Zaslání iniciačního životopisu a nabídka jiné práce

Anonymní
12.12.19 15:12

Zaslání iniciačního životopisu a nabídka jiné práce

Uz se van to nekdy stalo? Jsem zaslala iniciacni zivotopis do oddeleni logistiky a bylo mi volano, jestli muzu nastoupit nejlepe dnes na misto uklizecky. :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5026
12.12.19 15:15
@Anonymní píše:
Uz se van to nekdy stalo? Jsem zaslala iniciacni zivotopis do oddeleni logistiky a bylo mi volano, jestli muzu nastoupit nejlepe dnes na misto uklizecky. :D

Tak usoudili, že jsi ta pravá..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1102
12.12.19 15:19

Tak kdyby to bylo opačně, tak je to vtipnější… :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8458
12.12.19 15:19

Asi ten zivotopis byl az moc okate pribarven.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3433
12.12.19 15:56

Co je iniciační životopis??? to slyším poprvé, asi už jsem moc dlouho na rodičáku :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
12.12.19 16:20

:lol: A co, nastoupis?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.12.19 16:26

@olmy Chtela jsem za 35000 hrubeho, pac ma VS, noo, to se jim nelibilo, prej se asi nekde stala chyba. :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.12.19 16:28

@welovefashion Tzn. ze neni pro konkretni vypsanou pozici, poslete ho z vlastni iniciativy, kdy treba neni nic vypsano

• Citovat
  • Nahlásit
30
12.12.19 16:56
@Anonymní píše:
@olmy Chtela jsem za 35000 hrubeho, pac ma VS, noo, to se jim nelibilo, prej se asi nekde stala chyba. :lol:

No to neva, aspon si se pobavila :D Hodne stesti pri dalsim hledani :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5867
12.12.19 17:32
@Anonymní píše:
@olmy Chtela jsem za 35000 hrubeho, pac ma VS, noo, to se jim nelibilo, prej se asi nekde stala chyba. :lol:

Asi mají neschopné HR, když tě kontaktovali ohledně pozice na uklízečku. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
16.12.19 10:04
@Wani píše:
Asi mají neschopné HR, když tě kontaktovali ohledně pozice na uklízečku. :lol:

anebo prostě nemaj’ žádnou volnou pozici v logistice, tak to zkusili takhle.. ono taky záleží, co v tom životopise je 😁 já na HR dělala v automotive firmě a naopak, když nám třeba občas někdo nablind volal, jestli nehledáme uklízečku, tak jsem buď dávala kontakt na firmu, která nám úklid dělala, anebo nabídla pozici do výroby, jestli se volající nechytne, a kolikrát z toho byla fakt šikovná nová zaměstnankyně, která si jenom práci ve výrobě neuměla představit a bála se toho 😁 (jo, jako hrista jsem na spojení neschopné HR vysazená a musím nás bránit 🙈)

ale abych odpověděla - ne, to se mi nikdy nestalo 😁 jinde to třeba vyjde, nevzdávej to a zkus i další firmy :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5867
16.12.19 10:13

@brambourka No ale asi by tě nenapadlo nabízet pozici uklízečky nebo do výrobny člověku, co má VŠ a hledá místo na vyšším postu v logistice. :think:
A nevím, proč si vysazená na pojem neschopná HR, já nikde nepsala, že všechny HR jsou neschopné, u nás ve firmě máme skvělé HR. Ale je prostě spousta firem, co má neschopné/nefunkční HR, protože ještě stále nepochopili, jak má správné HR fungovat. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12622
16.12.19 10:16

No přijde mi to divný… nastoupís? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
16.12.19 11:01

@Wani no jasně že ne, proto jsem psala, že taky záleží, co v tom životopise je - některý lidi nemaj’ soudnost :) ale naprostej souhlas, jsou firmy, kde je HR spíš k pláči - na druhou stranu jsou i lidi, co přijdou ty hristy dořvat, že jsou to zloději, protože dostávají málo, a pak koukáte, že mají plno exekucí a proto jim chodí minimum a to bych kvetla 😌 🤷🏻‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat