Zástavní smlouva na katastru

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
5
2.11.21 07:28

zástavní smlouva na katastru

Zdravím maminky, potřebovala bych radu ohledně katastru nemovitostí. Podali jsme zástavní smlouvu na katastr, ale poté jsme si uvědomili, že jsme omylem k podpisům nenapsali datum podpisu takové smlouvy. Ovšem datum podpisu této smlouvy je v podpisové doložce při ověřování podpisů na této smlouvě. Ptám se tedy jestli nevíte, jak je to velká vada. Jestli to nevadí nebo případně jestli můžeme zajít na katastr a dopsat to tam nebo počkat až nás katastr vyzve k opravě, pokud to lze opravit…zatím je to ve fázi zaplombování, takže se tím ještě nikdo nezabýval…

Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7237
2.11.21 09:05

Počkejte, pokud vás katastr vyzve, nejde tam jen tak přijít a dělat nějaké změny. Buď jim to nebude vafit anebo vás vyzvou. Tyhle administrativní drobnosti jsou spíš na jednotlivém člověku, jak moc velký šťoural to je, ale vpodstatě by to vadit nemělo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
2.11.21 09:08

Bjetuschka

děkuji za radu. snad to tedy projde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79507
2.11.21 09:36

Taky myslim, ze by to vadit nemelo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
2.11.21 09:42

J. a.n. i1

díky. uklidňujete mě :kytka:
By mě trefilo, kdyby to byla neodstranitelná vada. Už tak si nadávám, že jsem to přehlédla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
21.11.21 17:26

@kessig
Dobrý den, můžu se zeptat, jak jste dopadli? Naše smlouva je na tom podobně :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
21.11.21 17:57

@pa507 Zitra nám končí ta 20-ti denni lhůta, tak uvidíme. Napíši, jak se tam něco objeví. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
včera v 12:53
@kessig píše:
@pa507 Zitra nám končí ta 20-ti denni lhůta, tak uvidíme. Napíši, jak se tam něco objeví. ;)

Tak to prošlo, mame zapsáno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
včera v 17:14

@kessig jee super, tak budu doufat, děkuji za zprávu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat