Zatim si jen piseme a ona mi pise o jinych.

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
14.11.21 05:37

Zatim si jen piseme a ona mi pise o jinych.

Zdravím, muzu znat vas nazor? Pisu si par dnu s jednou holkou. Pise sama, posila fotky, sdili se mnou zazitky, jsme dohodnuti na setkání, ktere i sama posunula na drivejsi termin, takze bych rek, ze i zajem snad ma. Ale co mi teda vadi, ze mi tak jednou za den napise o nekom jinem. Mame v praci hezke kluky, byl tady hezky ITak… Ted je na víkendu a v pátek psala, ze ji veze milej kluk, v sobotu, ze jde s klukama do sauny, kluk xxx ji vypráví, kam mu pokracuje tetovani, kluk xxx mi zpiva „pekna, pekna, pekna“, je zlato.

Nejak tak jsem to prechazel nebo reagoval neco ve smyslu, ze to treba s nima v noci dopadne. No, ale u te posledni narazky, „je to zlato“, jsem to uz nevydržel a napsal jsem, ze by asi bylo lepsi, kdyby sla na to rande, s klukem xxx. No, hned odpověď, ze zarlim a ze xxx ma 160 a ze by si to s nim neuzila. Pisu Takze kdyby mel 185, dala by sis uz rict? Odpověď: Vlastne asi jo.

Chapu, ze spolu nic nemame, muze si delat, co chce, ale i na muj vkus je tohle pres caru a asi jsou veci, o kterych bych rad nevěděl. Je nam skoro 40, ona je docela kost, ale podle jejich slov ma nizke sebevedomi a chlapi na ni kaslali. Bejvalej zadne doteky, city, ponizovani, tak udajne mela nějakou dobu milence, ktery ji mel jen na sex a daval ji to najevo.

Mam ji rict, ze mi to vadi? Mam teda chut se na to vykaslat uplne, ale nechci vypadat, jak zarlivej magor. Diky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
14.11.21 05:51

Ona nechce uraženou reakci, že to s nima dopadne ( to je hrozná rekace, vážně :roll: ), chce, abys žárlil a dával najevo větší zájem. Honí si ego, přesně jak jsi napsal, má malé sebevědomí. Komunikuj na rovinu, řekni, že ti to vadí, nějak mile. Nebo můžeš hrát její hru, ale jestli tě tolik štve slyšet o jiných, tak bych to prostě napsala, ať to nedělá.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.21 06:04

Jo jo, vim ze jsem zareagoval blbe. Držel jsem se dlouho a nic nekomentoval. To, ze to snad s nekym dopadne jsem psal na to, kdyz napsala, ze snad najde dobrovolnika na masaze.

• Citovat
  • Nahlásit
10828
14.11.21 06:13

Buď chlap. Narovinu ji nápis, že tě ostatní muži nezajímají, že tě zajímá pouze ona a pokud ti ostatní bude pořád cpat jak nějaké kamarádce, tak končíš, že o tohle fakt zájem nemáš. Tečka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1602
14.11.21 06:16

Ja bych se na to vykaslala nebo ji to narovinu napsala. Podle me si vymysli, ale i tak toto do prvniho psani a setkani nepatri, aby psala o jinych jen abys zarlil. Honi si ego a dela ji to dobre, ze zarlis. Napis ji to narovinu nebo jdi od takove kaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
281
14.11.21 06:16

Klasika. Chce abys na to reagoval jako alfa kohout na smetišti - žárlivostí, což jí polechta ego stejně jako ti kluci. Kdo z nás někdy neprovokuje? Nějak mile bych dala najevo, že ano, je „tvoje“, ale na tu hru bych úplně nepristupovala, pac to nikam nevede… akorát k tvoji na. ranosti a její frustraci, že dost nezarlis, nebo naopak jsi v opačném případě zarlivec a s tím se to nedá. Hele, na tyhle tanečky máte času dost, ještě se neznáte. Zkusila bych navázat osobní vztah a třeba z toho něco bude a tyto saskarny si aspoň v době prvotní zamilovanosti odpustite.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36861
14.11.21 06:17
@Anonymní píše:
Zdravím, muzu znat vas nazor? Pisu si par dnu s jednou holkou. Pise sama, posila fotky, sdili se mnou zazitky, jsme dohodnuti na setkání, ktere i sama posunula na drivejsi termin, takze bych rek, ze i zajem snad ma. Ale co mi teda vadi, ze mi tak jednou za den napise o nekom jinem. Mame v praci hezke kluky, byl tady hezky ITak… Ted je na víkendu a v pátek psala, ze ji veze milej kluk, v sobotu, ze jde s klukama do sauny, kluk xxx ji vypráví, kam mu pokracuje tetovani, kluk xxx mi zpiva „pekna, pekna, pekna“, je zlato.

Nejak tak jsem to prechazel nebo reagoval neco ve smyslu, ze to treba s nima v noci dopadne. No, ale u te posledni narazky, „je to zlato“, jsem to uz nevydržel a napsal jsem, ze by asi bylo lepsi, kdyby sla na to rande, s klukem xxx. No, hned odpověď, ze zarlim a ze xxx ma 160 a ze by si to s nim neuzila. Pisu Takze kdyby mel 185, dala by sis uz rict? Odpověď: Vlastne asi jo.

Chapu, ze spolu nic nemame, muze si delat, co chce, ale i na muj vkus je tohle pres caru a asi jsou veci, o kterych bych rad nevěděl. Je nam skoro 40, ona je docela kost, ale podle jejich slov ma nizke sebevedomi a chlapi na ni kaslali. Bejvalej zadne doteky, city, ponizovani, tak udajne mela nějakou dobu milence, ktery ji mel jen na sex a daval ji to najevo.

Mam ji rict, ze mi to vadi? Mam teda chut se na to vykaslat uplne, ale nechci vypadat, jak zarlivej magor. Diky

Znáte se pár dnů a ty víš, čím vším si prošla? Zvláštní. Vadilo by to asi každému. Úřad ti ji nepřidělil…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.21 06:23

Diky za reakce. Jak jsem dopsal uvodni prispevek, tak se mi to rozlezelo a napsal jsem neco ve smyslu, že mi prijde nevhodny psat chlapovi, ktery se o ni zajima, ze by si to rozdala s nekym jinym a pokud to tak ma a chce to delat dal, tak se videt nechci.

• Citovat
  • Nahlásit
342
14.11.21 06:24

Chce abys věděl, že ona si může vybírat a není v kontaktu jen s tebou, abys trošku žárlil.. bych řekla 😂

Normálně jí rekni, to co ti vadí.
Pokud se naštve nebo urazí, je to fakt nána a nemá cenu s ní dál ztrácet čas.
Pokud to přestane dělat, budeš vědět jaká je herečka a puberťačka 😂 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.21 06:33
@Russet píše:
Znáte se pár dnů a ty víš, čím vším si prošla? Zvláštní. Vadilo by to asi každému. Úřad ti ji nepřidělil…

Ja nevim, treba si vymysli. Kdyz jsme si zacali psat, tak hned stocila rec na sex. Na to jsem reagoval, ze bych se radsi nejdriv s ni dobre najed a ze sexualnich teoretiků je plna seznamka, tak aby sla o dum dal. Na to mi zacala psat svuj zivot, což mi teda taky neni sympaticky, ale vyslechl jsem.

• Citovat
  • Nahlásit
36861
14.11.21 06:36
@Anonymní píše:
Ja nevim, treba si vymysli. Kdyz jsme si zacali psat, tak hned stocila rec na sex. Na to jsem reagoval, ze bych se radsi nejdriv s ni dobre najed a ze sexualnich teoretiků je plna seznamka, tak aby sla o dum dal. Na to mi zacala psat svuj zivot, což mi teda taky neni sympaticky, ale vyslechl jsem.

Není to holka, bude jí 40. Je sama. Proč asi. Najdeš jinou. Normální. Co si nemusí honit ego.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
281
14.11.21 06:36
@Anonymní píše:
Ja nevim, treba si vymysli. Kdyz jsme si zacali psat, tak hned stocila rec na sex. Na to jsem reagoval, ze bych se radsi nejdriv s ni dobre najed a ze sexualnich teoretiků je plna seznamka, tak aby sla o dum dal. Na to mi zacala psat svuj zivot, což mi teda taky neni sympaticky, ale vyslechl jsem.

Divná to osoba. Tipuji, že bude nevyrovnana jak prase.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8659
14.11.21 06:50

Jezis ja myslela, ze je vam tak dvacet..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.21 06:58
@Tarjei píše:

Jezis, to sis myslela uplne spatne. Vis jak, duchod pomalu na krku, objevil jsem kouzlo internetu a seznamovani po 15 letech, ktrere se přemístilo do virtuálního sveta, taky neni zadny med.

• Citovat
  • Nahlásit
4375
14.11.21 06:58
@Tarjei píše:

Presne, ta uroven jeji komunikace tomu dost napovida.

Kdovi jak to je a ci fotky ti posila, skoro se vsadim, ze pred schuzkou na posledni chvili couvne.

Příspěvek upraven 14.11.21 v 07:00

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat