Zaujala by vás aukce od korunky na věci pro miminko?

6610
29.10.20 15:50

AUKCE od korunky na věci pro miminko?

Už delší dobu pouštíme aukce na materiál na šití,, minky, duté vlákno, fleece… a je o to velký zájem.
Zaujaly by Vás aukce na věci pro miminko? Vše je vždy od koruny, poštovné vždy 80kč a doručení jako balík do ruky od čp.

Momentálně tam máme nějaké rukávníky, mantinely z velvetu, povlečení s mantinelem bavlněné, tři druhy dek, hnízdečko… a pomalu přihazujeme další a další věci. Za chvilku půjde matrace kokos pěna kokos 60*120cm. Když bude zájem můžeme do aukce přidat třeba i copový mantinel do postýlky :-) a zimní fusaky s ovčí vlnou.

Nebo napište co by jste rady dražily od korunky:-)
Když se budete chtít podívat, tak aukci najdete tady
https://www.odkorunky.cz/…zivatele.php?…

Příspěvek upraven 30.10.20 v 08:36

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
60894
29.10.20 15:52

Upřímně ani ne.. Pac nemám čas to sledovat :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6610
29.10.20 15:59
@martina.se píše:
Upřímně ani ne.. Pac nemám čas to sledovat :think:

No pokud si dobře pamatuju tak ty už máš větší děti… ikdyž já bych ty svoje kluky taky občas rád svázal do zavinovačky. A první copový mantinel co jsme vyrobili si zabavil mladší osmiletý syn.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60894
29.10.20 16:08
@jakanas píše:
No pokud si dobře pamatuju tak ty už máš větší děti… ikdyž já bych ty svoje kluky taky občas rád svázal do zavinovačky. A první copový mantinel co jsme vyrobili si zabavil mladší osmiletý syn.

Pokud nepočítám malého, kterému jsou dneska 3 dny, tak jo :mrgreen: jako věci hezké, ale kdo má čas sledovat s mrnetem aukce :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6610
29.10.20 16:19

@martina.se Aha tak to poslední jsem už propás, už sem chodím opravdu minimálně a nemám ten přehled. :mrgreen:

No jo no s dětma je práce, máme hodně aukcí na látky a galanterii a to jsou obvykle starší ženské co sedí na FB a u šicího stroje celý den a ty aukce fakt letí. Maminy se mi tam nějak nedaří dostat. No uvidíme dám tomu týden :mavam:.
A díky za koment.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60894
29.10.20 16:27

@jakanas víš jak, mít na to ten čas.. Ale ten mamky právě moc nemají :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
44038
29.10.20 16:46

Tuším, že na aukru atd. Jde zadat maximální částku do který automat sám prihazuje, ne? To pak není potřeba tam celej den sedět

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17500
29.10.20 16:57

Já jsem soutěživej škrt, já kouknu ráda. Vcelku bych uvítala i zbytky látek. Hodně s dětma tvořím a balíčky různě namíchaných odstřižků by se hodily a nebudu asi jediná. Předpokládám, že vám po šití něco zbývá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6610
29.10.20 18:04
@a12 píše:
Tuším, že na aukru atd. Jde zadat maximální částku do který automat sám prihazuje, ne? To pak není potřeba tam celej den sedět

Na aukru neprodáváme, od té doby co to tam zničili ti polští vydřiduši je to absolutně nepoužitelné. Odkorunky.cz je jednodušší systém aukcí, ale zase tam neplatíte šílené poplatky (až 15% provize a poplatky za všechno), nikdo vás nenutí používat jejich platební systém payU atd… je to takové svobodné. A nejsou tam žádné automaty, a prostě aukce, nabídnu tolik kolik jsem opravdu ochotný za to zboží zaplatit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6610
29.10.20 18:08
@Janli píše:
Já jsem soutěživej škrt, já kouknu ráda. Vcelku bych uvítala i zbytky látek. Hodně s dětma tvořím a balíčky různě namíchaných odstřižků by se hodily a nebudu asi jediná. Předpokládám, že vám po šití něco zbývá.

nosívali jsme to do školky a školy, ale teď jak je všechno zavřený, nikdo nic nechce… tak to prostě končí na skládce. Máme tam třeba teď proužky beránka co dáváme do zimních fusaků. Děcka ve školce z toho loni dělaly ovečky :D Takže pokud by někdo chtěl ústřižky látek za poštovné klidně pošlu. Jako balík do ruky za 80kč

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
44038
29.10.20 18:09
@jakanas píše:
Na aukru neprodáváme, od té doby co to tam zničili ti polští vydřiduši je to absolutně nepoužitelné. Odkorunky.cz je jednodušší systém aukcí, ale zase tam neplatíte šílené poplatky (až 15% provize a poplatky za všechno), nikdo vás nenutí používat jejich platební systém payU atd… je to takové svobodné. A nejsou tam žádné automaty, a prostě aukce, nabídnu tolik kolik jsem opravdu ochotný za to zboží zaplatit.

jo, ja pochopila, ze neprodavate na aukru.. ale, ze by treba vice lidem vyhovovalo, ze si tam zada treba 200 a nemusi to sledovat a po ty treba korune mu to tam prihodi samo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6610
29.10.20 18:29

@a12 Tak prostě hodí cenu kterou jsou ochotní zaplatit a mají to to stejné, buď někdo dá víc, nebo je to jejich. Aspoň je v tom ta troška adrenalinu. Ukončení dáváme vždy mezi 18-20h a více aukci k za sebou. Zatím si to lidi chválí… teda až na jednu paní, která nepochopila co je to aukce :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6610
29.10.20 18:46

Zrovna jsme přihodili další typ deky. Dětská bavlna + vafle. Máme je ve třech vzorech. A aukce běží od korunky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
856
29.10.20 19:52

Koukala jsem na to a kromě toho, že ty www stránky jsou špatně napsané a dělají na mobilu neplechu, tak mi přijde naprosto nezajímavé čekat několik dní na konec aukce. Je naprosto jasné, že přiřazovat se bude až poslední den a kdo má čas to sledovat? To si to radši koupím za normální cenu bez stresu z aukce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3221
29.10.20 19:56

Ani mě tenhle systém nezaujal. Nemám čas ani náladu sledovat nějakou aukci a čekat několik dní, jestli to vyhraju nebo ne..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama