Zastavil se vám porod?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

yareah
Ukecaná baba ;) 1552 příspěvků 13.04.18 14:07
Zastavil se vám porod?

Ahoj, prosím máte někdo zkušenost s tím, že by se vám zastavil porod v první době porodní? Včera mi dělali Hamiltona, celý den bolesti, v noci už jsem lezla po stropě, ráno bolesti brečela, ale byly nepravidelné, tak jsem dala vanu, bolesti se ustálily po 5 minutách tak jsme jeli. Při příjmu že jsem otevřená na 2prsty a že dneska 100% porodim atd… Udělali monitor, dali klistyr, dala jsem sprchu a najednou je po porodu :/ od rána jsem na 2 prsty, bolesti mám jen občas a ještě ne tak silné… A teď tu mám ležet a čekat.. Vyvolávat nechtějí, chtějí to nechat na přírodě. znate to někdo? Taky se vám to zastavilo? Kdy a jak se to pak zase spustilo?

Reklama

Reakce:

luci.no
Kecalka 305 příspěvků 13.04.18 14:12

@yareah Spolurodička byla takhle z hekárny odeslána na lůžkové oddělení. Nevím za jak dlouho, ale porodila klasicky (byla už po 1 sekci) ;) Držím palce, ať se to zase rozjede a mimčo máš brzy u sebe

lídaV
Zasloužilá kecalka 749 příspěvků 1 inzerát 13.04.18 14:25

@yareah Mě se stalo něco podobného. Brzy ráno jsem přijela do porodnice, měla jsem od noci pravidelné bolesti a odteklo mi i část plodové vody. Do oběda se vše zklidnilo, takže mě dali na pokoj - domů mě už pustit nechtěli. Večer se to rozjelo znovu a porodila jsem spontánně. Malá měla sice omotanou šňůru, ale jinak vše ok. Jen já se cítila trochu trapně, že rodím už po 3 a nepoznám, že nerodím :lol:

pajusas
Nováček 10 příspěvků 13.04.18 14:36

Bohužel stalo, od noci bolesti ráno v devět už jsem byla v porodnici, protože jsem měla pravidelné kontrakce po 4 min. Otevřená na dva a že do večera mám mimčo u sebe.. Haha v poledne už žádné bolesti, tak mě nechali ještě přes noc na porodním pokoji a ráno už na klasický. Odpoledne jsem šla za primářem, že chci teda domů když se nic neděje a on že na monitor a pak se uvidí. Asi ve čtyři jsem šla na monitor tam jsem byla hodinu a začaly mi znovu bolesti a dcera se narodila v 18:05. Akorát mi neodešla placenta a bylo mi řečeno, že to může být tím zastaveným porodem, ale spíš je to blbost protože u druhého jsem ji měla taky chycenou. Přeji ať to máš rychlejší :hug:

Tamtama
Extra třída :D 11450 příspěvků 13.04.18 14:48

Mně se zastavil druhý porod, když jsem dolezla na příjem a nepříjemná PA ze mě začala tahat informace, pak mi řekla, že nerodím, a že mám jet domů. Vyžádala jsem si jinou, ta koukla a už mě nepustila, byla moc milá a příjemná. Rozjelo se to zase až na pokoji, když jsem byla sama.

vertunka
Závislačka 4143 příspěvků 13.04.18 15:05

Moc Te nepotesim, ja takhle,,rodila'' tyden. Dva hamiltony, po prvnim bolesti nesnesitelne, prijem v porodnici, otevirani se ale zastavili, poslali me normalne domu. To bylo v patek. V pondeli proveden druhy hamilton a ve ctvrtek mi praskla voda. Porod silenej, uz nikdy vice (ale to uz je na jinou diskuzi).

Kazdopadne moc moc drzim palce, at mas prdolku brzo u sebe :hug:.

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1407 příspěvků 13.04.18 15:29

Taky se mi zastavil porod. Ale já vydržela čekat 2 hodiny a pak jsem poprosila o oxytocin. Malý byl na světě do pár minut :kytka: Bylo to zvláštní. Taky jsem měla už veškerou předporodní přípravu, kontrakce po 2 minutách a najednou nic. Ležela jsem na sále a čekala, až se něco bude dít a ono nic :lol: Ale pak to byla rychlost blesku…malý ze mě doslova vyletěl :mrgreen:

yareah
Ukecaná baba ;) 1552 příspěvků 13.04.18 15:30

Děkuju vám za zkušenosti :) no budu doufat, že se to nějak rozhybe :( začnu se pohupovat a tak… Zkusim masáž bradavek, ta mi vždy rozjela poslicky. Ale bojím se že zůstane jen u nich… Dám si sprchu, ale ta mi to dneska přes den taky zastavuje, přitom ráno mi vana slušně pomohla :(

Cítím se úplně trapně, jak kdybych si to vymyslela. Kdyby mi dr na příjmu neřekla jak dneska určitě porodim, tak skoro věřím že se v noci a ráno nic nedělo :lol: plus mě teda manžel viděl a slyšel

yareah
Ukecaná baba ;) 1552 příspěvků 13.04.18 15:32

@Terezxx oni mi nic dát nechtějí, že to nechají na přírodě…pritom na pondělí jsem měla naplánované vyvolani. Tak mj první PA řekla že vyvolame zítra ráno, my už s tím s mužem počítáme a dojde druhá PA a řekne že není kam spěchat. Že do pondělí času dost a MOŽNÁ mi teda zítra dají malicky kousek tablety ale že neví :roll:

nozu
Extra třída :D 11281 příspěvků 13.04.18 15:43

Me se stalo neco podobneho. akorat porod byl hodne rozjety, dite uz v nachystane a me zacaly slabnout kontrakce. dostala jsem oxytocin a do tri hodin porodila.

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1407 příspěvků 13.04.18 15:50
Taky se mi zastavil porod. Ale já vydržela čekat 2 hodiny a pak jsem poprosila o oxytocin. Malý byl na světě do pár minut :kytka: Bylo to zvláštní. Taky jsem měla už veškerou předporodní přípravu, kontrakce po 2 minutách a najednou nic. Ležela jsem na sále a čekala, až se něco bude dít a ono nic :lol: Ale pak to byla rychlost blesku…malý ze mě doslova vyletěl :mrgreen:
@yareah píše:
@Terezxx oni mi nic dát nechtějí, že to nechají na přírodě…pritom na pondělí jsem měla naplánované vyvolani. Tak mj první PA řekla že vyvolame zítra ráno, my už s tím s mužem počítáme a dojde druhá PA a řekne že není kam spěchat. Že do pondělí času dost a MOŽNÁ mi teda zítra dají malicky kousek tablety ale že neví :roll:

Tak mě se ptali, jestli chci čekat nebo ne. Dali mi jednu kapačku a rozjelo se vše hned. Čekat jsem nechtěla, měla jsem už všeho dost, měla o malého strach, chtěla jsem to mít za sebou. Třeba ti nakonec tu tabletu dají a budeš mít drobečka zachvilku u sebe :palec: nebo se ti ještě vše rozjede samo. Drž se :hug:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus to hrotí: Negativní a nepřející Daru musel odstřihnout

Tak trochu s nevěřícným úsměvem sledujeme počínání slovenského rapera a... číst dále >

Švehlíkova oslava syn? S pivem a ve společnosti dvou žen

Jak jsme vás jako první informovali, David Švehlík se stal trojnásobným... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Reklama