Zastaví mi laktaci v porodnici? Na vyžádání?

Anonymní
15.7.19 13:36

Zastaví mi laktaci v porodnici? Na vyžádání?

Ahojky všem.
Beru citalec 10mg cca dva měsíce.

Chci sw zeptat když bych jim v porodnici rekla, ze nechci kojit daji minority na zastavení?

Gynekolog tvrdí ze tyto léky nevadí a ze bych to měla dat.

Jenze já se znám. Dost mi vadí i když si na prsa sahám sama či manžel jsem protivna a nelíbí se mi to a jsem z toho protivna.

Nechci dávat malému v mleku léky a ještě abych byla na nej zla.

Co myslíte daji minority když jim to řeknu? Děkuji všem kdo mne pochopí a neodsoudi jako špatnou matku. Jinak jsem teprve 24tt

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15533
15.7.19 13:38

Je to tvá volba, takže ano

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3868
15.7.19 13:38

Ano dají

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12256
15.7.19 13:39

Jo dají a nemusíš nic vysvětlovat. Stačí říct " nechci kojit" a tim to pro tebe končí. Možná to budou zkoušet, ale musí se řídit tím co chceš ty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1062
15.7.19 13:40

Se mnou na pokoji byla pani, ktera nechtela kojit, protoze radsi da umele a i ji vyhoveli. Dostala leky a sestricka ji stahovala prsa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2554
15.7.19 13:52

Jsem pro kojení, ale chápu Tvůj postoj a vím, že v porodnici vyhoví… ač jsem osobně kojila rok a půl, musím se přiznat, že když mi poprvé přinesli dceru (jsem po císaři) ať si ji zkusím přiložit, blikla mi hlavou myšlenka: „a on se jako nikdo nezeptá, jestli kojit chci?“ hned jsem ji zaplašila s tím, že krmit musím, ale kdybych řekla, že dítě k prsu nechci, nějak by to řešit museli…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
535
15.7.19 14:06

Úplně v pohodě. Já jsem to napsala přímo do porodního plánu, aby věděli, že žádám ihned po porodu o zastavení laktace a UM pro dítě. A nikdo s tím neměl problém. Dostala jsem celkem 2 tabletky a bylo. Ani prsa jsem si nemusela stahovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.7.19 15:06

@Travelerka
Aha super děkuji.
A ten porodní plán dostanu kdy nebo jak. Je to moje první, takže vůbec nevím jak některé věci chodí.
Děkuji ti za odpověď plus všem ostatním. Jste hodné.

• Citovat
  • Nahlásit
409
15.7.19 15:14
@Anonymní píše:
Ahojky všem.
Beru citalec 10mg cca dva měsíce.

Chci sw zeptat když bych jim v porodnici rekla, ze nechci kojit daji minority na zastavení?

Gynekolog tvrdí ze tyto léky nevadí a ze bych to měla dat.

Jenze já se znám. Dost mi vadí i když si na prsa sahám sama či manžel jsem protivna a nelíbí se mi to a jsem z toho protivna.

Nechci dávat malému v mleku léky a ještě abych byla na nej zla.

Co myslíte daji minority když jim to řeknu? Děkuji všem kdo mne pochopí a neodsoudi jako špatnou matku. Jinak jsem teprve 24tt

nevim zda ti v porodnici zastaví laktaci i když to bude na tvou žádost ale také jsem brala ATD a v pohodě ale záleží na tobě v případě že nevíš tak zkus dopředu do porodnice zavolat a zeptat se případně si můžeš s sebou do porodnice vzít homeo na zastavení laktace PS: aspoň bych to zkusila miminko je něco jiného než manžel třeba ti to nebude nepříjemné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13289
15.7.19 15:44

Taky jsem řekla že nechci kojit. Hlásila jsem to při příjmu a v pohodě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.7.19 15:52

@lachtanice86
Super hodna děkuji moc.
Tak snad Bulovka bude vstřícná.

• Citovat
  • Nahlásit
24381
15.7.19 17:02

@azaleila vidíš a já mám zase opačnou zkušenost. Když jsem poprvé přijela za synem na neodnošence, tak se mě nikdo neptal, jestli chci zkusit přiložit, ale rovnou mi řekli, že jdou pro flašku, že ho zkusím nakrmit…a ještě se divili, že jsem 5 dní udržovala laktaci odstříkáváním. Následně se teda divili, že se syn nakojil a poskojeně usnul.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2554
15.7.19 17:05
@lleennttiillkkaa píše:
@azaleila vidíš a já mám zase opačnou zkušenost. Když jsem poprvé přijela za synem na neodnošence, tak se mě nikdo neptal, jestli chci zkusit přiložit, ale rovnou mi řekli, že jdou pro flašku, že ho zkusím nakrmit…a ještě se divili, že jsem 5 dní udržovala laktaci odstříkáváním. Následně se teda divili, že se syn nakojil a poskojeně usnul.

Ty brďo! Fakt? Tak to slyším prvně… myslela jsem, že všude v porodnicích jsou, i u nedonošeňátek pro kojení… ale tak hlavně, že jste to zvládli… já jsem také kojit chtěla, jen ty první chvíle byly takový zmatený…
A jak se tvářily, když jsi řekla, že chceš kojit… podpořil Tě někdo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24381
15.7.19 17:14
@azaleila píše:
Ty brďo! Fakt? Tak to slyším prvně… myslela jsem, že všude v porodnicích jsou, i u nedonošeňátek pro kojení… ale tak hlavně, že jste to zvládli… já jsem také kojit chtěla, jen ty první chvíle byly takový zmatený…
A jak se tvářily, když jsi řekla, že chceš kojit… podpořil Tě někdo?

ono to bylo celý takový složitý já v jednom městě, syn hned po porodu odvezený do jiného města. 2 dny jsem odstříkavala jenom rukou, protože mi nikdo nebyl schopný donést odsávačku, pak jsem jí konečně dostala, následně teda na těch nedonošencích. No když jsem řekla, že mlíka mám dost a že to chci zkusit, tak se sestra ošklíbla a řekla, že byl stejně 5 dní na flašce, že se nepřisaje…pak měla poznámky jako držíte ho špatně, držíte špatně prso. Jenže syn malý(necelý 2kg), já nervozní, vyplašená prvorodička, nepohodlná židle…nakonec jsem si to vybojovala, on byl naštěstí savec, našli jsme si polohu v leže, která nám vyhovovala a byl kojený 11 měsíců skoro

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2554
15.7.19 17:17
@lleennttiillkkaa píše:
ono to bylo celý takový složitý já v jednom městě, syn hned po porodu odvezený do jiného města. 2 dny jsem odstříkavala jenom rukou, protože mi nikdo nebyl schopný donést odsávačku, pak jsem jí konečně dostala, následně teda na těch nedonošencích. No když jsem řekla, že mlíka mám dost a že to chci zkusit, tak se sestra ošklíbla a řekla, že byl stejně 5 dní na flašce, že se nepřisaje…pak měla poznámky jako držíte ho špatně, držíte špatně prso. Jenže syn malý(necelý 2kg), já nervozní, vyplašená prvorodička, nepohodlná židle…nakonec jsem si to vybojovala, on byl naštěstí savec, našli jsme si polohu v leže, která nám vyhovovala a byl kojený 11 měsíců skoro

Super :dance: jsem moc ráda, že se Ti to takhle krásně povedlo :kytka: jako pochopila bych, že v mléko nebudou věřit, když jste byli tak dlouho a tak daleko od sebe, ale úšklebky a hloupý řeči, to už nechápu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama