Zastavena menstruace na několik hodin

8
5.8.20 18:35

Zastavena menstruace na několik hodin

Chtěla bych se zeptat, zda li se vám stane, že se vám zastaví krvácení při menstruaci, třeba hned první den, máte bolesti, ale krvácení stagnuje? Co je příčinou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8
5.8.20 18:39

Po několika hodinách trápení, nekdy dříve, nekdy později, pak vytece najednou větší množství krve, hrkne. předtím, než se toto stane, menstruace probíhá úplně standartne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1668
5.8.20 18:56

Občas se to stává, většinou, když nevyvíjím nějakou fyzickou aktivitu, třeba jen ležím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
5.8.20 19:17

@PenelopaW ja nemuzu rict ze jsem bez fyzicke namahy…timto to u me nebude…i v noci sla normalne…rano sice silenejsi
odtok, ale to je normalni, pak do cca 12 NEVIM UZ dobry, pak zastava, uplna, zadna krev, nula, silne bolesti a nic…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
240
5.8.20 19:19

Stává. Hlavně na začátku a na konci menstruace. Úplně běžně se mi stane, že ji dostanu a po půl dni se stopne a krvácení se obnoví až další den. ;) nic mě nebolí a beru to jako normální jev. :) podle mě ta “krev” prostě neodchází nepřetržitým proudem, podle toho pak taky menstruace vypadá. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
5.8.20 19:23

@Bamace jj, jenze ja mam pocit ze se to tam nekde sekne, kdyz jsem tomu pak pomohla, vytekla kaluz krve, to co popisujete vy to take neresim, ale toto bolí…ale mozne to je i jak popisujete, ja se posledni dobou hrozne stresuji, za vsim vidim neco spatneho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2625
5.8.20 21:40

@Katrisko nemůže čípek ucpat větší kus sliznice? Me se to teda stalo jen při potratu, ze se to zaspuntovalo srazeninou a když odešla, tak to vylozene splejchlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
5.8.20 22:24

@hospodki možná jsem měla spíš než zastavena napsat zasekla, jj, jsem si jistá že je to o něčem takovém jak píšete, že se to něčím ucpe, ale proč se mě to děje až tento rok, ne v každém cyklu, ale děje. Dnes jsem to psychicky nevydržela a musela to prostouchnout, pomohlo to okamžitě. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2625
6.8.20 00:04

@Katrisko tak hormony a tělo se s věkem mění už okolo 30 let. Je možné, te třeba více začala narůstat sliznice, nebo třeba se více odlupovat V kratším intervalu a zdrcne se ta krev Jak je ji tam víc. Nebo třeba vlivem nějakých prášku nebo těch hormonu je více krevních destiček tak se to srazí rychleji, ze to tak neteče. Nejsem doktor, tak vylozene nevim. A teď budu varit hodně z vody- muže tam byt nějaká cysta nebo cokoliv na čípku (jestli to vůbec jde) co zmenšuje průchod a proto se to častěji ucpe. Nechci hned rikat nádor a rakovinu, protože o tom vím úplný prd. Jestli chodíš na preventivky tak se normálně zeptej pro klid duše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
6.8.20 10:13

@hospodki ano, cysta, mě napadla, měla jsem loni malou za delohou, myslela jsem, že je fuč. A zúžení kanálku mě taky napadlo. To se prý stává po zakrocich na čípku, to už mám, před 8 lety konizace a následně dvě kyretaze po potratech. Akorát nemůžu najít gynekologa, co vše neokeca… A vidí co má. Ta poslední neviděla tu cystu. Jinak srážlivost, to mám taky, vím že se věkem zhoršuje… Jsem mutant. Mám mutaci.tak nevím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
6.8.20 10:15

@hospodki ano, cysta, mě napadla, měla jsem loni malou za delohou, myslela jsem, že je fuč. A zúžení kanálku mě taky napadlo. To se prý stává po zakrocich na čípku, to už mám, před 8 lety konizace a následně dvě kyretaze po potratech. Akorát nemůžu najít gynekologa, co vše neokeca… A vidí co má. Ta poslední neviděla tu cystu. Jinak srážlivost, to mám taky, vím že se věkem zhoršuje… Jsem mutant. Mám mutaci.tak nevím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
6.8.20 10:21

A minulý cyklus byl divný, pátý den MS mě začal bolet podbrisek, bolelo hodně hlavně nad ránem, nebo v noci, prášek na to moc nezabíral. Pak to v čase ovulace polevilo, pak mě pichalo od toho dne v podzebri pravém, pak pár dní před MS to přestalo a teď toto… Loni když jsem měla podobné problémy, řekla hormonální… Hormonální léčba, složitá, prý nedoporučuje. Pak jsem to nedostala, bylo mě špatně, myslela jsem, že jsem těhotná… Šla jsem na pohotovost, myslela jsem, že po 46 dnech potrat.. Tam viděl už zhroucenou skliznici, cystu 2,5 cm za delohou na adnexu. Hcg ale bylo nula…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama