Zastavily se hodiny - při štědrovečerní večeři

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

VeruBorůvka
Závislačka 3604 příspěvků 25.12.17 20:13
Zastavily se hodiny - při štědrovečerní večeři

Holky, při večeři se stalo něco, co mě dost zarazilo. A nerozumím tomu. Seděli jsme celá rodina u štědrovečerní večeře, nad stolem máme hodiny. Večeře začala v půl šesté. A přesně v 17,40 se zastavily hodiny. Vteřinová ručička neběhala… No, jedli jsme dál, večeře proběhla tak, jak měla. A kolem šesté jsme dojedli a přesunuli jsme se ke stromečku. A jak jsme šli od stolu, zase jsem zvedla oči k hodinám, zase se rozběhly. Jen tam bylo to dvaceti minutové zpoždění. Pak jsme se věnovali dárečkům, pohoda, koledy, pohádky,… A až ráno u snídaně jsem mrkal zase na hodiny a šly - jako by nic. Jen o dvacet minut později. Tak jsem je posunula a jdou… Co to znamenalo? Mám takový divný pocit, ale nevím. Poradíte?
Veronika

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 25.12.17 20:22

Ja bych rekla nahoda, vypadek baterky. Podle me to nic neznamena :).

lachtanice86
Kelišová 5456 příspěvků 25.12.17 20:23

Baterky, nic bych za tím nehledala.

alisekR
Závislačka 4895 příspěvků 25.12.17 20:25

Nám se toto stává, když dobíhá baterka.
Jinak ve spojitosti ze zvláštností, které přikládám význam, popíšu můj zážitek. Když mi umřela babička, stalo se to v LDN. Roky jsem se o ní starala, jako o nemohoucí. Pak šla na tři týdny do LDN na rehabilitaci…Pos­lední víkend jsme odjeli daleko na návštěvu a babi dostala velkou mozkovou příhodu. Rodiče mi to nechtěli volat, aby mi nám nekazili víkend. Po mém návratu mi to řekli a že tam druhý den hned pojedem, že s námi chce mluvit lékař. Než jsem tam odjížděli, tak jsem v jejím bytě brala čisté prádlo pro ní a všimla si, že se hodiny zastavily. Polekalo mě to, cítila jsem divný pocit kolem sebe…odjeli jsme do LDN. Babička byla v těžkém bezvědomí, když jsem k ní přišla a vzala jí za ruku, začala se probírat a měla snahu se otočit na posteli. Sestry z toho byly naprosto v šoku…během chvíle začala dýchat jinak a zemřela :,( Přesně na minutu hodinu po té, co se zastavili v její kuchyni doma hodiny. Mám je dodnes schované ve sklepě.

Oudrey
Ukecaná baba ;) 1050 příspěvků 25.12.17 20:35

@alisekR
Z toho mrazi :think:

katuska1984
Kecalka 288 příspěvků 25.12.17 20:35

Mne by se snad srdce zastavilo…bala bych se znamení, nečeho…radeji tento prispevek už ani nebudu otevírat…

VeruBorůvka
Závislačka 3604 příspěvků 25.12.17 20:40

No, já mám hrozně divný pocit z toho, že se to stalo zrovna o tu sváteční večeři. A pak hodiny zase šly. A mé babičce (už je v nebi…) se stalo, že se jí doma zastavily hodiny ve chvíli, kdy tragicky zemřel přítel její dcery. Mojí tety. Je to už před čtyřiceti lety, ale babička o tom vyprávěla, proto se teď bojím.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1590 příspěvků 25.12.17 20:47

@VeruBorůvka Může to být znamení, ale i úplná náhoda… nemá smysl se tím nervovat, špatné věci se stávají i bez znamení.

Ale věřím že takové znamení se stávají… před několika lety třeba v naší rodině. Mé dvě tety jely spolu na dovolenou do lázní a na zpáteční cestě, kdy jedna vezla tu druhou domů do vzdálenějšího města se zastavily pro benzín. Teta natankovala a šla zaplatit a při placení zjistila, že ten obnos za benzín má v peněžence na korunu přesně. Zamrazilo jí trochu, ale zaplatila a dál na to nemyslela, jely dál. Jakmile dojely k domu druhé tety a vešly dovnitř, našly jejího manžela mrtvého (zřejmě srdeční příhoda). Od té doby na to občas myslím..

mamoch
Kecalka 500 příspěvků 25.12.17 20:49

Děvčata, nechte toho, jsem stará babka, ale nad tím bych se nepozastavila vůbec. Prostě dochází baterie a zřejmě jak jste šli k tomu stolu, tak nějaké otřesy /mikrootřesy/zas­tavily tu baterii, pak se zase „rozešla“…

alisekR
Závislačka 4895 příspěvků 25.12.17 20:49
@Oudrey píše:
@alisekR
Z toho mrazi :think:

Bylo to určitě znamení od babičky, že ochází a bychom tam už jeli…já právě doma jsem z těch hodin byla v šoku, hrozně v šoku a rychle sedala do auta a jeli pro rodiče a do té LDN…Ty sestry tam pak samy řekly, že toto se vidí jednou za život. A ta jedna sestra se úplně klepala a říkala, že na mě babička čekala, že je to jasné. Že mě nemohla opustit bez rozloučení.

alisekR
Závislačka 4895 příspěvků 25.12.17 20:51
@sladke-mameni píše:
@VeruBorůvka Může to být znamení, ale i úplná náhoda… nemá smysl se tím nervovat, špatné věci se stávají i bez znamení.Ale věřím že takové znamení se stávají… před několika lety třeba v naší rodině. Mé dvě tety jely spolu na dovolenou do lázní a na zpáteční cestě, kdy jedna vezla tu druhou domů do vzdálenějšího města se zastavily pro benzín. Teta natankovala a šla zaplatit a při placení zjistila, že ten obnos za benzín má v peněžence na korunu přesně. Zamrazilo jí trochu, ale zaplatila a dál na to nemyslela, jely dál. Jakmile dojely k domu druhé tety a vešly dovnitř, našly jejího manžela mrtvého (zřejmě srdeční příhoda). Od té doby na to občas myslím..

No to je taky strašný. Přijde mi, že často dostaneme divné znamení, které nás zamrazí a často to může znamenat nějaký zvrat.

alisekR
Závislačka 4895 příspěvků 25.12.17 20:52
@VeruBorůvka píše:
No, já mám hrozně divný pocit z toho, že se to stalo zrovna o tu sváteční večeři. A pak hodiny zase šly. A mé babičce (už je v nebi…) se stalo, že se jí doma zastavily hodiny ve chvíli, kdy tragicky zemřel přítel její dcery. Mojí tety. Je to už před čtyřiceti lety, ale babička o tom vyprávěla, proto se teď bojím.

Taky hrozná situace a i vzpomínka, viď? :(

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22807 příspěvků 25.12.17 21:06

@VeruBorůvka Nám se taky zastavily hodiny, došla baterka, dali jsme novou a frčej dál…

Alladina
Zasloužilá kecalka 676 příspěvků 25.12.17 21:18

Normálně bys to vůbec neresila :). To dělá ta svatecni nálada a povercivost :). To jenom dosla baterie.

Laurie
Kecalka 369 příspěvků 1 inzerát 25.12.17 21:24

Teda to je trochu bububu diskuse

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama