Zatahování závěsu v listopadu

22.11.15 13:58

Zatahovani zavesu v listopadu

Ahoj, tema pro nekoho pro zasmani a pro nekoho k placi. Mame v obyvaku 3 francouzska okna plus jedno normalni. Dohromady tedy 4 okna. Nas triletak zatahuje tmave zavesy na 1 francouzskem okne, vadi mu, kdyz mu na hraci deku sviti prime slunce. Mne jako matce to nevadi, beru to jako jeho potrebu. Muz se stale dohaduje o tom, ze neni normalni v listopadu zatahovat zavesy a ze kazdy normalni clovek rad pusti trochu slunce v zime do interieru. Prosim o vase komentare. Dekuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11689
22.11.15 14:01

@zuzazuza11
A pro mě téma k nepochopení… 8o Co chceš za komentář? Tak mu asi svítí do očí no. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19208
22.11.15 14:01

Co to je zase dneska za diskuze?
Mam fr okno pres celou zed, kdyz sviti slunicko, nebo vylozene chci pritmi tak zatahnu..
Kdyz pritmi nechci tak roztahnu..
Nedivim se diteti, ze nechce prime slunce na miste, kde si hraje..
Ale jde prece o 1 okno ze 4,vubec nechapu co resis??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11995
22.11.15 14:02

Tak my máme v tuhle chvíli zatežený závěsy. Máme okna na jih a svítí nám do nich přímo sluníčko. A rozhodně příjemný nám to není. Takže jestli to sluníčko svítí přímo na syna, tak bych ho nechala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5166
22.11.15 14:08

Teď sedím v obyváku a mám zatahnuté, protože mi sem pere sluníčko. Nevidím na tom nic divného :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
22.11.15 14:10
@zuzazuza11 píše:
Ahoj, tema pro nekoho pro zasmani a pro nekoho k placi. Mame v obyvaku 3 francouzska okna plus jedno normalni. Dohromady tedy 4 okna. Nas triletak zatahuje tmave zavesy na 1 francouzskem okne, vadi mu, kdyz mu na hraci deku sviti prime slunce. Mne jako matce to nevadi, beru to jako jeho potrebu. Muz se stale dohaduje o tom, ze neni normalni v listopadu zatahovat zavesy a ze kazdy normalni clovek rad pusti trochu slunce v zime do interieru. Prosim o vase komentare. Dekuji.

Typické hádání o kravinách. Když mu v autě svítí slunce do očí, co udělá? Řídí se roční dobou a nebo si nasadí tmavé brýle či nastaví clonu bez ohledu na to, jaké je roční období? Stav „normální“ je velmi diskutabilní a dá se za to schovat všechno, co si on vymyslí. Někdo to používá ve smyslu hodná a poslušná. To ať si nechá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.11.15 14:12

My pravidelně zatahujeme závěs u francouzského okna, protože nám sem svítí slunce přímo do obličeje - a nejvíc v době oběda, což je docela pakec. Teď máme stále ještě zataženo, odhrnu to tak za hodinu, až slunce „zaleze za roh“.
Takže se prckovi nedivím.
Maximálně bych místo tmavých těžkých závěsů pořídila něco jemnějšího (my máme světle zelené, stačí to), co prosvítí světlo, ale zároveň nebude slunce oslňovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7016
22.11.15 14:13

Mam zaluzie a zatahuju je tez. Z podzimniho slunicka me akorat tak boli hlava, boli me do oci. Takze trileteho chapu. Muzi vzkazuji, ze neni nortmalni nekoho nutit na slunce, kdyz je mu to neprijemne, at necha syna zit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.11.15 14:16

Ja osobne to resit nechci. Jen uz me unavuji ty jeho komentare a delani nepohody. Kdyz se ohradim, napadne me, ze nejsem normalni a dite blble vychovavam. U nas se totiz resi jen takove blbosti. Jen abychom nemohli byt (ja a dite) v klidu a v pohode.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8057
22.11.15 14:26

@zuzazuza11 no myslím, že řešíš blbosti, ja bych spíš viděla problém v tom chlapoví :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.11.15 14:32

A jestli si chce muž užít posledního sluníčka, tak ať vezme prcka ven a může si nastavovat obličej paprskům dosyta.
My byli celé dopoledne také venku a sluníčko si užili, ale to francouzské okno máme zatažené.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
TehotnaTerezka
22.11.15 14:44

Ja pres zimu zatahuji zaluzie mnohem casteji nez pres leto, mame okna na jih,
chlap si mozna neuvedomuje, ze to zimni slunicko je mnohem niz, navic deti maji oci uplne v jine urovni nez dospeli, zrovna pred chvili si muj syn stezoval, ze ho to pali primo do oci, coz mi neprislo, ale stacilo si drepnout a dala jsem mu za pravdu

• Nahlásit
  • Citovat
23417
22.11.15 14:45

Nemám závěsy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7097
22.11.15 14:53

Tvůj manžel má pravdu. Není normální zatahovat závěsy v listopadu. Závěsy se totiž můžou zatahovat jenom od 1.-18. prosince a pak od 6.-22. února. V žádném případě ne v listopadu. :cert:
Starosti tvýho manžela bych teda chtěla mít. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.11.15 14:53

Tak ať si s ním jde manžel hrát na tu deku a uvidí, jaký je to pocuc, když mu při stavění kostek bude do očí svítit slunce…nechápu, že tohle nevyřešíte pár větama doma sami :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama