Zásnuby a zásnubní prsten

23
20.11.15 11:26

Zásnuby a zásnubní prsten

Ahoj holky,
mám takovou třešničku, pomůžete mi? Můj dobrý kamarád chce požádat dlouholetou přítelkyni o ruku, ale teď na Vánoce, a nenechá si to rozmluvit. Co myslíte? Kleknout na koleno pod stromečkem? Mne to přijde strašně zbytečné, plácat jedno přes druhé. Navíc vím, ač mu to nemůžu říct, že jeho slečna touží po zásnubách v zahraničí, v Římě nebo u moře alespoň. (Byly jste někdy na Amalfínském pobřeží? Tam bych chtěla, aby mě před těmi roky požádal o ruku :lol: :lol: )

Bojím se, že bude zklamaná, věřím, že spolu budou celý život, ale nechtěla bych, aby si z toho odnesla něco negativního. Nedej bože, aby řekla ne. :nevim: Ale vybral ji nádherný zásnubní prsten z bílého zlata s modrým diamantem . To jí trochu závidím. Právě, kluk je to šikovný, ale na Vánoce?… Navíc to všichni znáte, kolik toho přes Vánoce doma máme, hlava jak balón. Třeba na Silvestra mi to přijde lepší? Vím, že to není moje věc, ale mam je ráda a chtěla bych pro ně to nejlepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2946
20.11.15 11:30

A proč mu nemůžeš naznačit, jaké tajné přání, ohledně zahraničních romantických zásnub jeho vyvolená má?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
20.11.15 11:31

Vánoce miluji, ale tohle mi přijde kýčovité. Nicméně, pokud jsou to, jak píše, partneři na celý život, tak mu určitě neřekne ne, jen kvůli tomu, že jí požádal o ruku pod stomečkem a ne na Eiffelovce :roll: A jestli jo, tak je to pěkná krůta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
971
20.11.15 11:31

Mně to přijde na Vánoce hezké… Trošku to moc kombinuješ, by mohla být ráda, že má šikovného přítele, který se snaží něco vymyslet SÁM, což až tak časté není…Jako myslím, že důležitější je, že se mají rádi, a pokud si to řeknou pod stromečkem nebo v Římě, není ten Řím trochu rozežranost? Jde jí víc o něho, nebo o to, aby se chlubila místem zásnub,,,???

PS. prstýnek je úplně o ničem, ale je hezké, že ho chlap vybral sám…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Republic
20.11.15 11:32

@Anto me to prijde v celku jedno, pro me je dulezitejsi kdo a s jakym umyslem, nez jak:-)

• Nahlásit
  • Citovat
50190

Tak ženský, která by se ofrňovala nad tím, že ji milej nepožádá o ruku někde kdoví kde a nedej bože na Vánoce 8o, bych řekla tak akorát, že je to kráva 8o Tak se chce vdát nebo šaškovat? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
@berusa.m píše:
A proč mu nemůžeš naznačit, jaké tajné přání, ohledně zahraničních romantických zásnub jeho vyvolená má?

Snažila jsem se, posílam mu občas nějaké letenky a zájezdy a nic. Nejraději bych jim :mavam: hned zítra :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2303

@berusa.m Tak nějak - asi těžko se slečna dočká vysněných zásnub, když její milý nemá tušení, že nějaké tajné tužby má… možná to zakladatelce řekla, právě proto, aby se to k němu doneslo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
20.11.15 11:33
@radkka píše:
Vánoce miluji, ale tohle mi přijde kýčovité. Nicméně, pokud jsou to, jak píše, partneři na celý život, tak mu určitě neřekne ne, jen kvůli tomu, že jí požádal o ruku pod stomečkem a ne na Eiffelovce :roll: A jestli jo, tak je to pěkná krůta.

Hahaha. Krůta. Samozřejmě ho neodmítne, jen straším, ale bojím. Známe se s Jakubem od dětství, byla jsme vždy jeho starší sestra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
971
20.11.15 11:34

A propó, když mě chlap žádal o ruku, bylo to v úplně obyčejný okamžik na obyčejném místě a s obyč. prstýnkem a stejně nejhezčí na tom bylo kouzlo okamžiku a to, že jsme tam spolu…Tak nevím…Připadá mi, že u tvé kamarádky jsou zásnuby o něčem jiném…snad se pletu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
20.11.15 11:34
@Anto píše:
Snažila jsem se, posílam mu občas nějaké letenky a zájezdy a nic. Nejraději bych jim :mavam: hned zítra :D

Normálně mu to ŘEKNI proboha :zed:
Jinak se mi slečna zdá trochu nevděčná teda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
20.11.15 11:35

@Ráchelia Mě se prsten líbí, každý má jíny vkus. Je jedno, kde, Řím byl příklad. Je to jedno, ale chci, aby to bylo fantastické.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
20.11.15 11:37
@radkka píše:
Normálně mu to ŘEKNI proboha :zed:
Jinak se mi slečna zdá trochu nevděčná teda.

Já jsem to sní neřešila, jen říkám. Asi by nejspíš vděčná byla, jen mě ty Vánoce přijdou moc. Je hodně podobná, takže tuším, co si bude myslet :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.11.15 11:38
@Ráchelia píše:
Mně to přijde na Vánoce hezké… Trošku to moc kombinuješ, by mohla být ráda, že má šikovného přítele, který se snaží něco vymyslet SÁM, což až tak časté není…Jako myslím, že důležitější je, že se mají rádi, a pokud si to řeknou pod stromečkem nebo v Římě, není ten Řím trochu rozežranost? Jde jí víc o něho, nebo o to, aby se chlubila místem zásnub,,,???PS. prstýnek je úplně o ničem, ale je hezké, že ho chlap vybral sám…

Souhlasím, i s tím prstýnkem. Nehledě na to, že nechápu, co s tím má společnýho prstýnek? 8o trochu mi to smrdí reklamou :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50190
20.11.15 11:38

Tak hlavně abys jim to tím, že ty chceš, nepodělala. A teď si vem, že ten chlap má taky třeba nějakou představu o tom, jak by ty zásnuby měly proběhnout. Ta žádost by snad měla jít z něj, ne z toho, co mu kdo nakuká. To mi úplně připomíná moji příbuznou, která chlapa odmítala, dokud nevytvořil ty správný zásnuby. Pokaždý to bylo blbě :roll: Jako já ji mám ráda, ale v tu dobu jsem ji už nemohla vystát, co vymýšlela za hovadiny :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama