhorsi, lepsi nez to nechavat poslat od CP :) nektery maj i tu moznost ze se zbozi da vyzvednout na ulozence to je asi zdaleka nejlevnejsi.

poirot
Kecalka 328 příspěvků 28.12.16 07:24

@Kriss Tina Já bych kupovala kočárek z bazaru, tudíž od soukromého prodejce.

dana.dv
Zasloužilá kecalka 695 příspěvků 28.12.16 08:22

Ja mela kocarek pres chytrybalik.cz
U druhe pani doma vyzvedli a mne dovezli. Dva baliky svazala k sobe igelitem a bylo to pocitany jako 1ks. Cena super.
Mimo tema - moje kamaradka tento kocarek po dvojcatkach zrovna prodava. Nechcete kontakt?

poirot
Kecalka 328 příspěvků 28.12.16 10:35

@dana.dv Ráda, díky moc :-) Jste zlato

dana.dv
Zasloužilá kecalka 695 příspěvků 28.12.16 14:09

Poslala jsem Vám kontakt ve zprávě

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >