Zaslání balíku větších rozměrů - bez kartonu!

467
6.1.20 16:35

Zaslání balíku větších rozměrů - bez kartonu!

Ahoj :kytka: Potrebovala bych se informovat ohledne zaslani baliku - pani z druheho konce republiky ma zajem o koupi naseho kocarku (sourozenecky, takze vice komponentu k preprave) - existuje nejaka prepravni spolecnost, ktera mi vezme kocar bez zabaleni do kartonu? Samozrejme bych ho neposlala jen tak, ale mame doma takove pevne folie, do kterych by se dal zabalit (i na vice casti) - mam ale strach, ze mi ho prepravni spolecnost nevezme. :think: Bohuzel ale nemam prostor ke shaneni nejakych krabic nebo kartonu, tak se snazim najit nejake vhodne reseni. Dekuji moc vsem za pripadne rady :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1228
6.1.20 16:37

No vim, ze toptrans vozi vetsi v krabici nezabalene veci :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6721
6.1.20 16:38

Notmalni prepravce by to vzal treba na paletu. Jinak urcite jde sehnat doprava i na jinak. Jrn cena bude uplne nekde jinde nez obyc balik.

Jinak pokud pani ma zajem, at si zajisti dopravu sama…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1228
6.1.20 16:42

Nasla jsem toto https://www.zaslat.cz/
Vyuzivaji toptrans :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18962
6.1.20 16:42

Jedině paletovou přepravou, některé společnosti to dělají, ale cena může být k tisícovce. Koukni na internet, zadej si do vyhledávače poslat balík a vyjedou ti tam nabídky. Jen musíš znát přibližné rozměry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9199
6.1.20 16:53

@petramarkech Na tohle se normálně rovnou vyprdni. Prodej to někomu z okolí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9754
6.1.20 18:25

Myslím, že když ho pevně zabalíš do folie, tak by to neměl být problém, případně si najdi nějakou krabici v kontejneru na papír.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat