Reklama

Žasnu nad jejich vyčůraností

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 21:57
Žasnu nad jejich vyčůraností

Anonym, prosím.

Konec po 4 letech - jsme oba středního věku, děti jsme neplánovali, já se už nějakou dobu trápila, takže jsem ho začala vynechávat z některých aktivit, na který stejně neměl fyzicky či neměl tolik dovolené. Nakonec stejně to ukončil on dřív než jsem se stihla já rozhoupat. Co mě ale překvapilo - už nějakou dobu jsem měla pocit, že ho zajímám spíše kvůli mým penězům a asi se to potvrdilo. V době, kdy chtěl vztah ještě „zachraňovat“, tak začal říkat, že by rád zaplatil celou dovolenou (vždycky to bylo napůl), že bychom jeli jeho autem (jezdili jsme mým na moje náklady, že by koupil to či ono. Fakt jsem v šoku, že tohle všechno registroval a snad si i mnul ruce, že zas jsem to zatáhla já.

Fakt jsou to všichni takoví vyčůránci anebo jsem prostě měla smůlu? Už je to v pořadí druhý chlap, který to takhle „počítal“. Ex byl stejný a docela bezostyšně mi lhal, že nemá peníze (měl), že si zapomněl peněženku (měl ji), že to zrovna nemůže zaplatit (mohl)… Co mám dělat jinak, abych je nepřitahovala???

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

Reakce:

Prof. Farnsworth
Závislačka 4393 příspěvků 06.09.18 21:59
@Anonymní píše:
Anonym, prosím.

Konec po 4 letech - jsme oba středního věku, děti jsme neplánovali, já se už nějakou dobu trápila, takže jsem ho začala vynechávat z některých aktivit, na který stejně neměl fyzicky či neměl tolik dovolené. Nakonec stejně to ukončil on dřív než jsem se stihla já rozhoupat. Co mě ale překvapilo - už nějakou dobu jsem měla pocit, že ho zajímám spíše kvůli mým penězům a asi se to potvrdilo. V době, kdy chtěl vztah ještě „zachraňovat“, tak začal říkat, že by rád zaplatil celou dovolenou (vždycky to bylo napůl), že bychom jeli jeho autem (jezdili jsme mým na moje náklady, že by koupil to či ono. Fakt jsem v šoku, že tohle všechno registroval a snad si i mnul ruce, že zas jsem to zatáhla já.

Fakt jsou to všichni takoví vyčůránci anebo jsem prostě měla smůlu? Už je to v pořadí druhý chlap, který to takhle „počítal“. Ex byl stejný a docela bezostyšně mi lhal, že nemá peníze (měl), že si zapomněl peněženku (měl ji), že to zrovna nemůže zaplatit (mohl)… Co mám dělat jinak, abych je nepřitahovala???

Ne, nejsou vyčůranci. Jen jsi narazila na pořádnýho kreténa.

Hroznej puberťák
Závislačka 4461 příspěvků 06.09.18 22:00
@Anonymní píše:
Anonym, prosím.

Jé, a já už myslel, že to bude vlákno o ženských, bylo by to mnohem, mnohem pravděpodobnější :jazyk: :mrgreen: :mavam:

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1107 příspěvků 06.09.18 22:04
@Anonymní píše:
Anonym, prosím.

Treba davas moc najevo, ze mas penize :think:
Udelat to, jako v americkych filmech. Hrat si na chudaka nebo lovit v tve „vrstve“.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 22:07
@Prof. Farnsworth píše:
Ne, nejsou vyčůranci. Jen jsi narazila na pořádnýho kreténa.

Zpočátku to tak nevypadalo, byl s druhou partnerkou asi 10 let (ona pak zemřela - nemoc) a tvrdil, jak to bylo úžasné. Jenže z něho pak vypadlo, že byla docela hysterická - třeba když jednou nechtěl hned večeřet, vzala talíř, vylila ho do záchoda a talíř letěl z okna. Nebo na něj ječela, když nebyla úplně v pohodě. Ale jak to měli s penězi, nevím. Ženská skoro nic neměla.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 22:09
@TopSecret píše:
Treba davas moc najevo, ze mas penize :think:
Udelat to, jako v americkych filmech. Hrat si na chudaka nebo lovit v tve „vrstve“.

Tak nějaký mám, ale zas tak moc to není. Když se ten chlap cuká, tak to prostě zaplatím, protože peníze nějaké mám - že by tohle byla ta chyba? Ex se vždycky vymlouval, že nemá, tak jsem vytáhla peněženku a zaplatila - pračku, ledničku, šicí stroj, postele, skříně…

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1107 příspěvků 06.09.18 22:10
@Anonymní píše:
Zpočátku to tak nevypadalo, byl s druhou partnerkou asi 10 let (ona pak zemřela - nemoc) a tvrdil, jak to bylo úžasné. Jenže z něho pak vypadlo, že byla docela hysterická - třeba když jednou nechtěl hned večeřet, vzala talíř, vylila ho do záchoda a talíř letěl z okna. Nebo na něj ječela, když nebyla úplně v pohodě. Ale jak to měli s penězi, nevím. Ženská skoro nic neměla.

No tak to je jasny, ze nebude hned o mrtve manzelce rikat, jak byla hrozna.
No podle me, vyuzil situace. Tys mu ji nabidla a on ji capnul. Treba si to chtel vymenit. Jakoze on vydelaval a zivil rodinu predtim, ted to bude naopak.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 22:12

Někteří takoví jsou. Můj ex po mně chtěl proplatit benzín, když za mnou jezdil (cca 70 km). A posléze chtěl půlku peněz na nové auto, protože jezdí přece za mnou. :lol:

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1107 příspěvků 06.09.18 22:13
@Anonymní píše:
Tak nějaký mám, ale zas tak moc to není. Když se ten chlap cuká, tak to prostě zaplatím, protože peníze nějaké mám - že by tohle byla ta chyba? Ex se vždycky vymlouval, že nemá, tak jsem vytáhla peněženku a zaplatila - pračku, ledničku, šicí stroj, postele, skříně…

Ty kraso. To je mazec. Ze se ten chlap nepropadnul do zeme. Brrr.
Ale zase. Vse ti to zustalo, ne? Tak to ber z druhy stranky. Je to jen tvoje.
Ale co by me teda vytocilo, ze se vymluvi, ze nemuze zaplatit veceri 8o

Hroznej puberťák
Závislačka 4461 příspěvků 06.09.18 22:14
@Anonymní píše:
Někteří takoví jsou. Můj ex po mně chtěl proplatit benzín, když za mnou jezdil (cca 70 km). A posléze chtěl půlku peněz na nové auto, protože jezdí přece za mnou. :lol:

Kde tyhlety typy berete? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Uživatel je onlineterien
Echt Kelišová 7627 příspěvků 06.09.18 22:14

No, upřímně řečeno začínám pozorovat, ze tohle je u mužů standard. Bohužel. Vych.caný jak díry do sněhu, vyuzijou ženskou pro prachy a ani se u toho nezačervenají. Žádný ojedinělý případ.

Hroznej puberťák
Závislačka 4461 příspěvků 06.09.18 22:15
@terien píše:
No, upřímně řečeno začínám pozorovat, ze tohle je u mužů standard. Bohužel. Vych.caný jak díry do sněhu, vyuzijou ženskou pro prachy a ani se u toho nezačervenají. Žádný ojedinělý případ.

Že by už to odkoukali od ženských, které to dělají mnohem častěji a v mnohem větší míře? :jazyk: :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 22:17
@TopSecret píše:
Ty kraso. To je mazec. Ze se ten chlap nepropadnul do zeme. Brrr.
Ale zase. Vse ti to zustalo, ne? Tak to ber z druhy stranky. Je to jen tvoje.
Ale co by me teda vytocilo, ze se vymluvi, ze nemuze zaplatit veceri 8o

S ex jsem byla vdaná, takže ten to bral, jako že se to MUSÍ zaplatit z rodinného, jen nějak pozapomněl, že mi na rodinu nedává peníze a že si všechny peníze nechává anebo dává do svého - dostal od rodičů nemovitost, takže si to opravoval. A když jsem ho donutila do rodiny přispívat, tak si zas všechno, co náhodou zaplatil, nechal proplácet.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 22:21
@Anonymní píše:
Někteří takoví jsou. Můj ex po mně chtěl proplatit benzín, když za mnou jezdil (cca 70 km). A posléze chtěl půlku peněz na nové auto, protože jezdí přece za mnou. :lol:

Jo to jsem taky slyšela, jak za mnou jezdí a stojí to peníze. A bylo to ke mně 25 km. Když jsem jezdila já za ním, to ho to nezajímalo, spíš prudil, proč nejezdím častěji.

Jezdili jsme spolu do bazénu, takže ujel 20 km, zaparkoval auto, přesedl ke mně a dál jsme 15 km jeli mým autem.

Černá vdova
Echt Kelišová 8898 příspěvků 06.09.18 22:22
@Anonymní píše:
Anonym, prosím.

Nejsou všichni vyčůránci. To jen Ty si špatně vybíráš. Leccos se dá poznat už ze začátku.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >