Reklama

Zaujmout nesmělého kluka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

101lev
Nováček 5 příspěvků 13.12.16 21:50
Zaujmout nesmělého kluka

Ahoj, potřebuji poradit… v práci se mi líbí jeden kolega, nicméně je strašně nesmělý a mimo pracovních záležitostí se s nikým o ničem nebaví. Bohužel pracuje spíše z terénu, takže u nás v kanceláři se objeví 1-2× týdně, takže nemám moc příležitostí s ním navázat nějaký kontakt. Pracuje u nás skoro půl roku a za tu dobu si nepamatuji, že by si s námi popovídal (a to ani když se normálně bavíme a smějeme s lidmi z jeho oddělení), prostě pořeší pracovní záležitosti a hned mizí k sobě do kanceláře. Dokonce nepřišel ani na podnikový večírek. :,(
Jsem hodně komunikativní člověk, ale už nevím, jak se s ním sblížit. Obvykle „balím“ chlapy na dlouhé pohledy, ale on s prominutím pořád čumí do země. :D
Napadá vás nějaký tríček, jak upoutat jeho pozornost. (Po prošmejdění jeho Fb vím, že je nezadaný) :andel:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

kaja00
Extra třída :D 13426 příspěvků 13.12.16 22:02

Zkusila bych k němu přijít a začít s ním komunikovat. Případně mu napsala na fb ;)

Takyjedna
Závislačka 4609 příspěvků 13.12.16 22:07

A nebo míň drastičtější způsob. Pozvat celý pracovní kolektiv do hospody - jakože besídka a tam ho už nějak rozmluvíš. A když to spolu potáhnete až do rána a vydržíte jako jedni s posledních, tak je ruka v rukávě.

Příspěvek upraven 13.12.16 v 22:10

sediza
Ukecaná baba ;) 1476 příspěvků 13.12.16 22:09

Fb - pridala bych si ho do pratel…tim bych zacala. A pak…nemohl by Vám s něčím pomoct/poradit?

101lev
Nováček 5 příspěvků 13.12.16 22:15

@kaja00 komunikace je s ním celkem problém, třeba dneska jsem se ho ptala jak bude trávit Vánoce… chtěla jsem pokračovat, jestli už má dárky, co Silvestr… na první otázku mi odpověděl, že s rodiči a potom, že si pro vytištěné papíry přijde za 5 minut :D

@Takyjedna plánovala jsem se s ním sblížit na firemním večírku a hádej, kdo nedorazil :D polití kafem je fakt dost drastický, zkusím pro začátek do něj „omylem“ strčit a začít se mu hrozně omlouvat :)

dedrichov
Závislačka 2696 příspěvků 13.12.16 22:29
@101lev píše:
"
@Takyjedna plánovala jsem se s ním sblížit na firemním večírku a hádej, kdo nedorazil :D polití kafem je fakt dost drastický, zkusím pro začátek do něj „omylem“ strčit a začít se mu hrozně omlouvat :)

Neblbni, to ho vyděsíš tak, že už do kanceláře nebude chodit, ale telefonovat :lol:

Taao 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.16 22:30

Také bych si ho přidala do přátel na fejsu. Já jsem svůj objev nemohla přidat, tak jsem mu napsala nenucenou zprávu a on se chytil. Přeji hodně štěstí.

101lev
Nováček 5 příspěvků 13.12.16 22:32

@dedrichov v tom případě bych na něho nemohla ani promluvit, aby mu „osobní otázka“ na dnešní počasí neposkodila duševní zdravi :D

101lev
Nováček 5 příspěvků 13.12.16 22:34

@Taao zkusím to, sice komunikaci přes fb moc nemusím, ale třeba se fakt chytne

Helileli
Závislačka 2751 příspěvků 13.12.16 22:37

No ja bych rekla, ze s nikym nechce navazovat kontakt, pri naznaku konverzace utece, cuci do zeme takhle se chova clovek, ktery ne ze je nesmely, ale ma vyslovene hruzu z toho, ze do nej nekdo zacne neco hustit.
Zkusila nych budovat spis duveru, nez ho strkat a pak se omlouvat. Nevim, co dela za praci, ale spis naznacit, ze to ma v tomhle pocasi asi tezke, pokud je mozne, nabidnout hrnek caje, velmi decentne a kultivovane si postezovat na zakazniky, dodavatele atd, spolecny nepritel stmeluje. Teprve az se ti podari vzbudit nejake sympatie, vstoupis z te rady otrapu, co na nej chteji mluvit, a budes aspon trochu spojenec, tak bych zkousela neco jineho.

A teda vzala bych v potaz, ze muze byt gay, mit socialni fobii nebo treba mit aspergera, zkratka ze muze existovat duvod, proc treba nikdy tu jeho barikadu nezbouras a vcas pripadne zaradit zpatecku.

dedrichov
Závislačka 2696 příspěvků 13.12.16 22:39
@101lev píše:
@dedrichov v tom případě bych na něho nemohla ani promluvit, aby mu „osobní otázka“ na dnešní počasí neposkodila duševní zdravi :D

Je holt nesmělouš, tak to ber, že se prostě stydí. Co takhle třeba zjistit, proč nedorazil na večírek? To je neškodný. Strkat a omlouvat mi připadá moc okatý, to se mu líbit nebude

101lev
Nováček 5 příspěvků 13.12.16 22:46

@Helileli Gay není, na fb měl pod jedním příspěvkem komentář od kamaráda ve smyslu „neříkal jsi, ze si chceš najít holku?“
Snažím se s nim sblížit přes práci… přesně jak říkáš, stěžovat si na zákazníky/pod­řízené, když mám štěstí, tak se aspoň trochu usmeje

D. C.
Zasloužilá kecalka 899 příspěvků 14.12.16 08:09

Tohle bude asi marné. Býval jsem totiž kdysi také takový jako on a dokud on si sám neuvědomí nebo nevyvine se v něm potřeba komunikovat s ostatními lidmi, tak je snad všechna snaha zbytečná.

Musím ale přiznat, že lidi, co do mě bez přestání hustili, mimořádně hodně, jedině ti mě dokázali trochu rozmluvit. Většina z nich to ale předčasně vzdala… Můžeš to tedy zkusit, ale to neznamená, že to musí u něj také takto fungovat… Ale přeji hodně štěstí :kytka:.

Jana525
Závislačka 4754 příspěvků 14.12.16 08:25
@101lev píše:
@Helileli Gay není, na fb měl pod jedním příspěvkem komentář od kamaráda ve smyslu „neříkal jsi, ze si chceš najít holku?“
Snažím se s nim sblížit přes práci… přesně jak říkáš, stěžovat si na zákazníky/pod­řízené, když mám štěstí, tak se aspoň trochu usmeje

A podle toho se pozna, ze neni gay? :think:

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 14.12.16 09:55

A nemůže to být spíš tak, že prostě nemá zájem se sbližovat? :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama