Zastupující lékař - recept

106
31.7.21 22:36

Zastupující lékař - recept

Dobrý den,
stala se mi nepříjemnost. Docházejí mi léky (hormony) a zjistila jsem, že moje gynekoložka má od pondělí dovolenou. Nějak jsem se zapomněla podívat a včas si zajistit recept. Má na stránkách uvedeného zastupujícího lékaře, ale pro akutní případy. Myslíte, že je možné, aby mi vystavil recept?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32705
31.7.21 22:42

Mozne to je, záleží na jeho ochotě. Ale pokud se domluvili na zastupovani, tak snad to napíše. Problém trochu muze byt, pokud nevidi do karty. Jestli mu treba nekecas, ze to beres.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5519
31.7.21 22:52
@vokishka píše:
Mozne to je, záleží na jeho ochotě. Ale pokud se domluvili na zastupovani, tak snad to napíše. Problém trochu muze byt, pokud nevidi do karty. Jestli mu treba nekecas, ze to beres.

Tak dle me by prave zastupujici lekar mel mit pristup do karet pacosu, jinak je tam na dve veci..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16148
31.7.21 23:04

Zavolej mu. Naše pediatrička má třeba výslovně uvedeno, že zástup recepty na dlouhodobé léky nevydává :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32705
1.8.21 07:22
@lilith1 píše:
Tak dle me by prave zastupujici lekar mel mit pristup do karet pacosu, jinak je tam na dve veci..

Jak to udela. Meho obvodního zastupuje vzdy nekdo v jine casti města. Do papirovych karet se nedostane a moc si neumim představit, jak by si sdileli data v počítači(muj doktor ma treba pocitac az od doby eneschopenek). Na gyndeasi dovolenouani nemivaji, stridaji se tam v jedne ordinaci doktoři. Ale kdyby zavreli, tak taky by zastupoval nekdo v jine casti mesta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5519
1.8.21 08:58
@vokishka píše:
Jak to udela. Meho obvodního zastupuje vzdy nekdo v jine casti města. Do papirovych karet se nedostane a moc si neumim představit, jak by si sdileli data v počítači(muj doktor ma treba pocitac az od doby eneschopenek). Na gyndeasi dovolenouani nemivaji, stridaji se tam v jedne ordinaci doktoři. Ale kdyby zavreli, tak taky by zastupoval nekdo v jine casti mesta.

Tak mi to mame jinak, zastupujici dr. sidli ve stejne budove takze sestra tam akorat vybehne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37073
1.8.21 09:20

Nekdy se stava, ze lekar napise nekoho jako zastu a vubec se s nim nedomluvi a ani si nezjistil jestli je vubec pritomen. byla i situace, kdy se dva lekari odkazovali jeden na druheho, na dovolene byli oba :-)))))

Napsat leky neni takovy problem, kdyz jde o chornickou lecbu, ktera je zdokumentovana a chodis na pravidelne kontroly. Kdyz ten lekar ma pristup do kartoteky tveho lekare. Problem to je, kdyz prijdes pro toho lekare jako neznama osoba a dozadujes se leku je na zaklade sveho tvrzeni - pak by te mel nejdriv uplne vysetrit a znovu zhodnotit, jestli je ten lek indikovany a pro tebe vhodny. Coz je vyznamna ztrata casu.

Takze bych to videla na osobni navstevu s krabici chlebicku a jestli najdes nejakou svou zpravu, kde je ten lek uveden, body pro tebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32705
1.8.21 09:46
@lilith1 píše:
Tak mi to mame jinak, zastupujici dr. sidli ve stejne budove takze sestra tam akorat vybehne.

tak můj obvodní sídlí v paneláku, my tu na velkém sídlišti ani středisko už nemáme, dětští sídlí taky rozstrkaně, dokonce ve školách :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16148
1.8.21 09:59
@Pudloslava píše:
Nekdy se stava, ze lekar napise nekoho jako zastu a vubec se s nim nedomluvi a ani si nezjistil jestli je vubec pritomen. byla i situace, kdy se dva lekari odkazovali jeden na druheho, na dovolene byli oba :-)))))

To je pravda, to dělá praktická meho muže. Zástupu (též v jiné části města) musel ukázat na netu, ze je skutečně uveden jako zástup, aby se s ním vubec bavil 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat