Zastavení laktace - Dostinex

183
5.8.06 14:45

ZASTAVENÍ LAKTACE - Dostinex

Ahoj holky,

na zastavení laktace jsem dostala Dostinex. Máte s ním zkušenosti? Jak dlouho vám trvalo zastavení laktace?
Budu vděčná, za vaše odpovědi

vento

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1503
5.8.06 17:14

ahoj, dostala jsem jej taky. Dvě pilulky večer, dvě ráno a další večer už jsem byla bez mlíčka..totál. Takže trošku počítej, že ty prsa moc krásný nebudou.
Nebylo mi nijak zle, žádný bolesti, naprosto nic jsem u toho necítila.
miselline+kačenka 24tt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
183
5.8.06 17:21

Miselline - já jsem dnes začala a mám strašně nalitá prsa,ale nebolí to, nalívaly se ti první den taky?
vento

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1503
5.8.06 17:31

ano, to je normální. Chvilku trvá, než začne lék učinkovat. Někdo radí stáhnout prsa, aby se právě nemohly nalévat, já jsem to nepotřebovala, i když je fakt, že jsem je měla v jeden moment bolavá. Ne že bych přímo odsávala, ale krapet jsem odstříkla,aby se ten tlak uvolnil.
miselline

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
13.9.10 20:58

dostinex

Ahoj holky, jsem tu nováček. Ale ráda bych se vás zeptala, co mám dělat..mám zatvrdliny v prsu. Odstavila jsem syna(11,5 měs. Brala jsem dva dny Dostinex a na noc jsem si prsa vázala. Pak mi dr předepsal ještě Medocriptine, ale ten jsem nezačala brát, protože jsem se vyděsila vedlejších účinků, kterých je tam snad stránka. Po tom dostinexu to vypadalo, že se mléko už netvoří, ale dnes e mi objeveily na levém prsu zatvrdliny a já nevím co s tím. Mám si odsát? Ale co když se zase začnš tvořit mléko?
Děkuji za každou radu.
eliska

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4706
22.5.12 18:41

PROSIM O RADU

ahoj, dneska jsem dostala taky Dostinex a hodlam si ho teda vzít radši navečer.. odstavuju 2m miminko, zajímalo by mě, jestli si před tím mam odstát prsa nebo nee. podle magistry v lékarně prý nee, ale to mi příjde divný..moc děkuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24061
22.5.12 19:14

Já odstavovala teda 6 m mimino, ale naposled jsem nakojila, vzala tbl a bylo. Jenže v té době se mi už prsa nenalévala. Tenkrát ještě jo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
543
22.5.12 19:29

Ahoj mě se po práškách zastavila laktace až po 3týdnech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JayLee
22.5.12 20:05
@mona.k.79 píše:
ahoj, dneska jsem dostala taky Dostinex a hodlam si ho teda vzít radši navečer.. odstavuju 2m miminko, zajímalo by mě, jestli si před tím mam odstát prsa nebo nee. podle magistry v lékarně prý nee, ale to mi příjde divný..moc děkuju

jj odstříkat určitě :pankac: :pankac: to mi řekla gyndařka a za dva dny bylo po mlíku :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
4706
22.5.12 21:18
@Patris píše:
Ahoj mě se po práškách zastavila laktace až po 3týdnech.

po 3 týdnech a brala si léky nebo nee??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4706
22.5.12 21:19
@JayLee píše:
jj odstříkat určitě :pankac: :pankac: to mi řekla gyndařka a za dva dny bylo po mlíku :kytka:

ahoj, a odstříkavala si po práškách?? já mam prášky jen na dva dny 2tablety na 4× po 12h.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
543
22.5.12 21:29

Prášky jsem měla stejně i dávkování jako mišel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JayLee
22.5.12 21:33
@mona.k.79 píše:
ahoj, a odstříkavala si po práškách?? já mam prášky jen na dva dny 2tablety na 4× po 12h.. :think:

já jsem odstrikala pred tim nez jsem ten prasek vzala a jakmile jsem doodstrikala, tak jsem si ho vzala ale urcite pred na tuty pac me to sestricka jeste opakovala mezi dverma :pankac: taky jsem to mela presne jako ty davkovani 8) pak mi jeste gyndarka poradila svazat si prsa stahovacima obvahama aby se nijak nehejbaly protoze kdyz se ti budou hejbat tak se v nich bude tvorit mliko porad takze uplne se na dva dny obmotat aby se ani nehly a zastavi se ti behem tech dnu. BUdes jak mumie ane nesahat na ne a nesundavat to ;) drzim palecky protoze me ji zastavovali na 2× ..injekcema ty nezabrali a az pak dostinex kolik jsem mela mlika :( a hlavne on zpusobuje deprese a zmeny nalad, takze pokud budes mit depku, tak je to normalni je to driak no ale pomuze :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
4706
22.5.12 22:11
@JayLee píše:
já jsem odstrikala pred tim nez jsem ten prasek vzala a jakmile jsem doodstrikala, tak jsem si ho vzala ale urcite pred na tuty pac me to sestricka jeste opakovala mezi dverma :pankac: taky jsem to mela presne jako ty davkovani 8) pak mi jeste gyndarka poradila svazat si prsa stahovacima obvahama aby se nijak nehejbaly protoze kdyz se ti budou hejbat tak se v nich bude tvorit mliko porad takze uplne se na dva dny obmotat aby se ani nehly a zastavi se ti behem tech dnu. BUdes jak mumie ane nesahat na ne a nesundavat to ;) drzim palecky protoze me ji zastavovali na 2× ..injekcema ty nezabrali a az pak dostinex kolik jsem mela mlika :( a hlavne on zpusobuje deprese a zmeny nalad, takze pokud budes mit depku, tak je to normalni je to driak no ale pomuze :kytka:

jééé ty si hodná!!!!! díky mooooc :hug: :kytka: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JayLee
22.5.12 22:18
@mona.k.79 píše:
jééé ty si hodná!!!!! díky mooooc :hug: :kytka: :kytka:

vůbec NZ ;) hlavne at to zabere! Vydrz ty dva dny a uvidis zastavi se to a bude to ok :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat