záškuby-stahy ve střevech

3143
9.4.08 21:26

záškuby-stahy ve střevech

Ahoj holky, potřebuju poradit, někdy mi ve střevech začnou takové záškuby, cuky, nebo jak to nazvat a je to velmi nepříjemné.
Dokonce je to jako pohyby, když jsem byla těhotná( to ale 100% nejsem).Moc mi to vadí, nemáte to taky někdo?? Co to je? Jak na to ?Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5252
9.4.08 21:30

Ahoj,tak já to mám taky,podobný pocit jako u pohybu v těhotenstí,ale u mě jsou to jen obyčejné větry :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6927
9.4.08 21:32

to je peristaltika a je to zavisle na tom co jsi snedla :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
9.4.08 21:33

To samé jako Davmi :wink: Ale máš pravdu že to je jako kopanečky v těhu :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6597
10.4.08 11:20

Ahoj,

taky to někdy mám a když jsem byla na gyndě, rudá jsem se s tím svěřila doktorce a je to jen peristaltika střev, já jsem říkala, že jsem asi blázen, že cítím pohyby a nejsem těhotná :lol: Dřív ( před těhotenstvím )
jsem to měla občas taky, ale to jsem nevěděla, jaký to je mít pohyby dítěte, tak jsem to nevnímala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3143
10.4.08 19:23

Jé díky, taky jsem si to myslela, tak jsem si na:,–(ila aktivii, mezitím mě ale doktorka poslala na proktologii, jdu tam zítra, mezitím jsem četla, že je to děs, sundat kalhotky a doktor se podívá do konečníku, no vůbec se mi tam nechce. :oops: :oops: :oops: :( :( Moc díky za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3143
10.4.08 19:23

Jé díky, taky jsem si to myslela, tak jsem si na:,–(ila aktivii, mezitím mě ale doktorka poslala na proktologii, jdu tam zítra, mezitím jsem četla, že je to děs, sundat kalhotky a doktor se podívá do konečníku, no vůbec se mi tam nechce. :oops: :oops: :oops: :( :( Moc díky za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama