Zátah na svatbě - fotbalisti

540
3.6.20 18:46

Zátah na svatbě - fotbalisti

Ahoj, nemáte nápad na zátah - úkol pro novomanžele fotbalisty? Napadlo nás akorát střílení na bránu nebo kličkování mezi kuželama, ale není to ono. Děkuji za rady a pomoc :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3.6.20 19:00

Tak pro kopačku… To by chtělo třeba objednat stylistu, tatéra, kadeřníka… :mrgreen: :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
821
3.6.20 19:24
@Denina01 píše:
Ahoj, nemáte nápad na zátah - úkol pro novomanžele fotbalisty? Napadlo nás akorát střílení na bránu nebo kličkování mezi kuželama, ale není to ono. Děkuji za rady a pomoc :mrgreen:

Ja jsem cetla klickovani mezi koulema. Ostatne, to by byla velmi zajimava disciplina (pro nevestu) :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
821
3.6.20 19:26
@Jan Exekuovaný píše:
Tak pro kopačku… To by chtělo třeba objednat stylistu, tatéra, kadeřníka… :mrgreen: :P

A k tomu vedomostni kviz :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
67
3.6.20 19:28
@Jan Exekuovaný píše:
Tak pro kopačku… To by chtělo třeba objednat stylistu, tatéra, kadeřníka… :mrgreen: :P
@zrnko píše:

Určitě každý fotbalista musí být hned šampón a mentál :roll: :roll: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.6.20 19:30
@zrnko píše:
:mrgreen: :lol: :P :D
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17564
3.6.20 19:31
@zrnko píše:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1001
3.6.20 19:37
@zrnko píše:

Trapne zobecnovani. Vedomostni kviz se da dat komukoli. I fotbalisti maji vysoke skoly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43
3.6.20 19:44

Muj manzel hraje fotbal dlouha leta, musim za sebe rict, ze kdyby po mne nekdo na svatbe chtel cokoliv tykajici se fotbalu, spis by me to otravilo.. Respektuju jeho konicek, ale muj teda neni.. tak jen, ze dobry vedet, zda by o to stala i nevesta :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
540
3.6.20 20:21

Nevěsta ho podporuje, chtějí jim tak za tým předat vybraný obnos peněz :mrgreen: šampon to není, je to pralesní liga ve vsi, spíš pupkati tatikove od rodin :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
821
3.6.20 20:27
@Kosopemi píše:
Trapne zobecnovani. Vedomostni kviz se da dat komukoli. I fotbalisti maji vysoke skoly.

Jezisi, vtip, ne? :roll: :) Tak jako o blondynach apod. Tady se zas „vsechno“ bere vazne a doslova.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
821
3.6.20 20:34
@Valburga píše:
Určitě každý fotbalista musí být hned šampón a mentál :roll: :roll: :zed:

A spousta lidi zase nema smysl pro humor a pohorsuje se nad „kazdou“ blbosti :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
67
3.6.20 20:42
@zrnko píše:
A spousta lidi zase nema smysl pro humor a pohorsuje se nad „kazdou“ blbosti :roll:

Hmm, tak to já rozhodně nejsem. Ale tohle mi fakt nepřijde jako smysl pro humor, ale jako okamžita reakce ha kopačka, můžu si z něj hnedka dělat pr.del protože je to určitě nagelovanej blbecek :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
821
3.6.20 20:56
@Denina01 píše:
Nevěsta ho podporuje, chtějí jim tak za tým předat vybraný obnos peněz :mrgreen: šampon to není, je to pralesní liga ve vsi, spíš pupkati tatikove od rodin :lol:

A co slepy fotbal? Jednou jsem videla video (ne opravdovych slepcu, aby si zas nekdo nemyslel, ze si strilim i z nevidomych),jak hrali fotbal se zavazanyma ocima, kazdy team mel myslim sveho navigatora, a byla to skvela prca. Natocila bych to taky na video, at se vsichni muzou nasledne pokochat svymi vykony v zapasu. Nemusi to byt ani dlouhe. Mozna bohate staci do prvniho golu, pokud vubec padne. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11415
3.6.20 21:00

Doufam, ze to nebude na segry sobotni svatbe 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu