Zaujal mě … mám napsat první?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
17
28.10.21 15:52

Nnn

Ahojky, připadám si jak nějaká puberťačka, ale musím se tady poptat po názoru :mrgreen: Včera jsem si byla sednout s mým bratrem, jeho přítelkyní, naší kamarádkou a s jejich kamarádem(o kterém jsem ani nevěděla, že přijde). Celý večer jsme se všichni dobře bavili a ten nový kamarád mě něčím zaujal (vtipný, pozitivní, upřímný a celkově na mě působil jako dobrý člověk). Jsem ale čerstvě po rozchodu a to už on zjistil … taky má za sebou chvilku zpátky nějaký vztah. Večer se chýlil ke konci a zavolal mi můj ex, že dneska mě může vyzvednout a můžu si sbalit věci a on mi je odveze.(Jsem nepojízdná a on kvůli práci jindy čas neměl… nebo spíš je klasicky neochotný) No a vlastně sme se s tím kamarádem a všemi rozloučila … a on prostě věděl, že jdu ještě za svým bývalým. Bojim se, že i kdybych ho taky nějakým způsobem zaujala, tak toto ho odradí. A teď ten problém… mám hrozné nutkání mu napsat, že to bylo fajn, ráda sem ho poznala a že si to někdy zopakujeme. Jen nevím jestli je to dobrý nápad… nikdy jsem nikomu prvni nepsala :oops: Ale myslím, že by to asi bylo lepší než čekat jestli náhodou nenapíše on po tom co jsem nakonec odjela se svým ex :zed: Jde o to, že jsem za svůj život poznala dost mužů a vím, že se nestává aby mi někdo takhle sedl… popravdě už jsem byla ze všech těch postaviček zklamaná. Holky prostě nevím, mám to vůbec zkoušet a nebo se na to vyprdnout? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25948
28.10.21 16:06

Co se stane horšího, než že odmítne? Nic, tak to riskni a uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33221
28.10.21 16:13

Napiš :palec: Já takhle udělala první krok a byly z toho hezký dva roky :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
LvE
397
28.10.21 16:16

Ahoj, tak když to nezkusíš, nebudeš vědět, můžete se zatím scházet a čas ukáže. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
401
28.10.21 16:19

Prostě mu napiš. Prinejhorsim tě odmitne. Tys taky určitě někdy odmítla někoho, o kom jsi věděla, že je super, jen třeba zrovna ne pro tebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2427
28.10.21 16:33

Ano, budeš vědět na čem jsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15964
28.10.21 16:37

Ne.
Ale domluvila bych se s brachou, aby vymyslel neco, kde se zase potkate.
Osobne je to lepsi.
(Jestli nad tebou premysli taky, bude resit to same, nepredbehni ho.)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
28.10.21 16:46
@Lucie_Sx píše:
Ne.
Ale domluvila bych se s brachou, aby vymyslel neco, kde se zase potkate.
Osobne je to lepsi.
(Jestli nad tebou premysli taky, bude resit to same, nepredbehni ho.)

Dobrý nápad, díky :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2428
28.10.21 16:51
@Meiomi píše:
Ahojky, připadám si jak nějaká puberťačka, ale musím se tady poptat po názoru :mrgreen: Včera jsem si byla sednout s mým bratrem, jeho přítelkyní, naší kamarádkou a s jejich kamarádem(o kterém jsem ani nevěděla, že přijde). Celý večer jsme se všichni dobře bavili a ten nový kamarád mě něčím zaujal (vtipný, pozitivní, upřímný a celkově na mě působil jako dobrý člověk). Jsem ale čerstvě po rozchodu a to už on zjistil … taky má za sebou chvilku zpátky nějaký vztah. Večer se chýlil ke konci a zavolal mi můj ex, že dneska mě může vyzvednout a můžu si sbalit věci a on mi je odveze.(Jsem nepojízdná a on kvůli práci jindy čas neměl… nebo spíš je klasicky neochotný) No a vlastně sme se s tím kamarádem a všemi rozloučila … a on prostě věděl, že jdu ještě za svým bývalým. Bojim se, že i kdybych ho taky nějakým způsobem zaujala, tak toto ho odradí. A teď ten problém… mám hrozné nutkání mu napsat, že to bylo fajn, ráda sem ho poznala a že si to někdy zopakujeme. Jen nevím jestli je to dobrý nápad… nikdy jsem nikomu prvni nepsala :oops: Ale myslím, že by to asi bylo lepší než čekat jestli náhodou nenapíše on po tom co jsem nakonec odjela se svým ex :zed: Jde o to, že jsem za svůj život poznala dost mužů a vím, že se nestává aby mi někdo takhle sedl… popravdě už jsem byla ze všech těch postaviček zklamaná. Holky prostě nevím, mám to vůbec zkoušet a nebo se na to vyprdnout? :nevim:

Nejsem holky, ale stát se mi to samé a holka na závěr odejít s bývalým, asi by mě to dost odradilo. Pokud by k tomu nebylo patřičné vysvětlení, což se mu asi nedostalo… Takže za mě to zkusit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
28.10.21 16:59
@Kutil Tom píše:
Nejsem holky, ale stát se mi to samé a holka na závěr odejít s bývalým, asi by mě to dost odradilo. Pokud by k tomu nebylo patřičné vysvětlení, což se mu asi nedostalo… Takže za mě to zkusit.

Říkala jsem mu, že je to jen skrz věci … ale i tak by ho to mohlo odradit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
422
28.10.21 20:30

Já bych napsal - přesně jak se psalo výše, přinejhorším odmítne… a?

Vždyť je to normální, oslovit může kdokoliv kohokoliv - na tom není nic špatného. Když to neuděláš, budeš si to dlouho vyčítat (zhruba do doby, než najdeš někoho jiného :)) ).

Naopak on vědíc, žes šla pro věci a projevoval-li by nějaké náznaky žárlivosti, tak aspoň dopředu víš na čem jsi :) V seznamování prostě vždy někdo udělá PRVNÍ krok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
28.10.21 20:36

Napiš mu. Nikdy nevíš, co si on myslí. Třeba se bojí, že ještě miluješ ex a on by byl jen „převozník“. Ale napiš jen, pokud už se ex nemáš ani trochu v srdci. Ať ten nový muž nemá zlomené srdce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
28.10.21 20:38

Napiš mu. Nikdy nevíš, co si on myslí. Třeba se bojí, že ještě miluješ ex a on by byl jen „převozník“. Ale napiš jen, pokud už ex nemáš ani trochu v srdci. Ať ten nový muž nemá zlomené srdce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
625
28.10.21 20:43

Určitě mu napiš. Nic za to nedáš a opravdu lepší než čekat, jestli se k něčemu rozhoupe on. :-) Chápu, že by bylo lepší, kdyby se ozval první on, ale jako zase proč nevzít věci do svých rukou. Držím palce :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1764
29.10.21 10:18
@KarolOV píše:
Napiš mu. Nikdy nevíš, co si on myslí. Třeba se bojí, že ještě miluješ ex a on by byl jen „převozník“. Ale napiš jen, pokud už ex nemáš ani trochu v srdci. Ať ten nový muž nemá zlomené srdce.

Jasně že ho nemá v srdci. Ženy jsou jako vypínač. Cvak - teď miluje Karla. Jakmile se spolu rozejdou a začne chodit s jiným. Cvak, na Karla si ani nevzpomene a teď miluje Ferdu. Zatímco muži milují všechny svoje bývalé lásky pořád stejně a občas to zkusí, jestli by jako přece jenom jaksi nemohli navázat, aspoň na jednu noc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat