Zaľúbená do muža, čo chce mať všetky ženy sveta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.18 17:16
zaľúbená do muža, čo chce mať všetky ženy sveta:(

Neviem si dať so sebou rady, potrebujem sa niekomu vyrozprávať, kamoškám to povedať nemôžem. myslela som si, že som konečne našla super chalana, usmiate, pekného, môj typ, na vzťah. Sme obaja mladí, máme iba 24 rokov. Bola som presvedčená, že ma nenamotáva, vypisoval mi kdečo, ako typický bájkar, ale ja som sa dala a nechala, rada som sa namotala. Úplne ma pobláznil až natoľko, že som opustila svojho bývaleho priateľa, s kt. som bola tri roky. Preňho. Písal, ako chce byť so mnou, ako mal doteraz iba krátkodobé známosti, ako chce mať konečne normálny vzťah, a ja som mu to zožrala všetko aj s navijakom. :roll: nemám veľmi skúsenosti s chlapmi, písal, že pri mne cíti krásne pocity, že som krásne dievča, iné ako ostatné, že o mne sníva, že si predstavuje sex so mnou. V rámci nášho krátkodobého stretávania, stretli sme sa iba párkrát, sme boli vonku, a hovoril tiež, ako je zaľúbený do mojich očí, úst, pier, ako ma musí stále bozkávať,( je dosť založený na fyzično),ale to som vtedy ešte nevedela. Celé toto šialenstvo trvá od júla.

Logicky, som sa zamilovala ako chudera donho, písala som mu romantické veci, a dávala som mu to z úprimného srdca najavo ako ho ľúbim, riskla som to, on žiarlil, ked sa okolo mňa obšiemtal niekto iný, bol ako posadnutý mnou, stále písaval, že ma chce mi vkuse vravel, a že ma má veľmi rád, že som preňho špeciálna žena a že je rád, že sme sa stretli. (ale nikdy nepovedal, že ma ľúbi) :,( Ja však jemu áno.
Mali sme aj nejaké intimnosti, orál a tak, ja šťastne zaľúbená, vznášala som sa v oblakoch, pptom došlo aj na to, že chcel sex(stále však VZTAH seriozny nespomenul), už už sme skoro sex mali, keď ja som cúvla, a povedala som, že radšej nie, lebo na to ešte nie je čas a nechodíme spolu, nedokážem to mať iba tak a zľakla som sa. Nebola som na to po tak krátkej známosti pripravená.
Naozaj krátučko, iba dva mesiace sme sa vtedy poznali, a ja písanui cez net a tri stretká nepokladám za niečo dlhé.
Vždy som mu však hovorila, že ja chcem vzťah a som žena pre vzťah, nie iba na sex.On mi povedal, že od prvej chvíle, čo ma videl ma chcel.
Ako som ho odmietla, jeho správanie sa výrazne zmenilo, začal menej často odpisovať, iba jednoslovne dvojslovne, prestal ma baliť, prestal flirtovať, ale každý deň napíše odvtedy no málinko. Skôr som ja tá, kt. dobiedza za ním, lebo ho úprimne milujem.
Ako som ešte nikdy nikoho neľúbila, ani svojho frajera s kr. som bola 3 roky, tento je moj typ, niečo z neho vyžaruje. Počas týchto tyzdnov sme sa viac nevideli, a neviem, kedy sa uvidíme. A fb si však prida l asi 5 báb odvtedy skôr také staršie divné ženy, alebo zase mladšie, tak divne na mňa pôsobia. Stále je ku mne slušný, odpíše, pozdraví ma, pošle srdiečko, pošle smajlíka, abvšak nič romantické nenapíše, občasne napíše v noci, že chcem ťa veľmi, a chcem ťa vidieť nahú, ale ty si ma odmietla. nedovolila si mi, aby som ti dal dole nohavice a aby sme mali sex. Mohlo to byť krásne. A také, potom sa zase odmlčí na pár cvhíľ. potom vidím, že chatuje je online napr. o 2 v noci a mne nenapíše, iba že dobrú nocku drahá a pošlem cmuk, to je celé.
niekedy ma také chvíľky, že sa mi pošle nahý zo sprchy a pod. a napíše mi, že túžim po tebe, drahá. Kedže sme od seba 580 km je ťažké sa nám zase stretnúť len tak, obaja robíme a pod. je mi jasné, že namotáva aj iné ženy, aj flirtuje s nimi. Dokonca s mojou vlastnou kamoškou, naj kamoškou, s kt. som ho zoznámila, ako inak ja. Povedal mi najprv, že ja som krajšia a ona sa mu moc nepáčila a potom jej vypisoval, že je zaujímava žena, a že je doma sám, a nudí sa v noci, či nemôžu dať webku, kamoška samozrejme odmietla. SPýtala sa ho, či má chuť na sex, a že jasné, že vždy, a že či aj ona má? A ona mu na to, že nemal by sa takto chovať a flirtovať snou, baviť sa o sexe, kedže by mal mať záujem o mňa, on na to, že však čo sme slobodní ľudia, že on neni ničím viazaný a že môže písať predsa čo chce, že to je iba písanie.
Potom jej napísal ešte dvakrát počas týchto týždnov, že chce s nou volať avidieť ju, chce ju viac spoznať, a skamošiť sa, vedieť o nej viac, že so mnou píše každý deň A že má rad ľudí a rad s nimi rozpráva.
Ona že však píšu, tak načo volať.
Potom jej napísal jeden den, že či nedajú tu webku, že je sám doma a v posteli je nuda, a ona že nie, nech napíše mne radšej, tak mi vzápati zavolal cez webku, a vravel mi, že ma chce a je vzrušený a chce sex, že som pekná a bla bla, že bude sa mu lepšie spať.
A povedal, že ešte sa stretneme, že dojde za mnou.
A chcel aj mna vidieť nahú, na to som povedala, že je na moj vkus príliš nadržaný, aj akamoška mu to povedala a on, že preto lebo nemal už 2 roky poriadny sex. a Miluje sex, že je to normálne, ale že nepretiahne len tak hocijakú.
Pritom ked sa s ním človek rozpráva, tak pekne rozpráva, slušne, ked sme vonku v bare v kine nemá takéto reči, je slušný, inteligentne pôsobí, akonáhle píšeme, už začína byť takýto.
Neni to nejaký dement zase.
Proste mám z neh ochaos v hlave, ak by ma mal rád, tak prečo flirtuje aj s kamoškou? To naozaj všetci muži sú uchykné svine?
Má o mňa teda záujem? ALebo o čo mu ide? nemám veľa skúsensti s mužmi.
Povedala som si, že aj ten sex by som mu teda dala, ak by veľmi nástojil, len aby sa zalubil do mňa tak ako ja donho, lebo ho veľmi chcem, som ako posadnutá ním. život začal byť nádherným odkedy som ho spoznala, slnko vyšlo, mraky sa vytratili. presvedčil ma, že je dobrý chalan, aj vzdelaný, môj typ, že si ženy váži, rešpektuje, že je pracovitý, a ja som sa zaláskovala, tak že sa mi oňom sníva.
tej kamoške akože nič takí nenapísal zatiaľ, že či s ňou chce niečo, alebo tak, to nie, zatiaľ je celkom slušný, ale už má náznaky. On si myslí, že ona mi nič nevraví, o ich konerzaciach, ale ona miich celé preposiela. Som z nich znechutená. On nevie, že ja o tom VIEM, čo jej píše.
je vidieť, že on si chce užívať a chce maťvšetky ženy pre seba, typický playboyko. Moja mama tiež môjho otca, ked našla, bol playboy a mal mnohé ženy, ona ho zmenila:( Preto veľmi si prajem, aby to bol aj môj prípad, a aby sme boli šťastní, aby ma nepodvadzal, aby ma miloval, takú aká som. Aby som mu stačila. A nie, a by mal iné štetky. Ale neviem, či to dosiahnem, prosím vás, myslíte, že má to zmysel? JA nestojím o vzťah iba založený na sexe a zábave hrajkaní sa, ja chcem vzťah založený na úprimnej láske, takej ako cítim ja. Ako ho zmeniť? Prepáčte, za anonymitu, ale toto je dosť chúlostivá vec.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

tininas
Ukecaná baba ;) 1148 příspěvků 30.10.18 17:21

Nie, niema. Užij si cice sebe rovnaké a tiéž i žúrky. A tvoj frajar je iba lúzer. :)

Edit: Prepáč mi má slovenština nie perfektná. :)

Příspěvek upraven 30.10.18 v 17:30

nostress
Extra třída :D 13414 příspěvků 30.10.18 17:24
@Anonymní píše:
Neviem si dať so sebou rady, potrebujem sa niekomu vyrozprávať, kamoškám to povedať nemôžem. myslela som si, že som konečne našla super chalana, usmiate, pekného, môj typ, na vzťah. Sme obaja mladí, máme iba 24 rokov. Bola som presvedčená, že ma nenamotáva, vypisoval mi kdečo, ako typický bájkar, ale ja som sa dala a nechala, rada som sa namotala. Úplne ma pobláznil až natoľko, že som opustila svojho bývaleho priateľa, s kt. som bola tri roky. Preňho. Písal, ako chce byť so mnou, ako mal doteraz iba krátkodobé známosti, ako chce mať konečne normálny vzťah, a ja som mu to zožrala všetko aj s navijakom. :roll: nemám veľmi skúsenosti s chlapmi, písal, že pri mne cíti krásne pocity, že som krásne dievča, iné ako ostatné, že o mne sníva, že si predstavuje sex so mnou. V rámci nášho krátkodobého stretávania, stretli sme sa iba párkrát, sme boli vonku, a hovoril tiež, ako je zaľúbený do mojich očí, úst, pier, ako ma musí stále bozkávať,( je dosť založený na fyzično),ale to som vtedy ešte nevedela. Celé toto šialenstvo trvá od júla.Logicky, som sa zamilovala ako chudera donho, písala som mu romantické veci, a dávala som mu to z úprimného srdca najavo ako ho ľúbim, riskla som to, on žiarlil, ked sa okolo mňa obšiemtal niekto iný, bol ako posadnutý mnou, stále písaval, že ma chce mi vkuse vravel, a že ma má veľmi rád, že som preňho špeciálna žena a že je rád, že sme sa stretli. (ale nikdy nepovedal, že ma ľúbi) :,( Ja však jemu áno.
Mali sme aj nejaké intimnosti, orál a tak, ja šťastne zaľúbená, vznášala som sa v oblakoch, pptom došlo aj na to, že chcel sex(stále však VZTAH seriozny nespomenul), už už sme skoro sex mali, keď ja som cúvla, a povedala som, že radšej nie, lebo na to ešte nie je čas a nechodíme spolu, nedokážem to mať iba tak a zľakla som sa. Nebola som na to po tak krátkej známosti pripravená.
Naozaj krátučko, iba dva mesiace sme sa vtedy poznali, a ja písanui cez net a tri stretká nepokladám za niečo dlhé.
Vždy som mu však hovorila, že ja chcem vzťah a som žena pre vzťah, nie iba na sex.On mi povedal, že od prvej chvíle, čo ma videl ma chcel.
Ako som ho odmietla, jeho správanie sa výrazne zmenilo, začal menej často odpisovať, iba jednoslovne dvojslovne, prestal ma baliť, prestal flirtovať, ale každý deň napíše odvtedy no málinko. Skôr som ja tá, kt. dobiedza za ním, lebo ho úprimne milujem.
Ako som ešte nikdy nikoho neľúbila, ani svojho frajera s kr. som bola 3 roky, tento je moj typ, niečo z neho vyžaruje. Počas týchto tyzdnov sme sa viac nevideli, a neviem, kedy sa uvidíme. A fb si však prida l asi 5 báb odvtedy skôr také staršie divné ženy, alebo zase mladšie, tak divne na mňa pôsobia. Stále je ku mne slušný, odpíše, pozdraví ma, pošle srdiečko, pošle smajlíka, abvšak nič romantické nenapíše, občasne napíše v noci, že chcem ťa veľmi, a chcem ťa vidieť nahú, ale ty si ma odmietla. nedovolila si mi, aby som ti dal dole nohavice a aby sme mali sex. Mohlo to byť krásne. A také, potom sa zase odmlčí na pár cvhíľ. potom vidím, že chatuje je online napr. o 2 v noci a mne nenapíše, iba že dobrú nocku drahá a pošlem cmuk, to je celé.
niekedy ma také chvíľky, že sa mi pošle nahý zo sprchy a pod. a napíše mi, že túžim po tebe, drahá. Kedže sme od seba 580 km je ťažké sa nám zase stretnúť len tak, obaja robíme a pod. je mi jasné, že namotáva aj iné ženy, aj flirtuje s nimi. Dokonca s mojou vlastnou kamoškou, naj kamoškou, s kt. som ho zoznámila, ako inak ja. Povedal mi najprv, že ja som krajšia a ona sa mu moc nepáčila a potom jej vypisoval, že je zaujímava žena, a že je doma sám, a nudí sa v noci, či nemôžu dať webku, kamoška samozrejme odmietla. SPýtala sa ho, či má chuť na sex, a že jasné, že vždy, a že či aj ona má? A ona mu na to, že nemal by sa takto chovať a flirtovať snou, baviť sa o sexe, kedže by mal mať záujem o mňa, on na to, že však čo sme slobodní ľudia, že on neni ničím viazaný a že môže písať predsa čo chce, že to je iba písanie.
Potom jej napísal ešte dvakrát počas týchto týždnov, že chce s nou volať avidieť ju, chce ju viac spoznať, a skamošiť sa, vedieť o nej viac, že so mnou píše každý deň A že má rad ľudí a rad s nimi rozpráva.
Ona že však píšu, tak načo volať.
Potom jej napísal jeden den, že či nedajú tu webku, že je sám doma a v posteli je nuda, a ona že nie, nech napíše mne radšej, tak mi vzápati zavolal cez webku, a vravel mi, že ma chce a je vzrušený a chce sex, že som pekná a bla bla, že bude sa mu lepšie spať.
A povedal, že ešte sa stretneme, že dojde za mnou.
A chcel aj mna vidieť nahú, na to som povedala, že je na moj vkus príliš nadržaný, aj akamoška mu to povedala a on, že preto lebo nemal už 2 roky poriadny sex. a Miluje sex, že je to normálne, ale že nepretiahne len tak hocijakú.
Pritom ked sa s ním človek rozpráva, tak pekne rozpráva, slušne, ked sme vonku v bare v kine nemá takéto reči, je slušný, inteligentne pôsobí, akonáhle píšeme, už začína byť takýto.
Neni to nejaký dement zase.
Proste mám z neh ochaos v hlave, ak by ma mal rád, tak prečo flirtuje aj s kamoškou? To naozaj všetci muži sú uchykné svine?
Má o mňa teda záujem? ALebo o čo mu ide? nemám veľa skúsensti s mužmi.
Povedala som si, že aj ten sex by som mu teda dala, ak by veľmi nástojil, len aby sa zalubil do mňa tak ako ja donho, lebo ho veľmi chcem, som ako posadnutá ním. život začal byť nádherným odkedy som ho spoznala, slnko vyšlo, mraky sa vytratili. presvedčil ma, že je dobrý chalan, aj vzdelaný, môj typ, že si ženy váži, rešpektuje, že je pracovitý, a ja som sa zaláskovala, tak že sa mi oňom sníva.
tej kamoške akože nič takí nenapísal zatiaľ, že či s ňou chce niečo, alebo tak, to nie, zatiaľ je celkom slušný, ale už má náznaky. On si myslí, že ona mi nič nevraví, o ich konerzaciach, ale ona miich celé preposiela. Som z nich znechutená. On nevie, že ja o tom VIEM, čo jej píše.
je vidieť, že on si chce užívať a chce maťvšetky ženy pre seba, typický playboyko. Moja mama tiež môjho otca, ked našla, bol playboy a mal mnohé ženy, ona ho zmenila:( Preto veľmi si prajem, aby to bol aj môj prípad, a aby sme boli šťastní, aby ma nepodvadzal, aby ma miloval, takú aká som. Aby som mu stačila. A nie, a by mal iné štetky. Ale neviem, či to dosiahnem, prosím vás, myslíte, že má to zmysel? JA nestojím o vzťah iba založený na sexe a zábave hrajkaní sa, ja chcem vzťah založený na úprimnej láske, takej ako cítim ja. Ako ho zmeniť? Prepáčte, za anonymitu, ale toto je dosť chúlostivá vec.

Sorry, nedočetla jsem to celé,ale i to málo stačí na to, aby mi bylo jasné, že to je normální d.ěvkař, který tě chce pouze na sex. Nedostal to co chtěl, tak zájem opadl, ale to by se stalo tak jako tak.Udělala jsi velkou chybu, že jsi se kvůli němu rozešla se stálým přítelem.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.18 17:24

bozkával mu ruky, keď sme sa stretli, objímal ma, díval sa do očí, pozýval na večere, snažil sa byť romantický aj keď mu to veľmi nešlo. Viem, že je zaťažený na sex a fyzično,ale až takto. Neviem,či ho ospravedlnuje vek, alebo to že nemal sex dlho,ale takto kebyže ma važny záujem o mňa,tak nerobí toto, že namotáva každú a určite má sex cez webku s viacerými ženami, Keď má chuť tak nerieši, kt. je, tej píše a s tou má cez net kadečo. Ale viem,že sex naživo by nemal len tak s hocakou.

alilauter
Kecalka 231 příspěvků 30.10.18 17:25

Tak to je román :D upřímně se ti to nebude líbit, ale jít do vztahu, že chlapa změnis je hloupost. Podařit se to může, ale šance minimální. Moje rada, přestat s ním komunikovat, obrečet to a najít někoho lepšího. Tohle nemá budoucnost, jsi mladá máš všechno před sebou.

Helca83
Kecalka 210 příspěvků 30.10.18 17:26

Je mi lito, tohle opravdu NEMA smysl, nikdo se kvuli druhemu NEZMENI. Navic to ani nema potencial na vztah, jestli jste od sebe natrvalo vzdaleni 600 km. Je skoda, zes kvuli tomuhle donchuanovi opustila dld pritele, ale mozna to tak melo byt. Nemilujes ho, jen jsi zamilovana, ale do predstav o nem, ne do nej. Utni kontakt, snaz se travit volny cas aktivne abys nevysedavala doma a nesmutnila, za cas to prejde a hlavne za cas jiste potkas nekoho na vztah a ne jen na to jedno. :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.18 17:26

@nostress ja som to ale brala VAŽNE s ním! povedal mi,že ma nenamotáva,že sú to nie je bájky, s priateľom som sa rozišla,lebo to už dlhšie neklapalo, a bol ku mne nie dobrý. Aj tak som sa chcela rozísť, a toto bolo moje svetielko nádeje tento chalan. lenže ako to vyzerá, chce si užívať s viacerými dievčatami. A ja by som sa kvôli nemu aj obesila, keby sa dalo, taká som zaľúbená.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.18 17:28

myslíte, že podľa chovania mu ide iba o sex?
A čo keď ho dostane?Čo ked sa s ním vyspím?Nezamiluje sa do mňa?
Sory, že sa tak pýtam,ale nemám skúsenosti s mužmi:/

Helca83
Kecalka 210 příspěvků 30.10.18 17:28
@Anonymní píše:
@nostress ja som to ale brala VAŽNE s ním! povedal mi,že ma nenamotáva,že sú to nie je bájky, s priateľom som sa rozišla,lebo to už dlhšie neklapalo, a bol ku mne nie dobrý. Aj tak som sa chcela rozísť, a toto bolo moje svetielko nádeje tento chalan. lenže ako to vyzerá, chce si užívať s viacerými dievčatami. A ja by som sa kvôli nemu aj obesila, keby sa dalo, taká som zaľúbená.

No tak nejsi prvni ani posledni, kterou skutecne namotal, jak vy slovensti bratia rikate. Kasli na nej, tady neni zadna jina rada vhodna. Casem si na nej ani nevzpomenes :hug:

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16809 příspěvků 30.10.18 17:29
@Anonymní píše:
bozkával mu ruky, keď sme sa stretli, objímal ma, díval sa do očí, pozýval na večere, snažil sa byť romantický aj keď mu to veľmi nešlo. Viem, že je zaťažený na sex a fyzično,ale až takto. Neviem,či ho ospravedlnuje vek, alebo to že nemal sex dlho,ale takto kebyže ma važny záujem o mňa,tak nerobí toto, že namotáva každú a určite má sex cez webku s viacerými ženami, Keď má chuť tak nerieši, kt. je, tej píše a s tou má cez net kadečo. Ale viem,že sex naživo by nemal len tak s hocakou.

Za to orál s každou ne? Já teda nevím, ale mě přijde orál intimnější než sex. Ono je to jinak?

Helca83
Kecalka 210 příspěvků 30.10.18 17:29
@Anonymní píše:
myslíte, že podľa chovania mu ide iba o sex?
A čo keď ho dostane?Čo ked sa s ním vyspím?Nezamiluje sa do mňa?
Sory, že sa tak pýtam,ale nemám skúsenosti s mužmi:/

Ne nezamiluje, odkopne Te jako pouzitou ponozku, kdyz to potrebujes slyset, anebo paralelne s Tebou bude spat i s jinymi :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.18 17:31

ani neveite koľkokrát som ho chcela nechať, či vlastne ja ani nemôžem povedať nechať,lebo nemáme vzťah, iba niečo, ani neviem ako to nazvať. Dialka by sa vyriešila tak, že by som s ním šla bývať preč, plánovali sme budcúnosť v nemecku spoločnú, až do dňa,kedy som mu nedala. Povedal mi,že som prenho ako nový časopis, kt. musí čitať a že som vniesla do jeho života divné svetlo,kt. predtým nepoznal(vyznelo to veľmi úprimne, keď to hovoril).
Chcelasom sa mnohokrát s ním „rozísť“, neodpisovať, ignorovať,ale nejde to, som tak hrozne zamilovaná, že som chcela opustiť aj prácu aj rodinu kvôli nemu, nechala som priateľa, všetko všetko pre nás som chcela robiť.
:,( :,(
Dokonca rozmýšľam nad tým,že aj tak pôjdem za ním do toho nemecka, nech sa deje čokolvek, a´prežijem s ním románik,aj keď ma potom pravdepodobne nechá a nájde si inú, ale chcem to zažiť s ním, hoci chcem aj seriozny vzťah. A ostanú mi oči pre plač asi iba.

nostress
Extra třída :D 13414 příspěvků 30.10.18 17:32
@Anonymní píše:

Ale to není láska, to je až posedlost. Chvilkami mi to přijde až choré. On ti ani neřekl, že tě miluje, že tě chce za partnerku,ani vztah s tebou. Co si od toho slibuješ? :nevim: Třeba by na něj zabralo, když by jsi mu řekla, že sex bude až po svatbě/to myslím jako nadsázku/, ale to bych ti opravdu ani nepřála, protože manželství s takovým obskurnikem, to musí být peklo.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.18 18:10

@nostress som ním posadnutá, priznávam:( úplne ma uchvátil, čakám na každé zavibrovanie mobilu, a každú správu čítam so zatajeným dychom od neho, ja som mu povedala, že sex len tak s hocikým nemám, a musím cítiť pri tom tie špeci. pocity,ako lásku napr., ktorú teraz cítim, a on že to chápe, a povedala som tiež,že nie som lacná štetka, čo ide s každým, a že to biolo na mna prirýchlo, čo chcel odo mňa. Tak sa snažil to pochopiť,ale nešlo mu to veľmi. Aj tak mi stále píše,že ma chce, a chce so mnou krásny sex, hocijaké spôsoby a že miluje moje prsia krásne, aj zadok aj ústa, aj ramená, že celé moje telo miluje. je dosť viazaný na krásne telo no.Čo som si všimla, povedal, že som dobré dievča a že som preňhotá správna a dobrá, že on to vie,apreto chce so mnou sex,lebo sa mu páčim a vie to.
On aj ked som mu povedala, že sex neni taký jednoduchý u mňa, že ja musím hlbšie niečo cítiť, a nie som ľahká, zak si isto myslell v hlave, že „ale dám ju dole aj tak, šak čo, podľahne“. Mám taký pocit, že pri jeho výzore, a úsmeve ešte ani jedna neodmietla :(Len ja.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.18 18:11

možno aj chce lásku a vzťah, ale nechce sa zároven vzdať možnosti mať iné ženy a vyskúšať ich, a možno kebyže sme spolu v reálnom vzťahu denno denne, tak by bol iný, mal by už aj sex, aj všetko, a nebol by taký nadržaný, kedže teraz je,lebo ho dlho nemal.:)Mžno y mu to pomohlo so mnou, a uvedomil by si , že som dobrá žena, kt. ho miluje a nerobil by voloviny.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Úsporná variace na svatomartinské menu. Hustá polévka i kuře jako husa

Svatý Martin se k nám sice chystá spíš na bílém bicyklu než na koni, ale... číst dále >