Zastavení laktace pár dní po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Evelína17
Povídálka 26 příspěvků 26.05.19 17:15
Zastaveni laktace par dni po porodu

Ahoj holky, moje situace je nasledujici: jsem 3 den po porodu.Mam spatne bradavky a kojeni v porodnici neslo ani s klobouckem.Mala i ja jsem z toho byly na nervy, vycerpane. Takze mala od zacatku na prikrmu.prsa jsem stimulovala bohuzel nic se nedelo, ani mlezivo proste nic tak jak cele tehu.dnes me pustili z porodnice a ejhle mam citliva prsa. Nicmene beru prasky na srdce a nejak jsem dospela k tomu, ze kdyz to neslo a mala je z toho taky nervni nechci laktaci ani spoustet.Chci se zkusenych zeptat da se taktto zastavit nebo musim k mudr.Vim o obkladech, salveji atd. Jen me zajima jestli se musi laktace rozbehnout a pak ji zastavit nebo muzu ted v tech zacatcich pit salvej, obklad, homeo? Dekuji za zkusenosti.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.05.19 17:36

Taky nam zaboha neslo kojeni, syn kojeni bojkotoval. Tim padem jsem nemusela laktaci ani nijak zastavovat, kdyz se vlastne nerozjela, par dni jsem odskrikavala, to malemu davala do lahvicky a bylo toho cim dal min, tak kdyz jsem prestala, prestalo se tvorit uplne

Evelína17
Povídálka 26 příspěvků 26.05.19 17:41
@Anonymní píše:
Taky nam zaboha neslo kojeni, syn kojeni bojkotoval. Tim padem jsem nemusela laktaci ani nijak zastavovat, kdyz se vlastne nerozjela, par dni jsem odskrikavala, to malemu davala do lahvicky a bylo toho cim dal min, tak kdyz jsem prestala, prestalo se tvorit uplne

No ja jsem prave ani nic neodstrikala furt na prazdno no a ted mam citlivy prsa. Zacala jsem se salveji a vecer si dam obklad no.

dana.dv
Zasloužilá kecalka 883 příspěvků 26.05.19 17:50

Jsou na to homeopatika, nemuzu si vzpomenout na nazev. Pohledejte na netu

Evelína17
Povídálka 26 příspěvků 26.05.19 17:58

@dana.dv ano uz jsem dohledala. dekuji

Indiansummer
Kecalka 291 příspěvků 26.05.19 18:00

Ja kdyz potrebovala zastavit laktaci ze zdravotních důvodů, rekli mi:stahnout pevne prsa, odstrikavat do ulevy. Za 2 dny bylo hotovo.

Pocahonta
Kecalka 453 příspěvků 26.05.19 18:11

U mě zafungovalo pít od rána do večera čaj z čerstvé máty a ledové obklady na prsa.

Netopirek
Echt Kelišová 9478 příspěvků 26.05.19 18:14

Šalvějový čaj, odstříkávat jen do úlevy nebo vůbec když to vydržíš. A studené klikněte ledové obklady.

scentini
Závislačka 3634 příspěvků 26.05.19 18:51

Ledove octove zabaly a poradne prsa stahnout.

Evelína17
Povídálka 26 příspěvků 26.05.19 19:05

Dekuji moc za rady.Uz piju salvejovy caj a jak mala zaspi jdu na ty obklady :)

Váš příspěvek
Reklama