Zástava laktace a zatvrdlé mléko

257
9.7.20 08:12

Zástava laktace a zatvrdlé mléko

Dobré ráno, jak se zbavit zatvrdliny, když už nechci kojit? Dle rad laktační poradkyně odstrikavam pouze do úlevy. Nahreju, namasiruju, odstrikam. Odejde při odstrikavani do ulevy? Neměla bych víc ždimat (a prodloužit si tak tvorbu mléka)?… Achjo jsem na prsa hrozně citlivá, ty boulicky mi přijdou nechutný, je mi z toho na zvraceni :zed:

Prcek dostává UM a zírám, jak ji to prospívá. Najednou žádné bolesti bříška, má ho měkké (předtím byla jak tvrdá koule), téměř nepláče v noci krmim jen 1× a jinak spinka 8o a to jsem nejedla nadymave, pečivo, bublinky… A já si najednou užívám mateřství. Až na ty prsa teda :D mám z toho strach, zjistila jsem to v úterý, teploty nemám, sem tam mě tam pichne, jinak o tom spíš jen pořád vím, než že by to bolelo. Ležet na bocich je nepříjemné. To není na doktora ne? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3263
9.7.20 08:25

No hlavně to rozmasiruj, jinak dostaneš zánět. Ten ti nepreju.. To už by bylo na doktora. Odstrikavat do úlevy, a hooooodne chladit. Já si na sebe matlala tvaroh, slivovici z lednice, alpu z lednice, listy salátů z mrazáku.. Fakt celý dny všechno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1644
9.7.20 08:33

Odsttikavat více. Nesmíš tam mít zatvrdliny. Musí to jít ven, jinak budeš mít zánět. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.7.20 09:17

Mě pomohl elektrický zubní kartáček (někde radí i vibrátor), začneš na té straně zatvrdlinu, co je blíže bradavce a vibracemi ji jemně rozmasírovávaš. A samozřejmě před tím nahřát, potom zábal ze studeného tvarohu.

• Nahlásit
  • Citovat
4368
9.7.20 09:42

Natri si na prsa tvaroh z vanicky, za mě to nej.
Během dne to vždy polevilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
257
9.7.20 09:47

Takže chladit jo.. Já do teď nechladila, myslela jsem že to je na bolest :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
622
9.7.20 23:19

Masirovala jsem ve sprše, nosila hodně těsnou podprsenku a jedla týden Paralen. A dobrý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama