Zatvrdlé prso a bolest mimo kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 21:52
Zatvrdle prso a bolest mimo kojeni

Ahoj vsichni, zaroven se omlouvam za anonym! Chtela bych se zeptat, jestli jste nekdo z vas zazil bolestive „zatvrdliny“ a obcasne pichani mimo kojeni? Druhou dceru jsem prestala kojit zhruba pred dvema roky. A cca pred mesicem me zacalo leve prso postupne tvrdnout, respektive zacaly se delat zatvrdliny a bolet. Nic jineho ani vytok, horecky, zarudlost, zmeny bradavky, pouze se prso zvetsilo a je tvrde a jsou tam hmatatelne bolestive zatvrdliny… Dnes me gynekolog vysetril a dost me vystrasili. Dostala jsem atb a zadanku na ultrazvuk. Samozrejme muze to byt cokoliv, ale rada bych se jestli to nekdo zazival a jak to dopadlo…

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 22:03

Zažil to můj manžel. Měl zánět prsu, dostal antibiotika a hrozila mu i operace. Ta se naštěstí nekonala.

ShadowDancer
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 22:27
@Anonymní píše:
Ahoj vsichni, zaroven se omlouvam za anonym! Chtela bych se zeptat, jestli jste nekdo z vas zazil bolestive „zatvrdliny“ a obcasne pichani mimo kojeni? Druhou dceru jsem prestala kojit zhruba pred dvema roky. A cca pred mesicem me zacalo leve prso postupne tvrdnout, respektive zacaly se delat zatvrdliny a bolet. Nic jineho ani vytok, horecky, zarudlost, zmeny bradavky, pouze se prso zvetsilo a je tvrde a jsou tam hmatatelne bolestive zatvrdliny… Dnes me gynekolog vysetril a dost me vystrasili. Dostala jsem atb a zadanku na ultrazvuk. Samozrejme muze to byt cokoliv, ale rada bych se jestli to nekdo zazival a jak to dopadlo…

Klid, zánět prý může být i mimo kojení. Myslím, že kdyby ses měla bát toho, čeho se asi bojíš, tak by to vypadalo jinak. Řekla bych že to bude zánět, nebo nějak zanícené žlázy. Neboj :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 07:46

Objednejte se co nejdriv na Uz, vsechno se da resit, kdyz se to resi vcas. A pokud mozno do screeningoveho centra, seznam je na www.mamo.cz Zanet obvykle provazi zarudnuti, bolest a ustoupi po ATB. Gynekolog udelal vse spravne.

Váš příspěvek
Reklama