Zátka + postupný odtok plodové vody?

333
4.4.17 08:54

Zatka + postupný odtok plodové vody?

Ahoj holky, prosim o pomoc a konzultaci :)

Jsem 39+5, včera mi odešla hlenova zatka, poslicky mam uz dva tydny, takže ty pokračují dal. Nicméně mam porad mokro v kalhotkách :roll: Měl někdo velmi slabý odtok plodové vody? Vubec to nezapacha a je to úplně čiré. Asi tak každou pul hodinku e me trošičku jde, ale fakt malinke množství. Moc to neni urcite, ale mela jsem výtok cele tehotenstvi, tak nevím jestli to je neco takového…i když to neni vubec hustě, vyloženě čirá voda.

Do nemocnice se mi nechce, nic me neboli, a nevím jestli to fakt ta plodovka muze byt. Mate prosim někdo zkušenost? S takovým mini odtekanim? Moc vám dekuju :hug:

Jsem samozřejmě prvorodicka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

333
4.4.17 08:56

Jeste doplním, ze zatka porad postupně odchází po kousickach - je tmavá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12382
4.4.17 08:59

A nebyla jsi ve vaně? Že by to vytékala voda z koupele? Nicméně, když odchází zátka, tak je to opravdu porod na spadnutí. Mně odešla zátka, do půlhodiny mi praskla i voda a ještě ten den jsem porodila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.17 09:02

Mne zatka odešla 14 dni před porodem, takže to nemusí nic znamenat. Do porodnice bych ale sjela ať mrknou na tu plodovku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
333
4.4.17 09:04

@Taky jedna Nene prave, nebyla jsem jeste ani ve sprše, a mam dole furt mokro. Zítra mam prenatalni kontrolu, tak tam prave nechci plasit uz dneska. Kazdy mi vyprávěl, jak mu prdla voda a tohle je jen (nevím jak tak nazvat :D) míní odtok..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
333
4.4.17 09:05

@Tichošlápek Zatku bych taky neřešila, ale ze je tak blízko terminu tak snad znamená brzký porod :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.17 09:06

Mě zátka odešla a plodovka mi unikala postupně týden po troškách a rodila jsem až za 14 dní. Sjeď si k doktorovi s vložkou, udělají test na plodovku a podle toho se rozhodnou, co dál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
333
4.4.17 09:15

@BedřiškaA a v jakem týdnu ti prosim odešla?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.17 09:20

@Erinye Podobně jako tobě, 39+1.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.17 09:24

@Erinye ja 11 dni přenášela, takže zatka odešla vlastně skoro v termín porodu. A nic z toho :mrgreen: ale tobě přeji, ať se to rozjede a mas to za sebou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
333
4.4.17 09:35

@Tichošlápek Ach jo, ja prave doufala v blížící se porod :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3188
4.4.17 10:40

@Erinye Ať je to jak chce, měla bys jít na kontrolu, pokud je to plodovka a oni to lehce zjistí činidlem, tak bys měla být sledovaná, minimálně zjisti, kolik ji odteklo, jestli nehrozí infekce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama