Záškuby, cukání pusinky u kolejí, cukání dudlíku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katja164
Nováček 4 příspěvky 19.02.18 22:08
Zaskuby, cukani pusinky u kojeni, cucani dudliku

Ahoj maminky,
nechce se mi plasit. Mam doma 5 tydenniho chlapecka. Od narozeni se nam stava, ze pri kojeni nebo cucani dudliku se nam pri pauze zaskube parkrat pusinka a hned maly zacne zase sat. Nevim, co si o tom myslet. Mel jste to nekdo taky?

Reklama

Reakce:

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2110 příspěvků 19.02.18 22:11

@Katja164 a neusina? Malej nekdy jako lapal po dudliku ci prsu, kdyz byl unaveny, ale pak citil, jak mu to utika, tak po tom zalapal ci se prisal poradneji…

Katja164
Nováček 4 příspěvky 19.02.18 22:18

No jo vetsinou uz ma u toho zavreny ocicka a pak jakoby “zahoni” po dudliku nebo prsu.

svatecnice
Kelišová 5970 příspěvků 19.02.18 22:18

@Katja164 není to takové to „naklepávání“ mlika, aby teklo?

Katja164
Nováček 4 příspěvky 19.02.18 22:20

@svatecnice to bych nerekla, spis mu tak zacuka pusinka, nez se rozjede v cucani

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2110 příspěvků 19.02.18 22:35

@Katja164 to kapa za prsicko ci dudlicek ze spani a jk to zatece, tak ho to probere :hug: to bude dobre. Ale klidne bych to rekla dr

Příspěvek upraven 19.02.18 v 22:35

Laddmie
Závislačka 3362 příspěvků 14 inzerátů 19.02.18 22:35

Jak zacuká? Zkus to lépe popsat. Usíná u kojení, mléko se mu hromadí v puse a pak ho začne třeba rychle polykat? Nebo začne cukat, že začne sát po pauze? Cukají mu koutky? Děje se to u každého kojeni?

Ssasanka
Kecalka 143 příspěvků 19.02.18 22:58

Malej mi cukal, ale nožičkou, ručičkou..sem tam..hlavně při usínání, i u kojení, když usínal..pusinku si nepamatuji. Konzultovala jsem s MUDr. i neurologe, i rehabilitačním pracovníkem. Dle všech normální. Myslím, že říkali tak do dvou měsíců. Malý už to nemá.

Sofie92
Závislačka 3126 příspěvků 20.02.18 06:29

Tohle dělal mě syn ve 3 týdnech a hodně a měl to ze silné žloutenky která nebyla v porodnici dolecena a jak byl unavený a přitom chtěl ještě jíst. Dali mi ho znovu na fototerapii a bylo

Katja164
Nováček 4 příspěvky 20.02.18 09:43

@Sofie92 My zloutenku nemeli vubec a ted, kontrola minule utery, take v poradku.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Legendární pražský DJ Loutka zemřel ve věku 51 let. Oběsil se!

DJ Loutka, občanským jménem Michal Maudr, je po smrti. Houseový dýdžej,... číst dále >

Bohdalová své miliony už asi neuvidí. Bankéř, který jí prodal obrazy, utekl na exotický ostrov

Před rokem se zjistilo, že Jiřina Bohdalová naletěla podvodníkovi, bývalému... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama