Reklama

Zásnuby, jak to probíhá s rodiči?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.18 07:37
Zásnuby-jak s rodiči

Ahoj, dobrý den,

píši přes známou a rád bych se zeptal, jestli to teda víte a zda to tak u Vás probíhalo, jak a kdy žádal manžel Vaše rodiče o svolení ke sňatku. Vše kolem žádosti mám naplánované(sa­mozřejmě se určitě něco pokazí :D). Jde mi o to, že otec přítelkyně by žádost chtěl a jelikož se s přítelkyní i s rodiči znám od mích mladých let, tak bych to rád provedl. Ale nevím přesně jak na to a jestli před samotnou žádostí přítelkyně nebo až po ní. Děkuji za odpovědi.

Reklama

Reakce:

vertunka
Závislačka 4557 příspěvků 27.08.18 07:41

Ja bych to udelala az po zadosti. Vzala bych kytku pro tchyni a nejaky piti pro tchana a pozadala je o ruku jejich dcery. A uvidis :mrgreen:.

Zwetta
Kecalka 367 příspěvků 6 inzerátů 27.08.18 07:41

Já bych řekla, že nejdřív požádáš přítelkyni a pak až spolu zajdete za jejími rodiči a požádáš otce o její ruku.. :)

Tichošlápek
Echt Kelišová 9594 příspěvků 27.08.18 07:44

Jup nejdřív přítelkyni. Pak spolu za rodiči, ty s kytkou pro budoucí tchyni a úsměvem na rtech :mrgreen: a moc tu zadost nehrot, ať je to příjemné pro oba ;)

Heivka
Závislačka 2962 příspěvků 27.08.18 07:53

Mě muž nejdřív požádal, my se tedy na svatbě dohodli a já mu z legrace řekla že žádosti s pokleknutím na koleno neujde a taky jsem chtěla prstýnek jako památku na to období (stříbrný s bílým sklíčkem). Rodičům jsme to oznámili až potom co mi udělal „ostudu“ v cukrárně. Ale u nás se po 7 letech vztahu a 6 letech společné domácnosti svatba dala očekávat. Takže jsme koupili dobrý koňak pro tátu a dort pro mámu a kytku a nedělali s tím žádný tyátr okolo.

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1069 příspěvků 27.08.18 08:10

My se zasnoubili po dovolene, tak jsme po navratu zavolali nasim, ze jsme se zasnoubili a ze se stavime na obed s kytkou a bylo.

Luucanam123
Povídálka 41 příspěvků 27.08.18 08:27

Muj budouci nejdriv zasel za tatou, prinesl mu lahev drahe skotske a zeptal se :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.18 09:41

No my jsme spolu 7 let a na internetu sem četl, že se to dělá ještě před tím, než požádám o ruku tu svou. Takže vůbec nevím kdy.

Luucanam123
Povídálka 41 příspěvků 27.08.18 09:52
@Anonymní píše:
No my jsme spolu 7 let a na internetu sem četl, že se to dělá ještě před tím, než požádám o ruku tu svou. Takže vůbec nevím kdy.

A co takhle se prestat koukat na net a udelat to jak to citis ty? Milujes ji? Mate dobry vztah s jejim otcem? Tak vem lahev neceho dobreho, nemusi byt nutne alkohol a bez. Mamince vezmi kytku a kdyz ti otevrou dvere, tak se zeptej… prisel jsem zadat o ruku Vasi dcery, dal by jste mi ji? A je to. Podlomej se tatkovi kolena, uvidis. :potlesk:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama