Zasunutí prstu do zadku při sexu, líbání po orálním sexu

Anonymní
13.12.19 09:49

Zasunutí prstu do zadku při sexu, líbání po orálním sexu

Z důvodu intimního dotazu prosím o zachování anonymity nebo smazání.

Dělá vám to někdy partner při orálním milování nebo i jindy nebo chtěly byste to a přijde vám to normální nebo už je to za vašemi hranicemi?
Vadí vám líbat se s partnerem poté, co jste si vzájemně poskytli orální sex?
Mně manžel někdy prst do zadečku při poloze 69 zasune, ani nevím, jak ho to napadlo, ale občas to udělá. Udělá to ale jen když je to hodně vášnivé a jsem hodně vzrušená a ten prst tam nijak netlačí, jak jsem uvolněná, tak tam zajede skoro sám. A přiznám se, že mi to nevadí, že se mi to i líbí. Myslíte, že to dělá hodně párů nebo že je to spíš už výjimka a je to fuj? Jasně, že každý dělá to, co se mu líbí, jen se tak ptám.
Anální sex neprovozujeme a ani to neplánujeme.

Zajímal by mě názor mužů i žen.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
13.12.19 09:57
@Anonymní píše:

Dělá vám to někdy partner při orálním milování nebo i jindy nebo chtěly byste to a přijde vám to normální nebo už je to za vašemi hranicemi?
Mně manžel někdy prst do zadečku při poloze 69 zasune, ani nevím, jak ho to napadlo, ale občas to udělá. Udělá to ale jen když je to hodně vášnivé a jsem hodně vzrušená a ten prst tam nijak netlačí, jak jsem uvolněná, tak tam zajede skoro sám. A přiznám se, že mi to nevadí, že se mi to i líbí. Myslíte, že to dělá hodně párů nebo že je to spíš už výjimka a je to fuj? Jasně, že každý dělá to, co se mu líbí, jen se tak ptám.

Ne do p.le si prsty při sexu nezasujeme, ekluje mě to..a partnera taky.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.12.19 09:59

No, mně prst v zadku teda příjemný není, tak nějak mě to vytrhne z té rozkoše :mrgreen: ale manželovi se to líbí, takže já jemu to dělám.
A po orálním sexu se běžně líbáme, na tom mi nepřijde nic špatného…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.12.19 10:00
@Anonymní píše:

Ano, děláme to. Když se vám to líbí, není na tom nic divnýho. je to manžel a ne někdo cizí.

• Citovat
  • Nahlásit
8419
@Anonymní píše:

A ty mu taky strkáš prst do „zadečku“?? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

Manželku to vzrušuje, tak to dělám v této poloze vždy.
Není na tom nic špatného.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.12.19 10:03

Po orálním sexu se normálně líbáme, pokud se mi udělá do pusy, tak ho sama od sebe nikdy nelíbám, on mi občas pusu i potom dá. :lol:
Partner mi občas prst do zadečku zasune, protože ví, že se mi to líbí, ale je to fakt jen občas a když jsem hodně vzrušená a chce to ještě umocnit. Dřív jsme prováděli i anální sex, ale od toho jsme poslední dobou trochu upustili

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.12.19 10:05
@Annabela11 píše:

Já právě ne, jako asi by mi to nevadilo, když to udělá on pro mě. Nic zatím nenaznačil, že by chtěl. Nevyjádřil se, tak nevím, jestli to očekává nebo ne. Vůbec se o tom vlastně nebavíme.

• Citovat
  • Nahlásit
21168
13.12.19 10:09

Už ne, anální sex i prstění do zadku jsem zažila v životě mnohokrát, velmi jsem si to užívala, ale stačilo, mám k tomu velký respekt, je to nebezpečné a už to nechci, nedávno mi cukalo v konečníku, nebylo to po análu, ale přesto už anál neprovozuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.12.19 10:26

Tak prst v zadku mi vadí, nelíbí se mi ani anální sex ani jen dráždění prstem, ale nepřijde mi to nechutný nebo pohoršující, jen na to nejsem.Po orálním sexu se normálně líbáme a ani jednomu z nás to divný nepřijde :)

• Citovat
  • Nahlásit
7197
13.12.19 10:26

Milá zakladatelko,
jsem rád, že jsi zvolila takové hezké Vánoční téma a vlastně mi tak připomněla, že nesmím zapomenut vyřešit stojánek na stromek, protože u velkých stromků je problém je do našeho stojánku zasunout a většinou se to povede až poté, co se trochu rozvášním s pilkou.
Nicméně k tvému dotazu - dělejte si doma co chcete, jak je vám libo a příjemno, je úplně jedno, jestli to dělají ostatní a kolik lidí to dělá. Důležité je, aby to vyhovovalo vám, a jediný, s kým má smysl to rozebírat, je váš partner.
Závěrem bych si dovolil popřát šťastné Vánoc plné nevšedních zážitků a jdu nějak řešit ten stojan…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.12.19 10:33
@Premek_Orac píše:
Milá zakladatelko,
jsem rád, že jsi zvolila takové hezké Vánoční téma a vlastně mi tak připomněla, že nesmím zapomenut vyřešit stojánek na stromek, protože u velkých stromků je problém je do našeho stojánku zasunout a většinou se to povede až poté, co se trochu rozvášním s pilkou.
Nicméně k tvému dotazu - dělejte si doma co chcete, jak je vám libo a příjemno, je úplně jedno, jestli to dělají ostatní a kolik lidí to dělá. Důležité je, aby to vyhovovalo vám, a jediný, s kým má smysl to rozebírat, je váš partner.
Závěrem bych si dovolil popřát šťastné Vánoc plné nevšedních zážitků a jdu nějak řešit ten stojan…

Je pravda, že moc vánoční téma to není a k Vánocům se asi nehodí. Omlouvám se.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.12.19 10:45

Odpověď

@Annabela11 píše:

Ano líbáme se a ano prsty i penis zasouvame. Anální sex je úplně běžný v dne si době. Ale delej si předtím krystyr aby partner prstem nenajel na hovnajse :jazyk:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.12.19 10:46

Když se to líbí vám, tak je jedno, jestli to někomu jinému přijde fuj. Někdo rád pouta, někdo rád bičíky, někdo rád lízání análku. Je to vaše věc :mrgreen:. My běžně anální aktivity provozujeme a máme to rádi. Líbání po orálu děláme taky, i poté, co se mi udělá do pusy. Jemu to nevadí a mě, pokud je to naopak, také ne :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
21168
13.12.19 10:48
@Anonymní píše:
Když se to líbí vám, tak je jedno, jestli to někomu jinému přijde fuj. Někdo rád pouta, někdo rád bičíky, někdo rád lízání análku. Je to vaše věc :mrgreen:. My běžně anální aktivity provozujeme a máme to rádi. Líbání po orálu děláme taky, i poté, co se mi udělá do pusy. Jemu to nevadí a mě, pokud je to naopak, také ne :lol:

Lízání análu miluji a ráda poskytuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat