Zásnubní diamantový přívěšek s Alpskou protěží

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Michal1986
Kecalka 238 příspěvků 25.09.18 09:20
Zásnubní diamantový přívěšek s Alpskou protěží

Zdravím, místní drbník bude určitě větší znalec na šperky, než já, který nic takového nikdy neřešil :D Tak nějak chci udělat další krok a zasnoubit se s přítelkyní. Jsme oba spíš sportovně založení, takže mi prsten přijde docela nepraktický. Tak mě napadlo koupit jak prsten, tak řetízek na krk, na který by se prsten dal natáhnout, kdyby vadil na ruce. A od toho mě rovnou napadla myšlenka, že snubák je až až, takže bych rovnou mohl pořídit pouze přívěšek na řetízku. A teď to hlavní - ať už prsten, nebo přívěsek, chtěl bych na něm mít motiv Alpské protěže, Edelweiss, symbol horolezectví. No a tak se chci zeptat tady do pléna dam, které vymetají běžně klenotnictví, jestli někde něco podobného neviděly? ;) Cena tak do 40 tisíc + pár tisíc za nějaký ten řetízek. Chtěl bych, aby to pak po svatbě nezůstalo v šupleti, ale dalo se to i nosit a tak

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
jenny.fields
Nadpozemská drbna 25271 příspěvků 25.09.18 09:24

Tohle si asi budeš muset nechat udělat ne míru, najdi si dobrého zlatníka/šperkaře. Rozpočet máš dost vysoký.

Miriana
Ukecaná baba ;) 2005 příspěvků 25.09.18 09:30

Pokud budes chtit neco extra super tak to nech navrhnout pro ni a vyrobit. Rozpocet na to myslim mas a myslim ze to oceni. Zes do toho investoval i neco ze sebe treba pri tom navrhu.

Šarlota4
Extra třída :D 10081 příspěvků 25.09.18 09:33

A bude to tam chtit mit ona? Do 40k se vejdes v klidu zalezi na velikosti a poctu diamantu.

PapeJ
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 25.09.18 09:41

Co třeba tohle, nechat to udělat ve zlatě? https://www.oeav.cz/…nverein-shop

Michal1986
Kecalka 238 příspěvků 25.09.18 09:44
@PapeJ píše:
Co třeba tohle, nechat to udělat ve zlatě? https://www.oeav.cz/…nverein-shop

ovšem tohle jo. Jsem kretén, alpinverein mám skoro deset let a nikdy mě nenapadlo, že prodávají i bižu :D Tož mockrát děkuji, od tohohle se rozhodně dá odpíchnout

Uživatel je onlineluccifera
Ukecaná baba ;) 1203 příspěvků 25.09.18 09:47

Zrovna samotny tvar proteze je dost neprakticky:D mam starou horolezeckou broz ve stribre s cepinama omotanyma lanem a na tom je myslim udelana mala protez a vsecko me picha:D

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34293 příspěvků 25.09.18 09:47

Urcite to bude chtit nosit? Miluje protez? Ma uz neco s protezi a nosi to? mate doma obrazky proteze, tapety s protezi, atd..... Aby se chudera nedostala do svizelne situace, s velkorysym darem, ktery se ji nebude libit.

Ja dostala od umirajici pacientky zlatnice zlaty privesek s Aeskulapovou holi, rucni prace, symbol lekarstvi - uprimne jsem ho nevzala na sebe ani jednou.

Jeremi
Kecalka 280 příspěvků 25.09.18 09:51
@Michal1986 píše:
ovšem tohle jo. Jsem kretén, alpinverein mám skoro deset let a nikdy mě nenapadlo, že prodávají i bižu :D Tož mockrát děkuji, od tohohle se rozhodně dá odpíchnout

Mně se moc líbí i ten prsten. Jestli jste horolezaví,tak bych neváhala.:-D

Michal1986
Kecalka 238 příspěvků 25.09.18 09:53

no vy mi teda dáváte.. co já vím, ona na parádu nikdy moc nebyla.. Proto jí mám rád ;-) Má kopec bižu náušnic, ale tím to tak končí. No nicméně protěž je i ustřední znak OEAV a má je na náušnicích. On ten symbol vypadá moc pěkně, ale jestli by měl píchat, tak je to na prd. S takovou koupím investiční unci zlata, investiční diamant a dobrozdání, aby si to někde nechala nakombinovat a bude :) Nebo se na to rovnou vykašlu.. no má to ještě čas, musím to zvážit. S tím pícháním to je dost důležitý poznatek

Ukecaná baba ;) 1203 příspěvků 25.09.18 09:53
Ukecaná baba ;) 1203 příspěvků 25.09.18 09:57

Nosila jsem privesek se sluncem (beru to jako stejny tvar) a bylo to na hov… nejsem horolezec, ale turista. Manzel horolezec je a nesnese zadny diskomfort navic, na lezeni se chce soustredit, takze pocitam, ze to je obecna horolezecka potreba :lol: prstynek je proste klasika, jestli neni na sperky, nebude nosit ani jedno ani druhe, pak bych volila to, co ji bude prijemnejsi ve spolecenskych chvilich…

Ukecaná baba ;) 1203 příspěvků 25.09.18 09:59

Pardon za spamovani - prsten jsem dostala k zasnubam, nahrdelnik za prvni dite, tak jeste takovy tip 8)

chs.jasmin
Echt Kelišová 7917 příspěvků 25.09.18 10:02
@Michal1986 píše:
Zdravím, místní drbník bude určitě větší znalec na šperky, než já, který nic takového nikdy neřešil :D Tak nějak chci udělat další krok a zasnoubit se s přítelkyní. Jsme oba spíš sportovně založení, takže mi prsten přijde docela nepraktický. Tak mě napadlo koupit jak prsten, tak řetízek na krk, na který by se prsten dal natáhnout, kdyby vadil na ruce. A od toho mě rovnou napadla myšlenka, že snubák je až až, takže bych rovnou mohl pořídit pouze přívěšek na řetízku. A teď to hlavní - ať už prsten, nebo přívěsek, chtěl bych na něm mít motiv Alpské protěže, Edelweiss, symbol horolezectví. No a tak se chci zeptat tady do pléna dam, které vymetají běžně klenotnictví, jestli někde něco podobného neviděly? ;) Cena tak do 40 tisíc + pár tisíc za nějaký ten řetízek. Chtěl bych, aby to pak po svatbě nezůstalo v šupleti, ale dalo se to i nosit a tak

Ahoj,

když už vymýšlíš takto originální způsob a máš poměrně vysoký finanční limit, tak bych se přikláněla k oslovení zlatníka a vyhotovení na míru. Kupodivu to není ani tak drahé - sama jsem vybírala a vybírala snubní a nemohla jsem vybrat, pak jsem měla návrh od klenotníka a bylo to jen o trošku více jak normální co frcaj strojově :mrgreen:

Bude to originální nejen provedením - že se nejedná o presten, ale i obsahem, že to nebude mít žádná jiná.

Jdi do toho, za mě super nápad. Mě manžel koupil drahý zásnubní a mě to ted mrzí, protože nosím jen snubní (zásnubní byl poměrně nápaditý).

Jeremi
Kecalka 280 příspěvků 25.09.18 10:02
@Michal1986 píše:
no vy mi teda dáváte.. co já vím, ona na parádu nikdy moc nebyla.. Proto jí mám rád ;-) Má kopec bižu náušnic, ale tím to tak končí. No nicméně protěž je i ustřední znak OEAV a má je na náušnicích. On ten symbol vypadá moc pěkně, ale jestli by měl píchat, tak je to na prd. S takovou koupím investiční unci zlata, investiční diamant a dobrozdání, aby si to někde nechala nakombinovat a bude :) Nebo se na to rovnou vykašlu.. no má to ještě čas, musím to zvážit. S tím pícháním to je dost důležitý poznatek

A co to nakombinovat? Koupit investiční unci zlata, investiční diamant a ten bižu prsten s protěží Alpenverein, protože k žádosti o ruku prostě prsten patří (marná sláva). Že když bude chtít, tak si může nechat udělat drahej (s protěží i bez, jak bude chtít) a když ne, tak jí vydrží cihlička a kamínek. Mně by to přišlo vtipný a u chlapa bych to určitě ocenila.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >