Zastřihovač vlasů i vousů 2v1, tipy a recenze?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Beruska87
Nováček 7 příspěvků 06.12.18 11:26
Zastřihovač vlasů i vousů 2v1, tipy a recenze?

Holky ráda bych neco vhodneho v pomeru cena/vykon pro přítele k Vánocům. Máte některá tipy? Nechci kupovat zajíce v pytli, díky????Moc dekuju.

Reakce:
Pennya
Ukecaná baba ;) 1302 příspěvků 6 inzerátů 06.12.18 11:30

Přidávám se k dotazu. Můj chlap odmítá jít k holičovi a nechává se stříhat výhradně ode mně. Tak možná by to byl dárek spíše pro mě, abych si ho trochu vylepšila :-D hlavně se stím teda naučit, jinak pujde do hola :-D

Baccara
Kecalka 124 příspěvků 06.12.18 11:35

Teď jsem koupila pro bratra philips 5450/15 zastrihovac vlasů. Podobný jsem kupovala pro muže před 5ti lety a je pořád jako nový. Bere si tím fousy i vlasy a já teď i synka.

mission84
Kecalka 446 příspěvků 06.12.18 11:51

Pro manžela a syna sem kupovala asi před měsícem strojek značky Moser konkrétně tenhle https://www.svetkadernictvi.cz/…0460-p-10895 sice ne krapet dražší,ale strihaji se tim dva tak se to brzy zaplatí než chodit do kadeřnictví a stříhá tedy perfektně.Koupila sem ho na doporučení svoji kadernice.

Tichošlápek
Extra třída :D 10919 příspěvků 06.12.18 12:21

Mame Philips oneblade pro. Stal jen 2000 a bere vousy dobre i úpravu vlasu dává úplně v pohodě.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Foto s Cainem, klapka! Karel Roden se objeví v Janu Žižkovi, zahraje si krále Václava IV.

Na place, kde Petr Jákl natáčí velkofilm světových parametrů Jan Žižka, se to... číst dále >

Bony a klid po 30 letech: Kde jsou dnes hlavní hrdinové vekslácké romance?

Kdo v té době žil, v tom snímek obyčejně probudí vzpomínku na minulý režim a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >