Zatahování břicha po porodu

1.4.20 19:36

Zatahovani břicha po porodu

Ahoj, zachvili to bude 4tydny co jsem porodila
Chci se zeptat, když jsem si bříško nestahovala ani na něm neležela bude pořád tak „vystrčene“ ven (nevim jak to napsat :P) ptám se protože jsem četla že se musí stahovat aby se zatáhlo zpátky do „původního stavu“ :mrgreen: :lol: možná to je blbost nevím co je na tom pravdy no snad mi to řeknete vy, děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

223
1.4.20 19:38

Ležela jsem na břiše hned po porodu, bylo mi to hrozně příjemný. Měla jsem bříško po dvou měsících jako před otěhotněním.. ale určitě je to individuální :)

Příspěvek upraven 01.04.20 v 19:44

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2493
1.4.20 19:38

No… ja hned treti den lezela na brise, kazdy dej jsem tak spala a nosila stahovaci pas aby de deloha poradne stahla. Ted si myslim, ze to muzes zkusit dohnat, ale asi to moc nepomuze. Zalezi co je spek a co svaly… kolik si nabrala v ty partii. Kazdopadne po prvni jsem byla hned hubenour jako pred tim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3677
1.4.20 19:56

Já na břiše ležet neumím, ale měla jsem stahovací pás. Bylo mi to pohodlný. Ale nemyslím si, že by to mělo nějaký vliv na zatahování. Už tři dny po porodu mi byl velký, následně se břicho zatahovalo samo od sebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.4.20 20:05

Achjoo tak vidím že jsem to asi trochu zameškala tak teď bude že mě béčka sadla :zed: :mrgreen: když já jsem vůbec nevěděla že se to má stahovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2092
1.4.20 20:11

Já cvičila cviky z porodnice od 1.dne, ale na břiše jsem moc neležela, mě to vadilo a ani žádný stahovací pás jsem neměla. Děloha se stáhla sama, ale špek zůstal :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
107
1.4.20 20:12
@Lucka1235 píše:
Achjoo tak vidím že jsem to asi trochu zameškala tak teď bude že mě béčka sadla :zed: :mrgreen: když já jsem vůbec nevěděla že se to má stahovat

Ale houby. Já žádný pás neměla, na břichu neležela a jsem jak před porodem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6269
1.4.20 20:51

Ja zadny pas nemela - slysela jsem i protichudne nazory, ze jak se svaly zatahnou pasem, tak je to nenuti se prirozene posilovat a „zlenivi“. Ale nevim.
Na brise jsem lezela uz druhy den - ale byla jsem po CS. Ale necvicila jsem vylozene nejak, jen neco malo.
Bricho mam mnohem hezci jak pred porodem :mrgreen:
Ale nebylo to hned. 4 tydny po porodu je fakt malo, klid prosim te ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2210
1.4.20 21:23

Řekla bych, že tohle je strašně individuální, každá máme jiné tělo :hug: Po CS sem odcházela z porodnice jako před těhotenstvím, teď čekáme druhé, tak uvidíme. Neležela sem na břiše, mám velký prsa, takže na břicho fakt nelehám :mrgreen: Jinak pokud chceš nějaké cviky, tak to nejdříve prober na gyndě, co je a není vhodné :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.20 21:13

Na brise jsem lezela jen v porodnici jednou, kdyz mi sestricka vynadala, ze to nedelam vubec, mela jsem tolik siti a bolesti, ze jsem se pak horko tezko jak mroz pretacela zpet na zada :mrgreen: ted bude malemu rok, ale uz tak od jeho 4 mesicu mam brichu plossi nez pred otehotnenim a mam o 7 kg mene nez pred otehotnenim :mrgreen: nic jsem nestahovala, na brise nelezela, jen jsem kojila a porad kojim a cim dal vic za synem litam a nestiham ho, bud v klidu, myslim, ze po mesici neni cas na zavery jeste a ono se to zatahne samo prirozene :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1147
4.4.20 21:43

Děloha se stáhla sama do 2-3 měsíců cca ale stejně mám vanu, břicho je moje problémova partie a v těhotenství mi tam špek přibyl :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama