Zasloužila bych pár facek?

Anonymní
26.10.19 20:37

Zasloužila bych par facek ????

Doma mám úžasného manžela a nejlepšího tatu našeho syna, ale po tech 7 letech se ve me nějak vytratila taková ta zamilovaná vášeň a chuť na sex už moc není.. Líbí se mi dva manželovi kamarádi, jen líbí a přitahují. V životě bych ho nepovedla. Miluju ho ale strašně me pořád lákají představy na sex s někým jiným, na vybočení ze stereotypu.. Jak s tím bojovat? Nejradši bych si nafackovala, stydim se za to..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

26.10.19 20:43

To je normální, není se za co stydět, pokud to nepřevedeš do reality. Mám to taky tak :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13458
26.10.19 20:43

Zatím jsi nic neprovedla, takže není za co fackovat. Ale pozor, kdybys někdy měla choutky, tak z nich hlavně vynech manželovy kamarády.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1230
26.10.19 20:45

Tak se manžela zeptej jestli by nechtěl trojku, třeba teď jednou s kámošem a příště zas s nějakou tvoji kámoškou. :pankac:
Jinak představy jsou v pohodě, vždyť nic neděláš, je to úplně normální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13167
26.10.19 20:45

Já myslím že nějaké „nevěrné“ představy má snad každá žena. Když to zůstane u toho fantazírování, tak je to v pohodě ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2057
26.10.19 20:46

Ja obcas mivam takovy sny, hlavne v tehotenstvi. :mrgreen: Pak se chvilku stydim a pak to hodim za hlavu. Zkusila bych pozvat na vikend manzela a trochu to rozdmychat zase. U nas to funguje. Ten rodinny stereotyp ten partnersky zivit trochu ubiji. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.10.19 20:49

Docela jste me uklidnili, ze je to normální, já jsem z toho docela špatná, protože manžel je prostě uzasnej, jsem s nim šťastná, ALE! Ty myšlenky na sex s někým jiným me úplně naplnujou 8o a ti kamarádi jsou zadani a maji děti, takže by ani nehrozily, i když jeden se MW pokoušel balit ( je to zaletnik) ale nejde kráva, poslala jsem ho do haje a vše nahlásila manželovi.

• Nahlásit
  • Citovat
20166
26.10.19 21:03

Vis, s kolika tvyma kamaradkama v hlave spi zase on :mrgreen:?Neboj, je to normalni…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6223
26.10.19 21:08

Je to normální… Hlavně si s nikým z nich nic nezačínej v reálu a spíš popřemýšlej, jak to doma okořenit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.10.19 21:20
@Anonymní píše:
Doma mám úžasného manžela a nejlepšího tatu našeho syna, ale po tech 7 letech se ve me nějak vytratila taková ta zamilovaná vášeň a chuť na sex už moc není.. Líbí se mi dva manželovi kamarádi, jen líbí a přitahují. V životě bych ho nepovedla. Miluju ho ale strašně me pořád lákají představy na sex s někým jiným, na vybočení ze stereotypu.. Jak s tím bojovat? Nejradši bych si nafackovala, stydim se za to..

spíš na holou :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6472
26.10.19 21:21

Je to úplně normální. Nech si fantazie pro sebe a pokuste se s chlapem o něco nového, ozivujiciho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.10.19 21:24

@pohledzdruhestrany
No :think: :D co říká pohled z druhé strany, maji to muži stejně? :D

• Nahlásit
  • Citovat
26.10.19 21:30

Myslím, že je to v dlouhodobém vztahu úplně normální a občas to potká každého. Důležité je to, že víš, že ho miluješ a jsi šťastná. Pokud své fantazie nepřenášíš do reality, nevidím na tom nic špatného. Jsme jenom lidi a takové fantazírování prostě někdy přijde, ať je člověk zadaný, či nezadaný. Nic si z toho nedělej :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.10.19 21:34
@Anonymní píše:
@pohledzdruhestrany
No :think: :D co říká pohled z druhé strany, maji to muži stejně? :D

to si pič, víš, kolik já si představuju různejch ženských, když jsem nalitej a nemůžu se při sexu udělat? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.10.19 21:35

Když to zůstane jen u představ, tak není za co se fackovat. Já mám sexuální fantazii o dost pestřejší. A raději nechtěj vědět, co se honí hlavou tvému muži :mrgreen: Jo a taky realita bývá o dost horší než ta fantazie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama