Zástava laktace jak na to?

Anonymní
1.11.19 16:30

Zástava laktace jak na to?

Ahoj holky.. Jdu si pro řadu.. Mléko jsem skoro od začátku odstrikavala protože mi malá z prsa nechtěla pít (vpacene bradavky) no a už mi docházelo mléko odstrikala jsem sotva 60ml což je malinko když malé dávám 150ml.. Tak jsem přestala odsavat ale samozřejmě se mi teď prsa trošku nalily za den a půl co jsem neodsala a odsala jsem teď 80ml a teď k dotazu… Mam i přesto těch 80ml malé ještě dát? A jak zastavit úplně laktaci? Protože takové trosky za 2 dny 80ml je malinko :( třeba některá máte to samé nebo jste měla :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1.11.19 16:33

80 je ještě celkem dost, možná by stálo za to ještě to trochu podpořit a nevzdat. Mně když se po zánětu zastavila laktace, tak jsem neodsála ani 10. Zašla jsem si na gynekologii pro prášky na úplné zastavení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.11.19 16:35

@Čičorečka no jo jenže 80ml za 2 dny.. A když mi malá pike 150ml kdy ji to mám dávat? Zkoušela jsem aji homeopatika na podporu a stejně jsem dala dohromady za celý den Mac 60ml..Malá má 4 měsíce :?

• Nahlásit
  • Citovat
4671
1.11.19 16:38

Pokud chces kojit, kontaktuj LP z mamily, vpacena bradavka nevadi, dite se ma prisavat ke dvorci.

Ookud nechces, proste prestan odsavat a odsaj nebo v teple sprse odstrikej pouze do ulevy, kdyz se prsa naliji. MM je vzdy benefit a i castecne kojeni je dobre.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10701
1.11.19 16:40

Ja zastavila odsavačkou, nejdřiv jsem odsavala každy 3 hodiny, pak jsem začala vynechavat až jsem odsavala par dni jen jednou denne a pak jsem přestala a uplne ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.11.19 16:40

@debra.morgan super děkuji moc za radu

• Nahlásit
  • Citovat
10701
1.11.19 16:43
@Anonymní píše:
@debra.morgan super děkuji moc za radu

neni zač, prostě postupne prodlužuj intervaly mezi odsavanim a za max. 2 tydny bude klid. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.11.19 16:50
@debra.morgan píše:
Ja zastavila odsavačkou, nejdřiv jsem odsavala každy 3 hodiny, pak jsem začala vynechavat až jsem odsavala par dni jen jednou denne a pak jsem přestala a uplne ok.

Souhlas, dávala jsem si led(obklad v takovém termoobalu) za podprsenku a během dvou dnů bylo po.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama