Záškuby, cukání pusinky u kolejí, cukání dudlíku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Katja164
Nováček 4 příspěvky 19.02.18 22:08
Zaskuby, cukani pusinky u kojeni, cucani dudliku

Ahoj maminky,
nechce se mi plasit. Mam doma 5 tydenniho chlapecka. Od narozeni se nam stava, ze pri kojeni nebo cucani dudliku se nam pri pauze zaskube parkrat pusinka a hned maly zacne zase sat. Nevim, co si o tom myslet. Mel jste to nekdo taky?

Reakce:
Vicky1
Ukecaná baba ;) 2303 příspěvků 19.02.18 22:11

@Katja164 a neusina? Malej nekdy jako lapal po dudliku ci prsu, kdyz byl unaveny, ale pak citil, jak mu to utika, tak po tom zalapal ci se prisal poradneji…

Katja164
Nováček 4 příspěvky 19.02.18 22:18

No jo vetsinou uz ma u toho zavreny ocicka a pak jakoby “zahoni” po dudliku nebo prsu.

svatecnice
Kelišová 6023 příspěvků 19.02.18 22:18

@Katja164 není to takové to „naklepávání“ mlika, aby teklo?

Katja164
Nováček 4 příspěvky 19.02.18 22:20

@svatecnice to bych nerekla, spis mu tak zacuka pusinka, nez se rozjede v cucani

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2303 příspěvků 19.02.18 22:35

@Katja164 to kapa za prsicko ci dudlicek ze spani a jk to zatece, tak ho to probere :hug: to bude dobre. Ale klidne bych to rekla dr

Příspěvek upraven 19.02.18 v 22:35

Laddmie
Závislačka 3377 příspěvků 19.02.18 22:35

Jak zacuká? Zkus to lépe popsat. Usíná u kojení, mléko se mu hromadí v puse a pak ho začne třeba rychle polykat? Nebo začne cukat, že začne sát po pauze? Cukají mu koutky? Děje se to u každého kojeni?

Ssasanka
Kecalka 157 příspěvků 19.02.18 22:58

Malej mi cukal, ale nožičkou, ručičkou..sem tam..hlavně při usínání, i u kojení, když usínal..pusinku si nepamatuji. Konzultovala jsem s MUDr. i neurologe, i rehabilitačním pracovníkem. Dle všech normální. Myslím, že říkali tak do dvou měsíců. Malý už to nemá.

Sofie92
Závislačka 3129 příspěvků 2 inzeráty 20.02.18 06:29

Tohle dělal mě syn ve 3 týdnech a hodně a měl to ze silné žloutenky která nebyla v porodnici dolecena a jak byl unavený a přitom chtěl ještě jíst. Dali mi ho znovu na fototerapii a bylo

Katja164
Nováček 4 příspěvky 20.02.18 09:43

@Sofie92 My zloutenku nemeli vubec a ted, kontrola minule utery, take v poradku.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >