Zaspí jen v náručí s malíčkem v puse

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
8.1.22 15:03

Zaspí jen v náručí s malíčkem v puse

Ahoj holky.
Malá má přes 2 měsíce. Neusne nikde, než v náručí. (teda kromě v autě) Vždy ji musím zavinout, sednout si s ni do houpacího křesla, dat můj malíček, aby si dudlala a houpat…Vždy když ji dám do postýlky, bez toho všeho, tak se začne celá cukat, vztekat a začne plakat. :,( Hlazení, zpívání, uklidňování, držení za ruku a ani ležení se mnou v posteli nezabírá. :,( Bříško ji netrápí. Krásně prdi a kaká. Dudlík nepřijímá. :zed: Na prst je zvyklá od porodnice a nevim, jak jí to odnaučit.
Pokaždé, když s ní jdeme na procházku, začne v kočárku plakat, jako by ji někdo ubližoval. :,( Vyplakávat ji určitě nechci.
Nemá s něčím takovým někdo zkušenosti? Můžete mi prosím poradit, jak ji naučit zaspávat v postýlce. A jak ji odnaučit můj malíček?
Děkuji moc :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16753
8.1.22 15:48

Asi nekojis, ze by usnula u prsa. To by bylo jednodussi.
Nechala bych to tak, zkousela nabizet dudlik, ono to vecne nepotrva, zase se to s vekem nejak zmeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.1.22 16:55

@Lucie_Sx Nene nekojim. Já doufám, že se to časem změní. Jen je to někdy těžké ji vůbec uspat. Někdy s ni strávíme v křesle i pul hodiny až hodinu. Položíme do postýlky a za chvíli se vzbudí.. Dudlík nabízíme furt. Ale furt zuří a odplivne ho..A bez prstu prostě neusne. Jen se bojím, aby to s tím prstem nezůstalo stejně, až ji porostou zoubky. Jinak když je vzhůru, tak je to zlaté usmívající se miminko :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
452
8.1.22 20:27

Syn nebyl dudlikovej, takze hned na zacatku se ukazalo, ze usne nejlip s malickem v puse a kdyz zabral, nevadilo mu, ze jsem mu ho z pusy vyndala. Takze ja prst pouzivala cilene a kolem asi tretiho mesice uz to zacalo jit bez nej, zadnej navyk se nekonal. Mozna to bylo i driv nez po trech mesicich :think: Pozdeji stopro ne. Ale nam takhle s tim prstem usinal v postylce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
včera v 16:26

Tak malíček jsem vyřešila. Místo dudlíku vel.1 dudla vel.2 😃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie